Skocz do zawartości

Kedricz


Kedricz

Rekomendowane odpowiedzi

To ja bym prosił tylko by ktoś bardziej doświadczony od Ciebie zobaczył to demko. I mam jeszcze pytanie, to do czego się mam odnieść jak nie do demka skoro gdy mówię, że nie czituje to wy wiecie lepiej?

Wiem, że i tak mnie już nie odbanujecie bo nie chcecie się przyznać do błędu ale może gdy to przeczyta ktoś kto odpowiada za rekrutację- Proszę wybierajcie lepszych adminów.

Czy naprawdę myślicie, że gdybym czitował to bym tu pisał i chciałbym o przejrzenie demka? Skoro jesteś taki pewny swego  Corey Graves to czemu poprostu nie wrzucisz demka na forum ?

 

Edytowane przez Kedricz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

corey zajmuje się FFA CS:GO

Jeżeli będzie miał czas to te demko sprawdzi, ale nie wybuchaj złością i nie pisz ciągle nowych tematów. Poczekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie z góry za moją dociekliwość ale bardzo nurtuje mnie pytanie:

 

Za co ten gracz dostał bana?

 

Zobaczyłem jego pierwszy temat dotyczący UB został odrzucony, ponieważ nie zastosował wzoru - zrozumiałe.

W drugim temacie wypowiedź opiekuna była następująca:

 

Napiszę tylko taką informację dla Adminów "mojego" serwera.

 

Gracz kedricz gra "lepiej" od gracza Rafi, z tego powodu, tak jak juz pisałem nie zamierzam popełniać tego samego błędu i nie pozwolę na poniżanie graczy serwera, dlatego tacy "wybitni" gracze będą banowani bez żadnych demek i możliwości unbanów.

 

Poza tym jak grałeś ostatnio na innym nicku i usłyszałeś, że zaraz zostaniesz zbanowany, to uciekłeś z serwera. Wróciłeś teraz na innym nicku i myślisz, że nikt nie pamięta.

 

 

Może ustalmy sprawę jasno, by również gracz zbanowany zrozumiał, dlaczego nie może wejść na serwer. Lepiej powiedzieć sobie wprost o co poszło, a nie ukrywać, by później "Kedricz" spamował w prośbach o UB czy w skargach serwera.

 

Gracz kedricz gra "lepiej" od gracza Rafi,

 

Za lepszą grę otrzymuje się perma? Bez udowodnienia oszustwa? Bez demka? Bez spisania akcji? Rozumiem, że jest to cs:go, ale w 1.6 jest to nie do pomyślenia. Grasz czysto, niczego Ci nie udowodniono - grasz dalej.

 

nie pozwolę na poniżanie graczy serwera

 

Za wyzywanie graczy jest perm? Zgodnie z regulaminem..
 

 

3.4 Obrażanie graczy -> kick - ban 5min - 3h

 

 

usłyszałeś, że zaraz zostaniesz zbanowany, to uciekłeś z serwera.

 

Ty byś nie uciekał, gdybyś miał otrzymać perma "za darmo"?

 

Nie wiem czy rozpatrywać te tematy za spam, czy za próbę wytłumaczenia sprawy, stąd chciałbym jasnej odpowiedzi na pytanie:

 

"Dlaczego ten gracz nie ma już możliwości wejścia na serwer?

 

 

Ktoś kiedyś wypowiedział się na temat demek, cytując tą wypowiedź się pomylę, ale brzmiało to mniej więcej tak " demka to staropolski argument przytaczany przez graczy czitujących, którzy w żaden inny sposób nie potrafią się wybronić i przyznać do oszustwa".

Żart?

demko ukazuje całą grę gracza i cytując tą wypowiedź twierdzisz wyłącznie, że nie potrafisz go obejrzeć i rozpisać.

Jeżeli znasz inny sposób wykrycia oszustwa, podziel się z nami. Z pewnością sędziowie będą Ci wdzięczni.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wybaczcie z góry za moją dociekliwość ale bardzo nurtuje mnie pytanie:

 

Za co ten gracz dostał bana?

 

Zobaczyłem jego pierwszy temat dotyczący UB został odrzucony, ponieważ nie zastosował wzoru - zrozumiałe.

W drugim temacie wypowiedź opiekuna była następująca:

 

 

Może ustalmy sprawę jasno, by również gracz zbanowany zrozumiał, dlaczego nie może wejść na serwer. Lepiej powiedzieć sobie wprost o co poszło, a nie ukrywać, by później "Kedricz" spamował w prośbach o UB czy w skargach serwera.

 

Gracz kedricz gra "lepiej" od gracza Rafi,

 

Za lepszą grę otrzymuje się perma? Bez udowodnienia oszustwa? Bez demka? Bez spisania akcji? Rozumiem, że jest to cs:go, ale w 1.6 jest to nie do pomyślenia. Grasz czysto, niczego Ci nie udowodniono - grasz dalej.

 

nie pozwolę na poniżanie graczy serwera

 

Za wyzywanie graczy jest perm? Zgodnie z regulaminem..

 

 

usłyszałeś, że zaraz zostaniesz zbanowany, to uciekłeś z serwera.

 

Ty byś nie uciekał, gdybyś miał otrzymać perma "za darmo"?

 

Nie wiem czy rozpatrywać te tematy za spam, czy za próbę wytłumaczenia sprawy, stąd chciałbym jasnej odpowiedzi na pytanie:

 

"Dlaczego ten gracz nie ma już możliwości wejścia na serwer?

 

Żart?

demko ukazuje całą grę gracza i cytując tą wypowiedź twierdzisz wyłącznie, że nie potrafisz go obejrzeć i rozpisać.

Jeżeli znasz inny sposób wykrycia oszustwa, podziel się z nami. Z pewnością sędziowie będą Ci wdzięczni.

Nie rozumiesz, tutaj jest zupełnie inna sytuacja. Chodzi oto, że Rafi też był czysty i też nikt go przyłapać za rączke nie mógł, mimo demek, a po pewnej aktualizacji steam dostał bana. Oto się rozchodziło Coreyowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cytował poszczególnych tekstów. Postaram się wytłumaczyć bardziej na polski język, bo tak jak H@ napisał, paru rzeczy nie rozumiecie.

 

Przecież jest Sourcebans i jasno jest napisane Cheating, a gracz zbanowany pisząc posta napisał powód. Chyba, że mam używać innego sposobu banowania i wpisywać dokładnie czy to było wh czy aim.

 

Tak jak H@ napisał o graczu Rafi. Gościu pojawił się w pewnym czasie u nas i odrazu zaczął wielu graczy denerwować, gdzie pojawiało się wiele wyzwisk, że jest odpalony. Oczywiście wygooglowałem go i ukazały mi się bany na innych serwerach przyznane przez SMAC (antyczita) i były to bany za Aimbota.

 

Był on graczem, który każdą mapę, codziennie wygrywał i nie wygrywał jej z jakąś małą przewagą tylko to była ilość pkt.80-100, gdzie 2 gracz serwera miał ledwo 40pkt.

 

Nie znam was adminów z cs1.6 i nie wiem jakie macie doświadczenie, ale JA wiem jedno, tacy gracze, którzy codziennie wygrywają każdą mapę, nie są graczami uczciwymi i to mówię ze swojego doświadczenia, z gry i adminowaniu na innych serwerach głównie Source. Tacy gracze zawsze kończyli przygodę z danym serwerem, dlatego bo komuś udało się nagrać demko lub sami w końcu wyłapali VAC BANA.

 

Tak jak napisał H@ nie złapiesz takiego gracza za rączkę, bo tacy są już tak wyrobieni, że potrafią oszukiwać, nie dając się złapać. Nie wiem jak długo byś go obserwował to i tak nic na niego nie znajdziesz.

Rafi oczywiście cwaniakował, że my jesteśmy słabi i nie potrafimy grać, a tym bardziej, że on na turniejach ma rangę global elite.

 

Przyszło co do czego i co? Przez kilka dni nie widziałem go na serwerze, postanowiłem wejść na jego profil, a tam miła niespodzianka w postaci VAC BANA.

 

Dlatego po tej sytuacji z Rafim i rozmowie z Adminami i z kim trzeba, napisałem, że tacy jak on będą wylatywać bez żadnych demek.

Nie będę czekał na to jak gościu wyłapie VACa, bo ten Vac może być za miesiąc, 2, półroku lub za rok.

 

"Gracz kedricz gra "lepiej" od gracza Rafi". Pisząc "lepiej" miałem namyśli, że ma jeszcze lepsze staty jak Rafi, więc przyznałem mu bana, widząc co się dzieje na serwerze i w jaki sposób zabija graczy, pamiętając o Rafim.

 

Ja napisałem o "poniżaniu", a ty mi przytaczasz regulamin i wyzwiska. Niestety w tym przypadku pisząc "poniżanie" miałem namyśli, że gościu wchodzi na serwer, gra na haxach i szczyci się tym, że jest najlepszy na serwerze, wciskając innym kit, że ma wysoką rangę, a ci inni nie potrafią grać. No, ale jak wiemy koleś ma VAC BANA, więc on został poniżony w tym przypadku.

 

 

Ktoś kiedyś wypowiedział się na temat demek, cytując tą wypowiedź się pomylę, ale brzmiało to mniej więcej tak " demka to staropolski argument przytaczany przez graczy czitujących, którzy w żaden inny sposób nie potrafią się wybronić i przyznać do oszustwa".

To jest mój cytat, popełniłem tu błąd, bo powinienem napisać, że H@ jednej z sieci wypowiedział się na temat demek......

I prawda jest taka, że Cziterzy liczą na to, że demka nie będzie i zostaną odbanowani, by móc dalej oszukiwać. Tak jak napisał -_-

takich graczy za rękę nie złapiecie i możecie się nawet nie wiem jak długo wysilać, ale im nie udowodnicie oszustwa, a oni dalej będą mieli ubaw, że was w ...... robią.

 

Niestety Panowie, ale taka prawda, że Admin demko może, a nie musi. Są oczywiście sytuacja, gdzie demko się przydaje, ale ta sytuacja, do tych nie należy.

 

Trochę się rozpisałem, ale niestety pojawiły się kwestie, które musiałem wytłumaczyć, dlaczego tak banuje, a nie inaczej, (dlaczego kogoś tak, a kogoś innego tak), byście mogli mnie lepiej zrozumieć.

 

Tworzymy JEDNĄ WIELKĄ SIEĆ, starajmy się iść wspólnie w jednym kierunku, dlatego pomagajmy sobie jak tylko możemy, nie róbmy sobie na przekór i starajmy się zrozumieć innych bez zarzucania innym swoich Racji, bo tak jak napisałem wyżej każdy ma jakieś doświadczenia z gry i adminowania.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nigdy nie obraziłem nikogo jaki to jest słaby albo gra gorzej ode mnie a tym bardziej nie "szczyciłem" się. Więc proszę nie kierować wobec mnie oskarżeń wyssanych z palca.

Edytowane przez Kedricz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ban nie podlega dyskusji. Oczywiście demko obejrzane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności