Skocz do zawartości

to nei skarga


m0n3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:bl0cked.
2.Nick admina/gracza który zawinił:shadow i anal
3.Admin/Gracz :Admini
4.Data i godzina:01:03
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):siwadkow mam i beda tutaj jak ch** ;). demko hltv macie z de_nuke o 01:04 2014-11-19
6.Opis sytuacji:od kuzwa chyba 23 godziny anal dal mi 5kickow za nic. pierwszy kick "odczep sie od mojej izki" nie moglem potem przez 10min wjesc na serwa bo slotow nie bylo (A kick z dupy) potem ban za kulture bo przeklinalem (walic to ze pol serwa przeklinalo ukaramy tylko bl0ckeda) potem ze za cicho siedze (wchodze i gram a kazdy do mnie czm tak cicho siedze itd a ja ze "ok juz bd gadal bo zara dostane kicka za to ze za cicho siedze :D" i nagle kick" za cicho siedzisz :)" wchodze i przeklinac zaczalem ze za co kur** ten ****** kick i pisalem bez gwiazdek na serwerze. i nagle ban za kulture na 5min. a reszta serwera w beke ze oni mg przeklinac a ja nie. potem wracam pisze z ekiem i laptopem i gadaja ze anal sie na mnie uwzial bo caly serwer klnal to nic a mi ban za kulture .. i kicki za nie wiadomo co. potem pisze ze "zara dostane" i drugi raz pisze "kicka" czy jakos tak i "no zara dostaniesz za spam" a ja "sram nie spam. idz sb poczytaj co to spam" i nagle kick"SPAM" no kur**. potem pisal ze on rezygnuje z admina i SHADOW DO MNIE CO JA MU ZROBILEM NO ZESZ KUZWA MAC !. CO JA MU ZROBILEM BO SAM NWM. jeszcze nawet ktos tam zaczal przeklinac na serwie a ja "no jak kicka /bana nie dostanie to sie zesram ze smiechu" i oczywiscie nie dostal :/. potem zmieniam nick na "free pan do kickow" i ban na 1h cos tam chyba ze obraza admina. super nice. swiadkow mam bedzie trzeba to tutaj przyjda. shadow oczywiscie twierdzi ze ten nick obrazil anala :/. jestem ciekawy jakie kroki podejmie nasz h@ .. czy anal bezkarny a ja winny czy moze on tez cos tam dostanie?

 

SHadow chce zebym udowodnil ze te kicki byly niesluszne.. sam mi to wczesniej napisal na steam i mam screeny wiec jesli bd potrzebne to je dam ;)

 

EDIT SHADOW: Czy wiesz ze h@ serwera ma prawo zbanowac gracza nie podajac nawet powodu? .

 

Mam screena tez . ja to traktuje jako grozbe ^^

Edytowane przez m0n3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy kick "odczep sie od mojej izki" 

kick bezpodstawny

 

potem ban za kulture bo przeklinalem (walic to ze pol serwa przeklinalo ukaramy tylko bl0ckeda)

Nie było żadnego bana.

 

potem ze za cicho siedze (wchodze i gram a kazdy do mnie czm tak cicho siedze itd a ja ze "ok juz bd gadal bo zara dostane kicka za to ze za cicho siedze :D" i nagle kick" za cicho siedzisz :)" 

kick bezpodstawny - od razu Cię przeprosiłem, ale miałeś w dup**

 

 wchodze i przeklinac zaczalem ze za co kur** ten ****** kick i pisalem bez gwiazdek na serwerze. i nagle ban za kulture na 5min. 

http://www60.zippyshare.com/v/19783492/file.html

http://www59.zippyshare.com/v/23365018/file.html

Koniec dd2 same bluzgi, zaczyna się inferno, a Ty dalej z ku*wami.

Zdziwiony, że ban ?

 

potem pisze ze "zara dostane" i drugi raz pisze "kicka" czy jakos tak i "no zara dostaniesz za spam" a ja "sram nie spam. idz sb poczytaj co to spam" i nagle kick"SPAM" no kur**. 

Dziwi Cię ten kick ?

 

 

A tak na marginesie:

http://www59.zippyshare.com/v/76166108/file.html

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszelkie wulgaryzmy zachowaj dla siebie, gdyż zgodnie z punktem regulaminu forum:

 

Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne (ukrywanie wulgaryzmów gwiazdką też jest brane pod uwagę jako wulgaryzm), obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność.

 

 

 http://www74.zippyshare.com/v/25953425/file.html

De_Dust2

 

Kick z powodem: zostaw MOJA izke! ~ 15:30

 

 

http://www47.zippyshare.com/v/10406695/file.html

De_Inferno

 

*DEAD* bl0cked. :  zara dostane kicka bo za cicho siedze

*DEAD* bl0cked. :  albo perma

*DEAD* bl0cked. :  ssy

 

Kick z powodem: Co tak cicho siedzisz :)? ~ 10:47

 

*DEAD* bl0cked. :  i ty jestes pelnosprawny?

 

[@]blocked oficjalnie przepraszam za kicka :)

*DEAD* bl0cked. :  wiesz gdzie mam twoje przeprosiny?

 

 

 

http://www45.zippyshare.com/v/83913549/file.html

De_Nuke

 

 


*DEAD* bl0cked. :   wieksze gowno

*DEAD* bl0cked. :  mnie nie moglo zabic

*DEAD* bl0cked. :  ..

*DEAD* bl0cked. :  jebane zero

*DEAD* bl0cked. :  rozjebie go tera


*DEAD* bl0cked. :  niech tera skraca

*DEAD* bl0cked. :  to kurwa takie mu ace z deagle zrobie ze to szok

 


 

http://www72.zippyshare.com/v/77524138/file.html

De_Tuscan

 

 

 

*DEAD* bl0cked. :  ja mu dalem he

*DEAD* bl0cked. :  a ten kurwa biegnie na pake

*DEAD* bl0cked. :  jebana kurwa na farcie

*DEAD* bl0cked. :  TO KURWA BEZ GLOWY

*DEAD* bl0cked. :  bo nie

*DEAD* bl0cked. :  nasral ja


*DEAD* bl0cked. :  kicka nie chce

*DEAD* bl0cked. :  nwm

*DEAD* bl0cked. :  anal z dupy wyjdzie

*DEAD* bl0cked. :  jak to miewa

*DEAD* bl0cked. :  wypierdalaj

*DEAD* bl0cked. :  ze do eka


*DEAD* bl0cked. :  hahah

*DEAD* bl0cked. :  gruby ty kurwo spalona

*DEAD* bl0cked. :  fujaro pierdolona szmato

*DEAD* bl0cked. :  wypierdalaj

 

*DEAD* Laptop :  gruby ladnie poszedl ze mna co ? :D

*DEAD* bl0cked. :  z matka

*DEAD* bl0cked. :  swoja

*DEAD* bl0cked. :  mogl ladnie pojsc

*DEAD* bl0cked. :  pierdole to ja

*DEAD* bl0cked. :  swoja gre

*DEAD* bl0cked. :  a nie twoja

*DEAD* bl0cked. :  nie

*DEAD* bl0cked. :  nastepne kurwa bez glowy

 

*DEAD* bl0cked. :  NO ZESZ KURWA JEGO JEBANA W PIZDE MAC ZAWSZE JAK DEDMA TO BULA Z DUPY

*DEAD* bl0cked. :  ja nwm jaka ja mam kurwa lgowe

*DEAD* bl0cked. :  chyba wielkosci monitora

 

 

http://www54.zippyshare.com/v/87716842/file.html

De_Mirage

 

Kick z powodem: SPAM ~ 5.35

http://www53.zippyshare.com/v/34472728/file.html

De_Nuke

 

*SPEC* bl0cked. :  jeszcze popisac musze z iza

*SPEC* bl0cked. :  bo placze

*SPEC* bl0cked. :  a ja nwm czm

*SPEC* bl0cked. :  czekajta

*SPEC* bl0cked. :  bo to kurwa

*SPEC* bl0cked. :  puszczalska szmata

*SPEC* bl0cked. :  :D

*SPEC* bl0cked. :  puszcza sie cwel

*SPEC* bl0cked. :  z analem

*SPEC* bl0cked. :  :v

*SPEC* bl0cked. :  hahahahahaahhahaha

*SPEC* bl0cked. :  moja kurwa!

*SPEC* bl0cked. :  to moja kurwa jest

 

 

*DEAD* pan do free kickow? :  to ja wasz pan :D

*DEAD* pan do free kickow? :  i wladca

*DEAD* pan do free kickow? :  :D

*DEAD* pan do free kickow? :  wiecie kto

 

 

 

Złamane punkty regulaminu FFA przez Ciebie:

 

1.2.2. Nick nie może obrażać któregokolwiek z graczy. [ 1. Kick z powodem. 2. Ban na 1 godzinę].

3.1. Surowy zakaz obrażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [ban 1 godzina – 1 dzień].

3.3. Zakaz notorycznego stosowania wulgaryzmów. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick].

3.4. Zakaz urażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban na 5 minut – 1 godzinę].

3.5. Zakaz notorycznego pisania wiadomości o tej samej treści. [1. Kick. 2. Ban na 5 minut – 1 godzinę].

3.7. Zakaz oskarżania graczy o cheaty na say'u. Do tego służy u@ [1. Kick. 2. Ban 5 minut – 1 godzinę].

 

Poniesione przez Ciebie w sumie konsekwencje:

 

3 Kicki

 

2 Bany:

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=103468

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=103447

 

Dodatkowy screen:

http://www60.zippyshare.com/v/19783492/file.html

 

Raczysz sobie żartować tą skargą?

Na prawie każdym demku łamiesz regulamin, szczególnie dotyczący punktów dotyczących rozmów na serwerze FFA.

Bana na godzinę dostałeś ode mnie, jednakże teraz, bo obejrzeniu wszystkich demek z wielką chęcią za wszelkie obrażanie przedłużyłbym go na okres tygodnia.

Nie mam zamiaru tolerować na serwerze chamstwa. Nie mam też zamiaru wysłuchiwać Twoich marnych tłumaczeń dotyczących, że wszystkie kick'i (3, nie pięć jak napisałeś) były błędne i czujesz się nimi poszkodowany.

Przed wstawieniem Ci bana rozmawiałem z Kitolem jak i z Tobą, wiedziałem jak wyglądała mniej więcej sytuacja i nie mam zamiaru pozwalać na takie rzeczy, jak specjalna zmiana nicku, która ma wyłącznie na celu ośmieszenie administratora serwera.

 

Bardzo się cieszę, że znalazłeś cheatera (Hardcore is Over), bardzo się również cieszę, że grają u nas tak doświadczone osoby jak Ty (podałeś mi w skrócie swoją historię administratorską w cs 1.6). Nigdy jednak nie przełożę zasług ponad prezentowane przez Twoją osobę chamstwo.

 

To już nie jest pierwszy raz kiedy bez powodu wyzywasz innych graczy i co więcej specjalnie podjudzasz innych, by tylko wdawali się w Tobą dyskusję.

Śmianie się w trakcie rozmowy jest wyjątkowo bezczelne i aroganckie stąd również po dzisiejszym dniu nie darzę do Twojej osoby sympatii, lecz obrzydzenie.

 

Jeżeli jeszcze raz zobaczę, że Twoje postępowanie nie zostało zmienione i nadal: ośmieszasz, wyzywasz, non-stop bez powodu przeklinasz i spamujesz, zostaniesz karany z najwyższą możliwą długością bana.

 

Rozmawiałem z Kitolem i obiecał mi, że nie będzie już tego typu kick'ów (mowa o pierwszym). Nie wszyscy muszą znać się na poczuciu humoru, dlatego ustaliliśmy, że jest (jak i był..)surowy zakaz bawienia się uprawnieniami administratora.

 

Dlatego, postanawiam zawiesić flagi Kitolowi do końca tego miesiąca: 30.11.2014R. (11dni)

 

Jeżeli możesz w jakikolwiek sposób, wytłumaczyć się z tych demek, które radziłeś mi obejrzeć, czekam na komentarze. Jeśli natomiast cały czas upierasz się przy swoim i twierdzisz, że panuje pomiędzy mną a administratorami serwera "zmowa" prosiłbym o wypowiedź samego Administratora sieci serwerów: -_-.

 

Przypominam również, że zgodnie z ogólnym regulaminem serwerów:

 

1.9 Head Admin serwera ma prawo dać bana graczowi bez ss'ow lub demka.

 

 

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow. mi chodzilo tylko to aby anal byl ukarany tak samo jak ja ;). a po 2. ten screen "wole wyzywac tego zjeba:D" to bylo do eka bo my ciagle sie wyzywamy na serwerze dla beki.. on mnie ja go ... i sam ci to napisze jeszcze dzisiaj w tym temacie. admin powinien traktowac wszystkich rowno a nie dla mnie ban za przeklenstwa a dla polowy graczy obecnych z serwera nawet kicka nie dasz. moj ban na 1h ? za co? za taki nick? wiesz co to kick - kopnac , wykopac. nie udowodnisz mi ze to bylo skierowane do anala .. super on dostal kare ja tez. o to mi chodzilo.a na przyszlosc to ze mnie znasz nie znaczy ze mi dasz bana a dla innych nie (to do kitola). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow. mi chodzilo tylko to aby anal byl ukarany tak samo jak ja ;). a po 2. ten screen "wole wyzywac tego zjeba:D" to bylo do eka bo my ciagle sie wyzywamy na serwerze dla beki.. on mnie ja go ... i sam ci to napisze jeszcze dzisiaj w tym temacie. admin powinien traktowac wszystkich rowno a nie dla mnie ban za przeklenstwa a dla polowy graczy obecnych z serwera nawet kicka nie dasz. moj ban na 1h ? za co? za taki nick? wiesz co to kick - kopnac , wykopac. nie udowodnisz mi ze to bylo skierowane do anala .. super on dostal kare ja tez. o to mi chodzilo.a na przyszlosc to ze mnie znasz nie znaczy ze mi dasz bana a dla innych nie (to do kitola). 

Pierwszy kick również był dla beki, lecz jak widzę kompletnie go nie zrozumiałeś i postanowiłeś go napisać w skardze. Tak się nie postępuje, szczególnie jeżeli się kogoś zna.

 

Dam jeszcze raz link, który pokazuje Twoje zachowanie: http://www60.zippyshare.com/v/19783492/file.html

Wybacz, ale nie zauważyłem by ktoś inny tak postępował. Żaden z graczy nie przeklinał tak często jak Ty.

Jednorazowe przeklęcie każdemu się zdarzy, dlatego ustaliłem w regulaminie, że za to nie kick'ujemy lecz przypominamy ewentualnie o kulturze. Ty oczywiście wyczerpałeś ten paragraf do granic możliwości , choć nawet go przekroczyłeś.. dlatego konsekwencje były takie, a nie inne.

 

*DEAD* pan do free kickow? :  to ja wasz pan :D

 

*DEAD* pan do free kickow? :  i wladca

 

*DEAD* pan do free kickow? :  :D

*DEAD* pan do free kickow? :  wiecie kto

 

 

Wystarczy posiadać IQ powyżej 3, aby domyślić się o co chodzi.

Swoje zdanie podtrzymuję, takie zachowanie nie będzie tolerowane na serwerze.

 

 

o to mi chodzilo.a na przyszlosc to ze mnie znasz nie znaczy ze mi dasz bana a dla innych nie (to do kitola).

Jak widzisz, nikt Cię nie znał do końca.

 

Tak na zakończenie skargi (mam nadzieję), wiesz z czym mi się to wszystko skojarzyło? Te Twoje wyzwiska i wulgaryzmy po Twojej śmierci?

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam na polecenie autora. Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności