Skocz do zawartości

UB Tedy


TEdy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TEdy
Link do SSów:
Wycinek z konsoli(bez IP)*: AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 55 minutes and 54 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : TEdy
[AMXBans] Reason : ' ja smieciem? obraza admina '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 56472628 '
[AMXBans] Your IP : ' 31.63.33.38 '

Serwer: #7[MAPCYCLE][ONLY DD2/NUKE/TRAIN/INFERNO/MIRAGE][bF2+FFA]Cs-Classic.pl (de_nuke)
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=103674

 

 A wiec, doszło do totalnego nieporozumienia. Prosił bym admina Wozika o wypowiedzenie się w tej sprawie.

Teraz krok po kroku spróbuje  wyjaśnić te cale nieporozumienie. Jestem w tt zostałem z drugim graczem na Admina wozika. Podkładam pakę chowam się i nasłuchuje czy ktoś nie idzie. Ten jakimś sposobem rozbroił pakę po cichu (przypuszczam ze użył ł to tego latarki) No i tu zaczyna się cala akacja. W next rundzie napisałem coś w stylu " lol nie słyszałem w ogolę". Od razu E'k z mojej drużyny do mnie ( używając mikrofonu) ze to dlatego ze jesteś tępym idiotą. W miedzy czasie Wozik coś tam pisał o tym, ze wie jak się tak ta pakę po cichu rozbraja etc.  A ja nie mając mikrofonu napisałem do togo E'k "ryj śmieciu" Wiem wiem za to tez powinien być ban ale mnie do tego sprowokował. Wozik pewnie pomyślał, ze to do niego pisałem ta bluzge. I bez namysłu wlepił mi bana na tydzień. Jako obraza admina.

 Jeżeli ktoś mi nie wierzy proszę o sprawdzenie logow serwera. Chciał bym żeby mój ban został skrócony a drugi gracz tak samo jak ja ukarany.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ban został skrócony do 1h

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności