Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje usuniecie perku Betonowe Cialo poniewaz jest on zbyt przesadzony ... trwa 10s co moim zdaniem to o wiele za dlugo ... w dodatku jesli gra sie kasa Czlowiek bez glowy i dostanie sie ten perk to jest sie przez 10 sekund NIESMIERTELNYM co w ogole uwazam ze niedorzecznosc ... zamiast tego perku proponuje przywrocenie perku Sekret Boga (niesmiertelnosc na 3 sekundy)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co usuwać perk betonowe ciało nie trzeba ponieważ jesli chcesz zabic takiego kolesia co ma klase bez glowy i beton można go zabic rakietami i minami oraz nozem wiec beton zostawcie tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co usuwać. Ten perk daje tylko 10 sekund, które gracz użyje prawdopodobnie na pierwszym przeciwniku, więc przez resztę rundy jest do zabicia.

Ewentualnie można dać możliwość wylosowania wartości 5-10 sekund, lub skrócić czas trwania.

Edytowane przez X6T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie źle się z tym czuje, ze nie mogę tu grać. Pomóżcie mi jakoś abym dostał UB :/

napisz nowy temat w odpowiednim  dziale, wytłumacz dokładnie sytuację a może rozpatrzą ją pozytywnie. Takie spamowanie w tym dziale nic Ci nie da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ten Człowiek rozblysk niedziala...

Proszę sprawdzić teraz, nie dodałem jednej rzeczy przy tej klasie.

Poprawiono perk "Betonowe plecy" (blokada dla klasy człowiek bez głowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że ten plugin powoduje crashe, więc dodając go, macie pewność, że te crashe będą częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać /toptime czyli ranking spędzonego czasu na serwerze,co miesiąc pierwsze 3 miejsca dostawały by nagrody

 

1 miejsce : Premium za darmo (30 dni)

2 miejsce Premium za darmo (15 dni)

3 miejsce VIP na 30 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, w piątek będzie jeden konkurs

Edytowane przez -_-
Dodane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym będzie polegał ten konkurs ? Jak coś sorry za spam ale chciałbym wiedziec

 

A jakbyś mógł coś zrobić z tym berkiem "Człowiek bez głowy" ponoć miał być zablokowany dla  klasy Człowiek bez głowy lecz dalej grają  więc jakbyś mógł to najlepiej przydało by się usunąć ten perk ...

Edytowane przez Siekatroniks
Podam w swoim czasie info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za usunieciem perku BETONOWE CIALO ... Killerek nie wymadrzaj sie prosze w tej kwestii bo Ty akurat grasz Czlowiekiem bez glowy i Tobie akurat zostawienie tego perku jest najbardziej na reke ... a jesli chodzi o to ze zuzywa sie go na pierwszym napotkanym przeciwniku .... hmmm ... zwroccie uwage na to ze w waskich przejsciach gdzie biegnie kilka osob a KILLEREK rushuje i odpala betonowe to wybija nawet 6-7 osob w ciagu tych 10 sekund ... Karol jesli nie chcesz usuwac tego perku to przynajmniej zrob tak zeby klasa Czlowiek bez glowy nie mogla go trafic ... bo to jest troche zenujace

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym cichemu zabójcy dal jeszcze 2 skoki, aby odbił sie od ziemi + jeszcze do tego 2 skoki, co wy na to ?

Edytowane przez Buu.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że niewidzialny to jeszcze cienia nie będzie widać bo cały czas w powietrzu. Ja jestem na nie, skoki można dodać dla premium widzialnych. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję żeby dodać komende "/nuke" 

Można było tam użyć EMP każdy wróg traci celowniczek na 3 rundy podajże również był tam SentryGun i parę innych bajerów a najlepsze było Nuke zabijało każdego gracza lecz żeby to użyć trzeba mieć dużo zabójstw na bardzo mało dedów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności