Skocz do zawartości

Skarga śmieciowego Admina vernon


e'K

Rekomendowane odpowiedzi

e'K

Admin cieć Vernon, czy jakoś tak

28,lis,14 18:44

Nie będę kręcił demka na tego debila nie ma co pokazywać -.-

 

Admin jakże wspaniały vernon pozwala swoim "kumplom" na legalu napierdalać na wh wgl nie ogarnia servera ma w dupie to co sie pisze do niego na u@. A jak juz pisza ludzie w tym ja że jest matołem i nie umie adminowac wywala i nadużywa admina.. Jak tak dalej pójdzie to ten server przejdzie na psy .. a takie smiecie jak vernon ( 100% dziecko 16 letnie ) będą adminować. PORAŻKA Z WASZEJ STRONY! ! ! POZDRO H@ ZE TEGO NIE WIDZISZ :) Pozdrawiam ;)

Edytowane przez e'K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj się do wzoru, bez dowodów skarga nie będzie brana pod uwagę. Jeżeli Vernon był odpalony podaj demko w tym dziale http://forum.cs-classic.pl/forum/110-nszg%C5%82oszenia/ . Jeżeli piszesz skargę to nie używaj przekleństw oraz nie obrażaj kogoś, ponieważ to świadczy o twoim poziomie ,,Gimbusa".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno sie tak nie usmialem z kogos jak teraz z ciebie :D idz smarku naucz sie najpierw czytac ze zrozumieniem (bo skarga bez wzoru nie bedzie rozpatrzona) a potem szczekaj sobie do kolegow o ile takowych masz. plakac to kazdy umie a to ze jestes zerem i cie zabijali to nie oznacza ze ktos ma cheaty :) a to ze nazywasz mnie smieciem i dzieckiem to tylko pokazuje jakim minusem i bezmozgiem jestes skoro gadasz tylko nie znajac mnie i oceniajac po tym ze dostales kicka :D zalosny jestes wypierdku. oczywiscie ze pozwalam grac moim znajomych na wh i aimie przeciez kazdy na serwerze ci to potwierdzi :) nastepnym razem za jakies sapy nie dostaniesz kicka a odrazu bana bo widze ze twoja kultura jest na poziomie twojej inteligencji (dla niekumatych poziom zero). i smieci sobie poszukaj u siebie w domu bo to wlasnie przez takie pierdoly jak ty atmosfera na serwerze jest gorsza  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka to twoje chamskie zachowanie. Jesteś żałosny tak jak twoja skarga. Ty właśnie pokazujesz jakim jesteś małolatem, pisząc w ten sposób o Vernonie. Szczerze wątpię w to co napisałeś. Dla mnie skarga do zamknięcia, po pierwsze nie zastosowałeś się do wzoru, po drugie obraziłeś admina tego serwera.

Bez pozdrowień, Gruby

Ps:

Żal mi takich zdesperowanych słabiaków jak ty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze raz skargę według wzoru i opisz dokładnie swój problem. Po 2 po twoim zachowaniu stwierdzam ze ocena czy ktoś gra czy nie na wh pozostaje w głębokim do mniemaniu. A za twoja kulturę pewnie dostaniesz warny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności