Skocz do zawartości

Soot.


leilo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pytanie soot do Ciebie, kiedy będzie naprawiony plugin z ss'ami? Każdemu z podejrzeniem o wh dawać perma od razu, a później rozpisywać demko to troche nie zbyt fajnie, może dlatego część adminów nie reaguje jak ktoś pisze na u@ o czitach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, przez ten plugin crashowalo tylko przez może max 3 dni, bo był blackholing ze strony pukawki i z bazą danych nie łączyło.
Potem to przeniosłem i działało.
Pisałem jasno soot'owi, że crashe to wina segemtnion fault i nie ma to nic wspólnego z ss'ami. SS'y nie mają nic do tego, bo gdyby tak było to reszta serwerów też by padała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ -_- tylko ze jeśli nie ma tego pluginu to nie ma crashy , jak tylko włączę zaraz na nowo będą. Nie ma sprawy jutro jak przyjadę do domu włączę na nowo tylko nie piszcie do mnie dlaczego są crashe na bf2.

 

@Leilo to jest obowiązek admina jeśli nie ma na razie tego pluginu to będziecie rozpisywać demka, a jeśli cię to męczy to poproś kogoś innego niech to zrobi za cb.

Edytowane przez -_-
Tylko że na innych serwerach nie ma z tym crashy, czyli widocznie jakiś plugin z tym koliduje. Według Pukawki crashe ze segmention fault dalej występują, więc to nie ten plugin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności