Skocz do zawartości

Respienie po pipe?


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ma być odradzane, bo ta gra jest postawiona głównie pod ludzi i zastanawiam się czy nie usunąć tego pipe, bo jest to jedno z narzędzi, które utrudniło grę zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sam -_- napisał że nie trzeba, ale też nie napisał że niewolno tak więc już nie wiem -.-" dla przykładu jak jest mało zombi i pipa ich zabije to ja odradzam ich żeby dać im szansę na rozkręcenie ale nie wiem czy to jest prawidłowo.. :x

@-_- usunięcie pipy nie byłoby dobrym pomysłem według mnie, lepiej już usunąć (o ile się da) ten efekt że zombi nie powstają.

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej usunąć to nieodradzanie, bo bez admina dupka będzie. Ale nie widzę sensu całkiem usuwać pipe. Po to jest "Mental Shield", który naprawdę ułatwia grę zm. Tylko, że mało osób tego używa, bo nie wie co to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

dokładnie, jeszcze dodam ze za 17ap Zombi jest wstanie rozwalić Humanowi 2 lm'y a może nawet 3 ponieważ może podskakiwać to wydłuża czas jego żywotności w bezpośrednim starciu w kampie (bo nie dostaje head'ów co strzał) może dokupić 1k hp to jest bardzo dużo, jak human rzuci pipe to zombi może użyć Mental Shield (to o czym wspomniała Ilonez) oraz zostaje mu 9 ap na Madness Zombi tzw. Szalony i przez 8 sekund nie otrzymuje on obrażeń, tak więc reasumując na dłuższą metę według mnie gdyby dać "myślącemu" graczowi 100ap i on miałby być zombi to bez problemu zjechałby humana który ma nawet 500ap, to że większość graczy na tym serwerze totalnie nie myśli co robi to już nie jest niczyja wina, według mnie to Zombi jest tą silniejszą rasą i usuwanie pipe bomb byłoby głupotą nawet jeżeli Madness Zombi miałby kosztować więcej, a oczywiście nie zapominajmy o Pro Vip'ach, szczerze pro vip bez pipe bomb byłby do bani i chyba nie muszę pisać dlaczego.

 

@3lu 

nie Dark Z Risen tylko Dark Z Rises  :tongue2: 

Edytowane przez Dark Z Rises
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności