Skocz do zawartości

[UB]brak słów


Delpan

Rekomendowane odpowiedzi

Nickemejzing niVo 
Link do SSów:http://speedy.sh/e3cNY/ssy.rar
Wycinek z konsoli(bez IP)*:[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : emejzing niVo 
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na forum ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 16737199 ' 
[AMXBans] ===============================================
Serwer: odd2
Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=107513
ja mam kur**a takie pytanie:
jak to jest ze H@ daje jakimś niedoświadczonym graczom admina? -.- Gośc na serwerze płacze mu że mam wh,  bo raz dostał skana na farcie. A admin nawet  nie sprawdzi mnie (na amxbans,forum czy byłem karany) tylko odrazu napier**ala ssami, nie znając nawet fukcji wh/aim, jakby przynajmniej znał podstawy to umiał by rozpoznać czitera od czystego gracza.. nie wiem jaki jest u Was wymagany staż ale człowiek powinien choć troche ogarniać sytuacje jeśli jest przekonany ze chce byc adminem i znać się na rzeczy a nie jakieś typy mu płaczą na serwie a admin czai sie ze wstawieniem ssow.... dla mnie z moim stazem jest prościzną zdemaskowanie owego czitera w ciągu  "5min<" i nie sprawiało by mi frajdy spełnianie życzeń tak owych płaczków ,moze po prostu dzisiaj im nie idzie i tyle albo wgl są słabi. ale to nie jest powod zeby ciągle plakać o ssy  a admin zamiast sprawdzić owego podejrzanego o wh/aim to daje ssy zeby miec spokój na "U@" i nie pisze tego dlatego ze narzekam ze dostałem ss niesprawiedliwie tylko dlatego ze musze je wstawiać 5 raz -.- pomyślcie czy normalny człowiek po 2-3 razie wstawienia czystych ssów wrócił by na ten sam serwer i zaczał czitować? to było by troche nie w porządku... więc prosze przemyślcie sprawe i ogarnijcie administracje, wiem ze to nie jest dział "skargi" ale już nie chce mi sie 2 tematów otwierać, pozdrawiam
 
RAGE bastard [flag:swe] :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiam się sprawami banów, tą reszte musiałbyś napisać w skardze żeby coś z tym zrobić. 

 

 

pomyślcie czy normalny człowiek po 2-3 razie wstawienia czystych ssów wrócił by na ten sam serwer i zaczał czitować?

Było kilku takich, co mimo czystych byli odpaleni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności