Jump to content
Sign in to follow this  
Makaveli.

Recenzja filmu "Chłopaki też płaczą"

Recommended Posts

7235910.3.jpg

Gatunek: komedia romantyczna 

Produkcja: USA

Premiera: 2008

Zdarzyło się wam kiedyś że "ta jedyna" złamała wam serce? Ten film przestawia wam co należy zrobić po utracie ukochanej. Peter nasz główny bohater zajmuje się komponowaniem muzyki do serialu kryminalnego. Jego życie jest dość monotonne i luźne co znudziło się jego partnerce, która jest gwiazdą telewizji a jej imię brzmi Sarah. Gwiazda oznajmia Peterowi że go zostawia, ten nie wie kompletnie co ma zrobić. Zaczyna balować, uprawia sex z przypadkowymi kobietami aż w końcu jego brat wysyła go na Hawaje. Zgadnijcie kogo spotyka Peter w hotelu? Swoją byłą partnerkę wraz z sexualnie niewyżytym chłopakiem. Czy Peter i Sarah znowu się pokochają? Czy też może zrozpaczony chłopak zakocha się w innej dziewczynie która pojawia się w hotelu? Musicie to zobaczyć. 

""Chłopaki też płaczą" zdarzają się naprawdę ostre dowcipy, ale służą one zazwyczaj zakorzenieniu bohaterów w emocjonalnej glebie ich pokolenia." Pojawiają się sceny uprawiania sex'u (tak, tak coś dla was zboczuchy) oraz kilka scen których nie da się opisać słowami. Jeżeli chcecie się dobrze bawić i poprawić sobie humor film jest wprost dla was. Nie jestem zwolennikiem komedii romantycznych, wręcz przeciwnie. Nie ucieszyłem się gdy zobaczyłem gatunek filmu ale mimo wszystko naprawdę dobrze się bawiłem. 

Moja ocena 8,5/10.

aktorzy:

Jason SegelPeter Bretter

Kristen BellSarah Marshall

Mila KunisRachel Jansen

Russell Brand- Aldous Snow

Edited by Tymbarkowa x3
  • Like 6

Z chęcią obejrzę sobie za chwilke ;d

Dzięki :)

Edited by enigmatyczny

Nie napalajcie się tak ;D Scenki sexu są ale są ukazane dość humorystycznie, więc nie bd mieli przy czym fapać :D