Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie MaZeQ Ponowne


MaZeQ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:[PwNeD]*

2. Imię:Łukasz

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): od 14grudnia będę mógł :)

7. Link do swojego GT**: Coś mi nie działa link nie wiem czemu,ale nick w GT : [PwNeD]*

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem,ponieważ poświęcam dużo czasu grając na serwerze FFA,co się z tym wiąże przyłapałem i pomogłem w zbanowaniu dużo cheaterów(Dzisiaj już nawet 3),wiele osób mnie lubi,szanuję,ja też mam do nich szacunek,lubimy się pośmiać itd, z administracją dobrze się znam,jak ja oczekuję pomocy to Wy mi tej pomocy udzielacie,także ja bym chciał teraz pomóc bronić serwera przed Graczami którzy grają nie fair, bardzo chętnie pomogę dla innych graczy którzy są nowi na serwerze,zależy mi na randze administratora ponieważ mam dobre oko i potrafię wyłapać cheatera,a ze mną serwer byłby wolny od nich,gdy coś trzeba,ktoś pisze na steam,ja od razu odpisuję lub wołam admina. od dłuższego czasu staram się być mniej wulgarny,i dobrze mi to idzie.Od tygodnia jestem miły dla graczy,chętnie im pomagam,i dużo uczestniczę w różnych turniejach czy mixach :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam,STEAM_0 : 0 : 39607345

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4H

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W Tygodniu po szkole,godz 15 do godz 17-18

12. Staż w grze counter strike 1.6- 6lat,14grudnia będzie 7 :)

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem Administratorem Kilka razy:)

Edit: Aktywność na forum jak i na serwerze została poprawiona :)

Edytowane przez MaZeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłeś aktywność na forum oraz serwerze i zgodnie z obietnicą jestem na tak!

- Steam

- Składka

- Amx

- Wiek

- Często na serwerze

- Miły, kulturalny

- Ciekawe podanie

- Mój imiennik ( bardzo duży plus xD )

 

Jak już wyżej napisałem: Na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn odpracowany, większość osób w poprzednim podaniu również była na tak. Po tygodniu zdanie podtrzymują..

 

Trzeba stawiać na nowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności