Skocz do zawartości

Przyszła Zima! [FFA]


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Podobają mi się te zmiany jeszcze bardziej ostatnio:D

A i czy nie da się zrobić tak , aby te śnieżki latały trochę bardziej prosto? Bo krzywe są :DD

Śnieżki?

Od paru dni na serwerze są "bombki".

Czy lecą krzywo.. cóż, to zastępuje tylko model, jednakżę faktycznie może się wydawać, że kula inaczej leci niż walec (kształt standardowego granatu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie co wszystko fajnie, ale to jest FFA a nie 4FUN.
Nie podobają mi się te nowinki i ulepszenia dla vipów.
To już nie jest klasyczny serwer, ani FFA, rozumiecie? :P

Teraz wystarczy tylko nazwę zmienić na 4FUN i pozamiatane ;)

Po świętach wróci wszystko do normy? p.s. przez święta chcę pograć, ale jak tu grać jak vipy mają taką przewagę?

POZDRAWIAM I BEZ SPINY (bo widzę, że na forum ostatnio napinacie sie jak nigdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaką vipy mają przewagę?

Aktualne VIP'y posiadają prawie wszystko co poprzedne, oprócz oczywiście modeli broni i widzenia obrażeń przez warstwę (na serwerze Only dd2 posiada to każdy gracz).

 

Troszkę nie rozumiem Twojego postu, ponieważ nie jest on poparty żadnymi faktami czy argumentami.

 

Serwer 4fun może posiadać knifemod, podwójny skok, spadochron dla każdego gracza, czapki, brak obowiązku wykonywania celów mapy. Czy Nasz FFA to posiada?

 

Według mnie idealnie mieścimy się w kategorii: Przyjemny FFA.

 

Prosiłbym byś rozwinął swoją wypowiedź w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozwijam

Przewaga vipa polega na:

1) Dostępu do najlepszych broni od 2-3 rundy (czy sie powiedzie czy nie już do końca ma bronie).
2) Widzeniu zadanych obrażeń przy strzelaniu przez ścianę! [to jest przesada i tworzenie ogromnej nierówności]

3) Spadochron! (Skoro nie rozumiesz to już podaje przykład: de_nuke - CT leci sobie na gniazdo i skacze ze spadochronem do kurnika)

Czemu 4FUN? już tłumaczę:

Granaty, śnieg, paka, wygląd vipów

 

 

p.s. Żądamy powrotu Damiana NL/PL na serwerownie!

p.s.2 ogarnijcie swoich adminów (sypią kickami za darmo - a przy pełnym serwerze to bardzo przeszkadza - z pozdrowieniami dla 'doktor hajs', naucz się dziecinko za co się daje komuś kicka i czym jest kultura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba jaja się robisz.

Chcesz Damiana, który zrezygnował że względu na brak czasu i przeszedł na CS:GO i rzadko czasami jest a gdzie Shadow, który świetnie przyjął dowodzenie radzi sobie bardzo dobrze i jest codziennie i stara sie szybko załatwić to co trzeba.

2, Ogarnijcie hahahahha nie wiem czy nazwanie kogoś "pe**łem" jest u Ciebie obrazą na to wygląda że nie. Każdy admin wie co ma robić i po drugie skąd wiesz ile Hajs ma lat jak jej w ogóle nie znasz ?! powiem CI tyle dzieciaku bo inaczej do Ciebie nie można powiedzieć ;) VIP nie ma żadnej przewagi bo jak ktoś jest dobry to bez vipa będzie miał w 2 rundzie nawet AWP i lepsze bronie a to że mają to już inna sprawa.

2) bez tego można wiedzieć czy ktoś dostał od Ciebie skana czy nie a to tylko im ułatwia więc żadnej przewagi nie mają.

3) co to za róznica bez spadochrony czy z nim tyle samo czasu zajmie CI dojscie do kurnika i to nawet bez utraty HP

 

 

4fun umiesz czytać ? widzę że nie

Granaty itp zostały dodane na ten klimat świąteczny raczej to normalne a wygląd vipów jak każdy inny nic takiego.

 

Dziękuje dobranoc :)

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bocimy mówisz serio? Skoro vip by nie dostawał kasy, nie widział obrażeń zadawanych przez ścianę i nie miał spadochronu to co by miał? Wtedy vip NIC BY NIE MIAŁ. U nas vip jest i tak dość skromny w porównaniu do innych serwerów. Nawet nie potraficie normalnie pomyśleć. Skoro vip będzie słaby to ludzie nie będą go kupować, co za tym idzie fundusze na serwer spadną wiec serwer mimo dużej frekwencji graczy będzie skierowany ku upadkowi.

Jak nie umiesz zejść z gniazda do kurnika nie tracąc hp bez spadochronu to pzdr ;)

Gdzie tu masz 4fun hmm? Idą święta wiec jest świąteczny klimat. Granaty - bombki, śnieg możesz sobie wyłączyć wpisując w konsoli cl_weather 0 , a model vipa zawsze był inny więc znów piszesz bez sensu.

 

"p.s. Żądamy powrotu Damiana NL/PL na serwerownie!"

Po 1.chyba na sieć serwerów. Wiesz co Ci da takie żądanie? Już Ci mówię - nic. Damian już nie grywa w cs 1.6 a jak już to bardzo rzadko i nie ma czasu na serwer.

 

"p.s.2 ogarnijcie swoich adminów (sypią kickami za darmo - a przy pełnym serwerze to bardzo przeszkadza - z pozdrowieniami dla 'doktor hajs', naucz się dziecinko za co się daje komuś kicka i czym jest kultura)"

Nikt nie sypie kickami za darmo.

Nie oceniaj wieku skoro nic o tej osobie nie wiesz.

 

Strzałka.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opcji vipa jest jak najbardziej ok. Jest skromna, ale wystarczająca aby zainteresować ludzi do kupna, żeby serwer miał zyski na utrzymanie wiec nie widzę konieczności korekty tej opcji. Jeżeli chodzi o świąteczne zmiany, są tematyczne na zbliżający się czas świąt  - przyjemnie się gra, a tak jak moi przedmówcy napisali są komendy aby wyłączyć śnieg lub wygląd vipów. Jeżeli chodzi o naszego opiekuna to jak najbardziej jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Nic chyba nie muszę więcej dodawać.


p.s.2 ogarnijcie swoich adminów (sypią kickami za darmo - a przy pełnym serwerze to bardzo przeszkadza - z pozdrowieniami dla 'doktor hajs', naucz się dziecinko za co się daje komuś kicka i czym jest kultura)

- Nic nie dzieje się bez przyczyny to raz. Jeżeli piszę kilkakrotnie o zachowanie kultury na serwie otrzymuję hejty, że na tym serwerze przesadzają z tą kultura, że nie grają tu dzieci, że admini są tacy i tacy. Nikt tego nie wie czy w danym momencie nie grają dzieci, poza tym jest REGULAMIN,którego należy się 
trzymać. Są stali gracze, ale każdy musi być  jednakowo traktowany, ponieważ wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz zasady obowiązujące na serwerze. Jestem wyrozumiała i jak widzę ze ktoś sporadycznie przeklnie to nawet nie reaguje, aczkolwiek widząc wiązanki kilku graczy naraz rzucających epitetami to aż razi w oczy. Dostałeś tylko kicka, wiec nie rozumiem Twojego oburzenia. Również zachęcam Cię do nauki w różnych dziedzinach aby się rozwijać, bo to bardzo cenna i ważna rzecz :)

PS: Skargi składa się w innym dziale.

Pozdrawiam Doktorek *.*

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie tworzyć z tego tematu miejsca na dyskusje o przyszłościach serwera, tematu opiekunów czy hltv.

Do tego służą propozycje dotyczące FFA.

 

Dużo pisania czuję, dlatego.. kto jest zainteresowany, niech czyta :)

 

 

 

Wiecie co wszystko fajnie, ale to jest FFA a nie 4FUN.

1. Wiesz może czym charakteryzuje się serwer 4FUN i FFA? Wiesz jakie są różnice? Jeśli nie, to spójrz:

 

Serwer 4FUN - Jest to rodzaj serwera, który nie posiada żadnych modów czy expa, lecz opiera się na pluginach, które modyfikują jedynie rozgrywkę. Gracze, którzy na nim przebywają, grają wyłącznie dla przyjemności, dla zabawy. Bardzo często mapy różnią się od tradycyjnych, a możliwości gracza zostają rozszerzone. W jaki sposób? Na serwerze typu 4FUN występuje najczęściej ruletka, wprowadzone zostają modyfikacje noża: Knifemod (grawitacja, szybkość, ciche chodzenie, większy dmg, regeneracja życia). Wykonywanie celi mapy nie jest przestrzegane. Nie można wyrzucać graczy, za kampienie czy utrudnianie rozgrywki (choć zależy to od regulaminu konkretnego serwera). Dla graczy nie liczy się rank, nie liczą się wygrane, nie liczą się przegrane, lecz osoby, które na serwerze przebywają. Chodzi głównie o zabawę (ang. fun), która towarzyszy w trakcie rundy. Vipy zazwyczaj posiadają regenerację życia, czapki.

 

Serwer FFA - Jest to rodzaj serwera, który zaraz po gatunku: Teamplay najwierniej odzwierciedla standardowego Counter-Strike'a 1.6. Serwer dla każdego (ang. Free for all) jest dla osób, które po prostu chcą pograć wraz z obowiązkiem wykonywania celów. Gracz nie jest od razu banowany za niewykonanie celi, lecz dopiero za drugim.. trzecim.. i kolejnym razem unikania przestrzegana regulaminu. Na serwerze nie mogą (;teoretyczne założenia) znajdować się modyfikacje, które będą utrudniać rozgrywkę jak i takie, które dodają umiejętności innym graczom (zmniejszona grawitacja, strzelanie promieniami, przechodzenie przez ściany, dodatkowe obrażenia itd.). Bardzo często zdarza się, że osoby opiekujące się serwerem wprowadzają dodatki do VIP'a, aby inni gracze byli tą opcją zainteresowani. Jak sądzisz, w jaki sposób serwer może się utrzymać, jeżeli w założeniach jest powiedziane, że gra ma przypominać oryginalną wersję cs?

 

Serwery typu 4FUN mogą posiadać wszystko (vip posiada regenerację życia, dodatkowe obrażenia), stąd bardzo często bywają ruletki, dzięki którym choć w niskim stopniu, przeciętni gracze mogą im dorównać.

Serwery typu FFA natomiast nie mogą mieć takiej formy, stąd VIP musi posiadać coś, co nie odstraszy innych, a będzie podobać się zainteresowanym: innym modelem, wyglądem, czy dodatkowymi pieniędzmi (nie dodatkowymi broniami czy zwiększeniem maksymalnej ilości HP/AP).

 

Z tego punktu, przejdźmy do zasadniczego pytania. O czym my mówimy? Co posiada VIP na serwerze FFA CSC?

 

 

 

100 AP co rundę
1000$ co rundę
1 HE co rundę
2 FB co rundę
1 SG co rundę

Spadochron
Defuse Kit dla CT
Dodatkowa kasa za zabójstwo ( 800 - HS | 300 - Normalne )
Amunicja za zabójstwo w pierwszych trzech rundach
Widzi obrażenia zadane jak i otrzymane
Posiada prywatny chat u*
Prefix przed nickiem [VIP]
Dostaje kasę za podłożenie bomby 300$
Dostaje kasę za rozbrojenie bomby 350$
Dostaje kasę za przeżycie rundy 500$
Przywitanie gdy wchodzi na serwer
Własny model postaci
Własne modele wybranych broni
Cena vipa na 30dni: 11.07zł

 

 

Tekst żywcem skopiowany z pliku tekstowego, który możecie przeczytać za pomocą wpisania komendy /vip.

 

Co w Tobie budzi kontrowersje?
    
Widzi obrażenia zadane jak i otrzymane

Nie martw się, obrażenia te jak każdy inny gracz, musi zadać. Zdawałem sobie sprawę dodając tę opcję w jaki sposób będzie to wykorzystywane. Dodawałem tą możliwość z pełną świadomością. Nie sądzę jednak, by utrudniało to grę zwykłym graczom. Skanowanie jest nieodłączną częścią gry w cs. VIP kosztuje 11zł na 30dni. Odbiorca musi mieć z tego jakieś korzyści, VIP nie może opierać się wyłącznie na prywatnym czacie czy podpisem [VIP]. Osoby, które wysyłają SMS są najczęściej młode i nie potrafią skanować, nie potrafią grać.. stąd myślę że informowanie ich czy skanują w dobrym miejscu, czy faktycznie przez tą ścianę jakikolwiek skan przejdzie jest dobrym rozwiązaniem do polepszenia ich umiejętności.

Spadochron

Jak wspomniałem wcześniej, wiele graczy, które kupują VIP'a nie potrafią grać, bez możliwości, które znajdują się na innych serwerach. Spadochron nie działa w żadnym stopniu wobec przeciwnika, przeciwnie. Jeżeli załóżmy, gracz użyje spadochronu przed twardym lądowaniem, druga osoba zauważy model spadochronu i będzie mogła strzelać. Czym innym jest zmniejszenie grawitacji, dzięki której niektórzy mogliby się znajdować w miejscach niedostępnych dla zwykłych graczy, a czym innym jest ochrona przed upadkiem i straceniem cennych czasem ilości życia.

 

Własny model postaci
Własne modele wybranych broni

Modele postaci zostały dodane do VIP'a przez poprzedniego opiekuna, Damiana. Wielu osobom spodobał się ten pomysł, stąd nie widzę potrzeby usuwania tego typu modyfikacji, zważywszy na to że w trakcie rozgrywki inni gracze widzą dany model, widzą że jest inny, mogą sobie pomyśleć, że też chcieliby tak wyglądać.

Modele broni to raczej najmniejsza zmiana. Nie wprowadza ona nic dla osób, które znajdują się w drugiej drużynie. Model broni widzi wyłącznie osoba którą konkretną broń trzyma jak i po śmierci u innego gracza.

 

Chciałbym zadać Ci pytanie: Jakiego chciałbyś Vipa na serwer typu FFA? Co według Ciebie powinien posiadać? Uważasz, że Nasz posiada zbyt wiele? Zapraszam Cię serdecznie na inne serwery, które faktycznie przesadzają z generatorem VIP'a i tworzą z niego maszynę do zabijania. Najczęściej posiada on regenerację HP czy zwiększone obrażenia. Czy u Nas tak jest? Nie.

Czy Nasz VIP ułatwia komuś strzelanie? Nie. Jeżeli wie gdzie skanować, i tak będzie to robić. Czy ułatwia zabijanie przeciwników? Nie.

 

Pamiętaj, że VIP musi posiadać cechy wyjątkowe, którymi zainteresuje graczy. Serwer nawet w najmniejszym stopniu, musi na siebie zarabiać.

 

 

Nie podobają mi się te nowinki i ulepszenia dla vipów.

Mnie również wiele rzeczy się nie podoba w życiu. Dlaczego uczymy się niektórych, zbędnych już przedmiotów skoro wybrałem już zawód i kierunek przyszłych studiów? Nie podoba mi się kolor biały, aczkolwiek posiada wiele zwolenników, prawda?

 

Liczy się i zawsze będzie się liczyć zdanie większości osób. Tak się składa, że wiele osób było pozytywnie nastawionych do nowego Vipa, co więcej.. po wprowadzeniu modeli słyszałem zachwyt nowymi modelami, nowymi możliwościami. Jeżeli VIP nie podoba się wyłącznie jednej osobie na 600, to myślę że nie jest źle, gdyż wynik procentowy to: 0,16%.

 

To już nie jest klasyczny serwer, ani FFA, rozumiecie? :P

Klasyczny serwer to serwer miksowy, który służy do gry drużynowej, a cechy serwera FFA przedstawiłem wyżej.

 

 

Po świętach wróci wszystko do normy? p.s. przez święta chcę pograć, ale jak tu grać jak vipy mają taką przewagę?

Oczywiście, po świętach paka nie będzie zamieniać się już w prezenty czy choinkę jak również roundsoundy nie będą opierać się na "Marry christmas".

Co do istniejącego śniegu na serwerze czy modeli broni.. tutaj powstanie ankieta na której każdy zainteresowany będzie mógł oddać swój głos Za/Przeciw.

 

 

(bo widzę, że na forum ostatnio napinacie sie jak nigdy)

Żadnych spin z wyjątkiem pewnej dwójki użytkowników nie zauważyłem.

 

 

Czas na Twoją drugą wypowiedź, która jest dla mnie dość.. zaskakująca.

 

 

1) Dostępu do najlepszych broni od 2-3 rundy (czy sie powiedzie czy nie już do końca ma bronie).

Gracz, który zabije trzech przeciwników również posiada dostęp do podstawowej broni. Niestety, osoba która wydała pieniądze ma łatwiej. Nie widzę innych rozwiązań jak:

- zablokowanie broni przez pierwsze rundy (głupota)

- Zmniejszenie ilości pieniędzy otrzymywanych przez VIP'a.

 

 

 

2) Widzeniu zadanych obrażeń przy strzelaniu przez ścianę! [to jest przesada i tworzenie ogromnej nierówności]

Wypowiedź parę linijek wyżej. Fragment mojej wypowiedzi w której przedstawiałem wszystkie cechy VIP'a.

 

Następny punkt - czyt. wyżej.

 

Granaty - zmiana modeli, nie obrażeń czy trajektorii lotu

śnieg - dodatkowe zjawiska pogodowe: wyłącz za pomocą cl_weather 0.

paka - zmiana modelu? Ułatwienie dla CT, ponieważ widzi bałwanka?

wygląd vipów - zmiana modeli? Jeżeli Ci się nie podobają, wyłącz za pomocą cl_minmodels 2

 

I teraz najbardziej druzgoczące zdanie.

 

 

p.s. Żądamy powrotu Damiana NL/PL na serwerownie!

 

- Damian nie został wyrzucony

- Damian nie został przeze mnie wygryziony

- Rezygnacja Damiana trwała dobre 2 miesiące (od czasu, kiedy wyjechał, do napisania jego rezygnacji)

- Damian zrezygnował z własnej woli oraz z własnych, osobistych powodów.

- Damian praktycznie już nie gra w cs 1.6

Tyle o Damianie, teraz o mnie:

 

- Nie jestem przez nikogo wsadzony z zewnątrz. Nie jestem podstawiony, lecz zwykłym graczem.

- Nikt z ze mną nie zaczął grać na tej sieci serwerów. Nie miałem żadnych znajomości.

- Kiedy otrzymałem rangę administratora byłem postrzegany tak samo, jak teraz ja patrzę na innych, którzy składają podanie. Wymagania, głosy innych użytkowników to podstawa.

- Nigdy, powtarzam: NIGDY nie prosiłem nikogo o danie mi innej rangi bez złożenia wcześniejszego podania i rozpatrzenia go przez administratora sieci (w przypadku redaktora czy moderatora) lub opiekuna serwera (w przypadku administratora).

- Nigdy nie posiadałem w kwestii opiekowania się serwera doświadczenia, dostępu do FTP w innej sieci, którą tworzyłem razem z kolegą miałem.. 10 minut? Ja zajmowałem się serwerem, nie pluginami.

- Nigdy przed jego wyjazdem i wybraniem mnie na opiekuna tymczasowego nie rozmawiałem z Damianem w sprawie losów serwera.

- Nigdy nie starałem się wybijać z szeregu administratorskiego.

 

Byłem bliski zrezygnowania z powierzonej mi funkcji, kiedy obaj posiadaliśmy rangę: Opiekuna. Po poinformowaniu Damiana o tym, powiedział mi że niedługo będzie rezygnować. Jak sądzisz, co byś zrobił na moim miejscu? Moje konto zostało stworzone rok temu, przez adminowanie na serwerze poznałem wiele osób, z którymi dogaduje się po dziś dzień. Przebywałem na serwerze, grałem na nim, wiedziałem w większej lub mniejszej części co się na nim dzieje, troszkę mi na nim zależało, uważasz że kto przyjął mi rangę opiekuna? Damian nie widział innej osoby, stał przed tym samym dylematem co ja teraz. On miał to szczęście, że wybrał mnie miesiąc wcześniej, ponieważ w innym przypadku opiekunem serwera byłby administrator sieci, który nie ma czasu na zajmowanie się konkretnym serwerem i graniem na nim. Jego opieka opierała by się na rozpatrywaniu podań wyłącznie z obserwacji innych graczy oraz rozpatrywanie skarg osób na osoby, których praktycznie nie zna.

Oczywiście, z jednej strony chciałem zająć się serwerem, ponieważ na nim grałem i wiem czego na nim brakowało. Z drugiej jednak bałem się. Bałem się postrzegania mnie jako osobę, która wszystko wie. Bałem się kłótni z poznanymi mi osobami na serwerze. Bałem się powierzonej na moje braki odpowiedzialności i obowiązku podejmowania zawsze trafnych decyzji.

Początkowo starałem się jak tylko mogłem. Bywałem często na steam, rozmawiałem po parę razy z osobami odnośnie nowych pluginów. Siedziałem często do późnej pory by sprawdzać nowe, wgrane przeze mnie pluginy na serwer. Można powiedzieć z perspektywy czasu, że zmarnowałem tutaj wiele godzin, na samym forum miesiąc (30dni), a na serwerze z pewnością więcej (aktualny gametracker pokazuje tylko część).

Stwierdzenie, że się nie sprawdzam i że chcecie tego co było kiedyś, bo kiedyś według Was było lepiej, jest chyba najgorszym co mogłem przeczytać. Nikt, bowiem nikt nie odda mi tego czasu, nikt też nie powie mi że nic nie zrobiłem. Mimo mojej skromności sam widzę, że osiągnąłem szczyt swoich możliwości. Nigdzie indziej nie otrzymałem aż tylu szans i się w mniejszym lub większym stopniu sprawdziłem. Stwierdzenie, że mój spędzony na tym czas poszedł na marne, jest równoznaczne z ubliżeniem, skrytykowaniem czy odrzuceniem w pełni mojej osoby. Zdaję sobie sprawę, że nigdy wszystkim się nie dogodzi. Nigdy też wszyscy nie będą zadowoleni. Doświadczyłem tego na własnej skórze tu - na forum i tam, na serwerze.

 

Damian odszedł dobrowolnie, z własnych, osobistych powodów. Czy uważasz, że jeśli sam zrezygnował to wróci? Zapewne tak, jeśli powody z przeszłości zostaną rozwiązane. Jeśli nie, nigdy nie będzie taki sam. Tak na prawdę nie znam Damiana, nie wiem dlaczego ja otrzymałem tę funkcję, jednakże wiem jedno - że zależało mu na serwerze, że mimo wieku postanowił tu jeszcze być, poświęcać się.

Jeżeli chcesz jego powrotu, pisz bezpośrednio do niego. Zapytaj się go dlaczego wybrał mnie, dlaczego odszedł i czy chce wracać. Ja znam tylko jedną odpowiedź.. na jedno pytanie, i nie.. nie jest to pytanie pierwsze.

 

Jeżeli chcesz powrotu Damiana, to znaczy że jestem złym opiekunem i nie powinienem być w ogóle na tym stanowisku. W takim razie.. możesz powiedzieć mi kto ma być? Nigdy nie zastąpię Damiana, nie mam nawet zamiaru go zastępować. Nie chcę naśladować innych, nie chcę szukać sposobów na prowadzenie serwera, ponieważ podchodzę do tego z własnej, innej niż wszyscy strony.

Kto ma zostać opiekunem serwera? Powiem szczerze, dla mnie jedynymi osobami, które możliwe że będą nadawać się na to stanowisko to: Rewox i Natalja. Są aktywni na forum, grają długo na serwerze (dłużej ode mnie) i znają się na rzeczy zapewne lepiej. W innym przypadku powiem wprost, zostanie nim -_-, którego nie zobaczycie na serwerze. Nie zobaczycie go w ciągu dnia czy w nocy jak wbija rank czy przyszedł po prostu postrzelać.

 

Aktualnie, do końca tygodnia jestem "nieobecny". Właśnie widzicie jak bardzo idzie odpoczywanie po mojej myśli. Tak, odpoczywanie, bo możliwe że inni mają większe nerwy od moich. Możliwe, że nie starają się wszystkiego robić w sposób prawidłowy i najlepszy. Jeżeli zostało powierzone mi zadania, została powierzona jakaś funkcja, staram się ją wypełnić jak tylko potrafię. Po tym czasie miałem zdecydować, kto ma zostać nowym opiekunem serwera, gdyż ja powoli nie dawałem rady. Po ostatnich sytuacjach miałem dość siedzenia i patrzenia na wszystko z góry. Początkowo było fajnie, ponieważ stało się wszystko nowe, nowe obowiązki, inne spojrzenie na błahe czasem sprawy. Lubię to, lubię być w cieniu i patrzeć z trzeciej osoby, jak inni się bawią, aczkolwiek ostatnie konflikty i natłok spraw osobistych spowodowały myślenie takie, a nie inne. Tak, mówię szczerze: chciałem zrezygnować z tej funkcji. Chciałem po piątku znaleźć kogoś nowego, mimo tego że w podaniu na moderatora było co innego.

Dlaczego więc mówię o tym w czasie przyszłym? Ponieważ chcę to pociągnąć do końca, nie posiadam z tego żadnych korzyści materialnych czy majątkowych, ale mam z tego satysfakcję, wypełnienie czasem pustki rozmową z graczami/administratorami FFA. Jak wyglądałbym w oczach innych, jeżeli zrezygnowałem ze wszystkiego, a będę na serwerze? I to na serwerze, który może być gorszy niż jest obecnie? Oczywiście może, nie musi.

 

Mam nadzieję, że teraz wiesz jaki jestem, jak reaguję na tego typu twierdzenia oraz jak ważne są dla mnie stanowiska, nawet w tak śmiesznej grze jak cs 1.6, gdzie do czynienia mamy z najróżniejszymi osobami.

 

Swoją wypowiedź o swojej możliwej przyszłej rezygnacji rozwinę może wtedy, jak się na tą rezygnację rzeczywiście zdecyduję.

Aktualnie zostaję i czy komuś się to podoba czy też nie, będę wypełniał obowiązki opiekuna (chyba że zostanę wyrzucony).

 

Co do kickowania gracza i jeśli sądzisz, że zostałeś wyrzucony z serwera niesprawiedliwie, napisz skargę wraz z dowodami.

 

 

/CL ze względu na SPAM. Propozycje pisać w temacie z propozycjami, skargi w skargach a rozmowy prywatne na PRIV.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności