Skocz do zawartości

Skarga na [PwNeD]* za nieslusznego bana


Excalibur

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Excalibur

2.Nick admina/gracza który zawinił: [PwNeD]*
3.Admin/Gracz : [PwNeD]*
4.Data i godzina: 30.11.2014 - 20:16:55
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): nie zdazylem sie zorientowac co i jak tak szybko dostalem bana. Nigdy nie czitowalem i nie czituje, Taki ban bez powodu to nie wiem.... zenada po prostu. Swiadek: KOALA - mam nadziej ze zauwazyl - byl wtedy na serwerze.
6.Opis sytuacji: Wszedłem na ostatnia runde mirage zabilem 2, po 3 runadach na trainie (0:3 statystyki)zglosilem czitera i poprosilem zeby zrestartowac mape bo kilka rund bylo po 1 cziterze w kazdej druzynie i kosili wszystkich. Nie wiedziec dlaczego dostalem nagle bana, nie zabilem wczesniej nikogo, nikt nie zrobil mi screenow i dostalem info ze ja czituje... zenada. Taki admin to tylko przypal dla serwera. Jesli ktos ma problem z moim graniem to prosze sie zapytac koali czy kiedykolwiek cos bylo takiego z moim udzialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałeś bana to wybacz,ale było kilka podszywek nie dawaliśmy rady z Koalą, Banowałem Typa o nicku takim samym ponieważ miał aima,podszywki robili pode mnie pod Ciebie pod eK'a,także jeżeli możecie odbanujcie go. Wybacz Exc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej mieliśmy we 2 dużo podszywek i pod Twój nick również się podszywano,ponieważ latający celownik i strzelanie do 3 osób naraz to wiesz. wiem że to nie Ty,ale banowałem ten nick na którym grał cheater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Bardzo,zobacz ile mieliśmy roboty we 2 z Koalą w przeciągu 5min... Za tego bana przepraszam,lecz to nie moja wina że cheaterom się nudzi i podszywają się pod innych,ja banowałem Aimera o Twoim nicku,prosiłbym o UB dla Excalibura.

73juhh.jpg

Edytowane przez MaZeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jestem świadkiem ale faktycznie to była podszywka pod Ciebie excalibur znam cie i wiem ze ty nie czitujesz ale tak jak pwned napisal wyzej było dużo cziterów i podszywek i nie nadążaliśmy pwned dał bana na nick no i ty wszedłeś i dostałeś bana za swoją podszywke , więc mam nadzieje że szybko dostaniesz UB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności