Skocz do zawartości

Zimowe mapy, które wprowadzamy?


ShaD

  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które duże mapy wprowadzamy zamiast podstawowych?

  2. 2. Które małe mapy wprowadzamy zamiast podstawowych?

    • Awp_India_snow
    • Aim_winter_map


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zauważyłem, że zdania są mocno podzielone dotyczące zimowych map, dlatego postanowiłem stworzyć ankietę.

 

W vote ustawiłem wielokrotny wybór, dlatego nie ma problemu, jeżeli podoba Wam się przykładowo wyłącznie de_winterinferno i de_xtrain.

 

Myślę, że do środy wszyscy zdążą się wypowiedzieć.

 

Pzdr.

 

Temat, który przedstawia w pełni mapy.

 

Dla leniwych:

 

De_Winterinferno:

 

de_winterinferno.jpg

 

De_Nuke_1337

 

de_nuke_1337.jpg

 

De_Xtrain

 

b4gpeb.jpg

 

Aim_winter_map

 

aim_winter_map.jpg

 

Awp_india_snow

 

snow_india2.jpg

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ankieta, więc nie komentujcie tutaj co byście chcieli.. przecież głosy i tak są publiczne, więc wiem kto jakie ma zdanie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie jest ta ankieta.

Mapa z największą liczbą głosów zostaje dodana?

 

Moim skromnym zdaniem nie powinniśmy tak kombinować z mapami. Przeciez de_winterinferno zupełnie różni się od zwykłego de_inferno. Według mnie to bardziej zniechęci graczy niż zachęci. de_Xtrain to najrozsądniejsza propozycja bo mapa się nie zmienia a jedynie tekstury/dźwięki ( to samo co z de_dust2 --> de_dust2_snow ). Dziś na serwerze rozmawiałem z kilkoma stałymi graczami i pytali się mnie czemu chcemy zmieniać mapy sugerując, że jak jest dobrze to nie ma co za bardzo kombinować. W tym przypadku podzielam ich zdanie choć decyzja nie zależy ode mnie.

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głębokim zastanowieniu się i wielokrotnym obejrzeniu map na własne oczy, stwierdzam że nie ma sensu wprowadzać aż tyle zmian na serwerze.

 

Przed świętami zapytam się Was, czy chcielibyście winterinferno oraz xtraina. Zdaję sobie sprawę, że inferno jest czymś zupełnie innym, dlatego nie warto eksperymentować, skoro i tak serwer ma się dobrze.

 

Z Xtrain'em poczekamy, ponieważ jeszcze nikt nie dostał prezentów gwiazdkowych, a na mapie jest ich pełno :)

 

Nuke jest zbyt zabugowaną mapą i nie widzę sensu kazać adminom obserwować każdego gracza z osobna i zakazywać chodzenia po teksturach. Nie widzę też sensu tego blokować, gdyż nie po to udostępnił je twórca mapy.

 

 

/Zamykam.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności