Skocz do zawartości

Więcej Slotów na FFA


KS Dybson

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, i to pytanie kieruję do ADMINÓW, wpadłem na pomysł by większyć liczbę slotów z  25 np: do 30.

od godziny 15-16 do godziny 22/23 cały czas są miejsca na serwerze zajęte i trzeba czekać nawet po 2/3 minuty by wbić na serwer.. Co wy na to by zwiększyć liczbę miejsc?

 

 

Pozdrawiam KS Dybson VK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie to możesz kierować wyłącznie do administratora sieci: -_- (Nick z linkiem - pięknie wyszedł xD)

 

Moje zdanie:

Bardzo dobrze, że serwer cieszy się tak licznym zainteresowaniem, jednakże czy tak ogromna ilość graczy w danej drużynie nie zmieni jego stylu?

Przy 25slotach mamy maksymalnie 12 osób w danej drużynie (12+12+1hltv). W przypadku powiększenia serwera bardziej przypominałby Only DD2, czyli (14+15+1hltv).

 

Poczekajcie z komentarzami.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na serwer jest ciężko wbić, ale gdy było by więcej graczy to by było okropne zamieszanie. Teraz czasami ciężko ograć jak się ludu nazlatuje =D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie 25 to max 2-3 minut się nie chce czekać ???"

Nie przeszadzajmy Shadow nie zmieniaj nic bo bo zwiększeniu slotow będzie gorzej nie nie odpada ten serwer jest naprawde wyjątkowy dlatego ze ma 25 slotow i mapcycle jestem zdecydowanie NIE

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156

http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.184:27691

Jest różnica, co nie?

Gdyby serwer miał graczy do późnej nocy i rano już wchodziliby nowi, to okej, ale tutaj zwiększanie slotów jest bezsensu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności