Skocz do zawartości

skarga na vernona


KwiaTLotosU

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: $> OLA <$

2.Nick admina/gracza który zawinił: vernon
3.Admin/Gracz :  vernon
4.Data i godzina:  CO TYLKO VERNON WEJDZIE NA SERWER!!!!!!
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV
6.Opis sytuacji:
 
A wiec, gram sobie spokojnie, nikomu nie przeszkadzam, jest zazwyczaj jakiś inny admin (nie vernon) i wszystko jest OK, nikt nie narzeka, a tylko wchodzi wielce "admin vernon" i kick za klatki, albo ban. Jest to męczące, bo tylko ON ma do mnie o to problem i za kazdym razem tylko od niego dostaje kicki/bany. Żaden z innych adminow nie robi tego, co w sumie może dowodzić, ze moja osoba nie "klatkuje" innych graczy bądź adminów. Wiele razy pisałam mu, ze jak gram w CS, to mam wszystko wyłączone, nic nie może ściągać mi lagów i że nie wiem i nie umiem ogarnąć tej sytuacji, a on tylko potrafi mi napisać  "nic mnie to nie obchodzi" . Przeciez nie robie tego specjalnie, szukałam nawet w internecie informacji, jak mam to ogarnąc i nic takiego nie ma, a jak już jest, to wszystko mam tak ustawione z łączem jak piszą. Wiele razy pisałam do opiekuna serwera, ale zlewa moją wiadomośc, albo nic nie potrafi mi poradzić na tą sytuację! obaj dobrze wiedzą, że cięzko jest walczyć z "klatkowaniem", ale najlepiej mnie banować albo kickac ;||
Gdyby komuś to bardzo przeszkadzalo, to zapewne inni admini takze by zwracali na to uwagę, albo gracze, ale tak nie jest, a jak jest to bardzo rzadko, a tylko wejdzie VERNON i od razu mam po grane, mało tego, nie tylko zapewne mi zdarza się klatkować, ale innym graczom też, jednak tylko ja notorycznie ponosze konsekwencje "lagów" przez vernona ;/;/;/
Ile można się prosić i pisać wiadomości do opiekuna o jakąkolwiek reakcję, skoro i tak albo nie odpisuje, albo ma całkowicie wylane, albo pisze, ze z nim porozmawia.
Chcę rozwiązać tą sprawę, bo nie po to sobie kupiłam vipa aby nie grać i być wyrzucaną! 
ps. pisałam dzisiaj znowu kolejną z kolejnych wiadomości do opiekuna od razu po tym, jak dostałam kicka, ale nie odpisał będąc dostępnym, a za chwilę okazuje się, ze jest na serwerze razem z vernonem i sobie grają. pozdro
w sumie pewnie nawet zaraz zostanę zjechana za tą skargę i w ogole polecą komentarze, ze niby klatki to klatki, ale cóż... vernon i soot to przecież kumple -,- -,- a podobno opiekun serwera powinien POMAGAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż Olu.

Również zwróciłem uwagę na Twoje 'klatki' i dość spory ping (w granicach 60-80).

Nie są one jakies makabryczne (nie masz teleportów, co najwyżej małe ściny).

Próbowałaś już wszystkich rozwiązań? Może zmień config w cs? Skoro z łączem jest wszystko ok to może wina wersji csa, ustawień?

Zapraszam pw, postaram się pomóc jak tylko będę mógł :)

 

Co do skargi. Vernon jest bardzo dobrym adminem i nie sądzę by robił to Tobie naumyślnie. Kicki w tej sprawie nie są bezpodstawne bo jednak jak sama zauważyłaś - lekko klatkujesz.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do skargi jest ona słuszna, bo jak nie umiesz z tym se dać rady no to lipa jest. Vernon ma rację co do tego, że daje CI kicka w celu ogarnięcia klatek lecz nie powinno się to zdarzać notorycznie. Ja miałem chyba tydzień klatki i potem mi się skończyły także Tobie życzę tego samego. Troche mnie dziwi to, że jak są inni Admini na serwie to CIe nie kickują a jak wejdzie kolega to z mostu kick leci, tak jak powiedziałem wyżej, że zgadzam się z tym lecz bez nadużywania tego. Piszesz, że nie umesz se z nimi poradzić i że szukasz pomocy w necie tylko, że jak jest siec obciążona to nawet net nie pomoże a co do opiekuna to nie znam powodu dla którego Ci nie odp, może coś robił czy coś, jak ja wszedłem to grał ale być może sprawdzał pluginy bo wcześniej wgrywał. Piszesz, że to tylko nie dziś, także co do wcześniej to nie mam pojęcia lecz  taka sytuacja nie powinna być. Jest spoko i dobrze wypełnia obowiązki swoje, także wie co robi. Tyle ode mnie 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie widzialem skargi na admina za to ze wykonuje swoje obowiazki no ale po ludziach mozna sie wszystkiego spodziewac :D Ola, gdyby to przeszkadzalo tylko mi to bym ci dawal kicka na starcie jak wchodzisz. dobrze wiesz ze nie dostajesz go odrazu tylko ci pisze zebys to ogarnela itp i nie tylko mi to przeszkadza. napisalas ze ja ci napisalem cos w stylu "nie obchodzi mnie to ze nie umiesz tego ogarnac" (pomine to ze kazdego gracza mam traktowac obiektywnie wiec nie widze nic zlego w tej wypowiedzi) ale nie napisalas juz tego ze ty na u@ napisalas "gowno mnie obchodzi ze ci to przeszkadza" ;) jezeli masz normalnego neta i kompa (mysle ze masz bo wczesniej gralas normalnie) to naprawic sie to na pewno da. nie bede sie tlumaczyl bo skarga bez sensu, ja wykonuje swoje obowiazki i uwierz mi ze gdybym mial naduzywac admina to wygladaloby to calkiem inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie na tę sprawę patrząc, muszę przyznać, że nieraz widziałem jak klatkujesz i nieco mi to przeszkadzało. Również inni gracze to zauważają i piszą mi na u@ żeby zwrócić ci uwagę. Moim zdaniem skarga nieco bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Ole, jest dobrym graczem w cs'a , lecz jej klatki dobijają graczy, nie można jej w ogóle zabić, sam osobiście ostatnio dałem jej bana na ogarnięcie klatek i moim zdaniem powinno to być banowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to oczywiste ze powinno byc zabronione klatkowanie. to utrudnia gre innym i jest denerwujace wiec jestem pewny ze wiekszosc ludzi wolalaby zeby nikt nie klatkowal na serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była taka sytuacja (nie tylko z Olą) więc dałam ostrzeżenie, a że gracz się nie ogarnął to poleciał ban, więc uważam, że klatkowanie powinno być zabronione, bo w jakiś sposób utrudnia to grę. Co do skargi uważam, że jest niesłuszna, bo Vernon w tym przypadku wypełniał swoje obowiązki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie innych adminów, za klatkowanie powinno się dawać najpierw ostrzeżenie a potem bana na 5min choćby, gdyż klatkowanie daje przewagę, sam miałem kilka sytuacji kiedy strzelałem w kogoś klatkującego i nie mogłem go zabić, gdyż nie wiedziałem w którym miejscu jest, bo co chwila się "teleportował".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności