Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie TYLK0 H3@D$H00T!


TYLK0 H3@DSH00T

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TYLK0 H3@D$H00T!


2. Imię: Dominik


3. Wiek: 16 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/8 jednak kilka dni się przyda na przypomnienie komend :)


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Będzie potrzebna to pewnie :)


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/TYLK0%20H3%40D%24H00T%21/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: A więc mam na imię Dominik, mam 16 lat. Uczęszczam do Technikum o profilu elektrycznym. Mieszkam na Śląsku, dokładniej Ruda Śląska. Interesuję się sztukami walki, wędkarstwem karpiowym ( to może być przyczyna najczęstszej nieobecności kilku dniowej z mojej strony). Dlaczego ja? Jak na ten wiek mam naprawdę dobrze doświadczenie w adminowaniu, chcę również pomóc administracji zwalczać tą grupkę, która utrudnia nam rozgrywkę. 


Składam również to podanie, ponieważ wiem że FFA potrzebuje adminów. Jeżeli nie ta sytuacja, to na pewno z 23-ma godzinami nie skłądał bym podania, jednak jestem już dość rozpoznawalną osobą  na tej serwerowni :).


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:93097690


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Na serwerze mogę siedzieć od 1 godzinki w górę. Zdarzy mi się zagrać mniej niż godzinkę, jednak są to przyczyny nauki :)


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: Mniej więcej od 16/17 


Weekendy: Czasami nawet cały dzień oczywiście z przerwami ^^, bądź od popołudnia.


12. Staż w grze counter strike 1.6 Dłuuuuuugggggooooooo, jednak z przerwami :)


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): ohoho, wiele razy, miałem serwerownię ze znajomymi jako "doradca", a adminem byłem już tyle razy, że nawet nie pamiętam :)


 


 


Pozdrawiam i liczę na pozytywne wypowiedzi :) 


 PS: Tak jak napisałem wcześniej: Gdyby FFA nie potrzebowało adminów, tak szybko bym podania nie składał :)


 


 


Smiley NIe widujesz bo sam nie grasz :) Jeżeli masz NIck: NeverGiveUp to twoje GT jest przerażające.


 


WuZeT- Podejrzewałem, że będą również jakieś hejty na doświadczenie. Nikt wierzyć nie musi. Nie mam niestety kontaktu ze starymi znajomymi, więc niema jak udowodnić :) No ale cóż.. Nic na to nie poradzę. Piona!


Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często Cię zabijam więc jestem na tak! ! ! welcome free frag a tal serio to na NIE! ! !

-wiek

-ostatnio często gram, ale Ciebie jakoś nie widuje 

 

Wątpiłbym w to doświadczenie, ale no cóż nie ja muszę oceniać wiarygodność tego.

 

EDIT: Widziałem Cię, a jednak grasz!! Zauważyłem Cię bo przez całego nuke miałeś tak wyjebane pingi, że aż krew mnie zalewała jak nie dało się Ciebie trafić.

Edytowane przez WuZet
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności