Skocz do zawartości

Reset Serwera 05.12.2014


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował wywalić złote bronie vipowi gdyż jest to zbędne, jak wchodziłem do gry to się chwile wgrywało (ciężkie pliki) gorzej, jak jest sytuacja gdy gracz ma słabszy net. Sie wgrywa jeszcze dłużej, No to czyli albo wywalić albo podmienić modele :) Bo są na pewno lżejsze jakieś, albo ograniczyć, (złote awp, ak, m4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czas swiat dodac rattsa i moze winter? no i nowe rsy jutro sie doda :P

aha i jeszcze jedno. trzeba zmienic czas respawnu tzn zeby nie bylo tak jak teraz ze ktos wchodzi w polowie rundy na serwer i sie odrazu respie i sie nie da go zabic bo ma ta oslone 5sec a on za to moze innych bic

Edytowane przez Vernon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nowe rs'y. Miło by było gdyby pojawiły się świąteczne. ;) Co do modelów broni Ja bym zostawiła takie jakie są, bo są świetne, ale jeśli przeszkadza to większej liczbie osób to nie mam nic przeciwko do zmiany. Można by dodać nowe modele vipa albo żeby paka mogła być prezentem, a nie tylko choinką. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-de_dust2_xmas --> de_dust2 / ewentualnie de_dust2snow

-de_inferno_winter --> de_inferno . Na wersji winter jest za mało miejsc na respawn i gdy jest +9 graczy w drużynie to zabija na respie.

-Nowe, świąteczne rs'y

-Zmienić skiny dla vipa na świąteczne

-Dodać top3 vip od tego resetu.

-Usunąć komendę !add na de_dust2_xmas

-Zrobić coś z de_nuke_1337 bo gracze wchodzą na txt

-de_westwood_big --> de_westwood

-Usunąć plugin ograniczający rzucanie fleszy

-Dodać plugin zwiększający dmg z awp. ( żeby nawet Ci co po 140hp grają byli na hita )

-Zrobić coś z mapą de_Xtrain bo się buguje

-Dodać de_tuscan do mapcycle

-Dodać punkt do regulaminu zabraniający używanie scouta w 1 rundzie

-Zmienić czas osłony na 2 sec.

-Zmniejszyć czas na respawn.

 

Chyba wszystko :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony:

• Złote modele broni vipa ograniczyć do ak, m4 i awp. Z reszty - jak zauważyłem - strzela się gorzej niż normalnie (szczególnie z shotguna, który długo się wyciąga i bardzo dziwnie strzela)

• USUNĄĆ WSZYSTKIE ŚWIĄTECZNE MAPY, ponieważ odkąd są one na serwerze, ilość graczy drastycznie spadla, a poza tym nie słychać żadnych kroków. Ogólnie rzecz biorąc zdecydowanie lepsze są podstawowe, pierwotne mapy

• Zrobić coś z dołączaniem do rozgrywki w połowie rundy, nie może tak być.

• Zmniejszyć długość ochrony na respie do 2 sekund, więcej naprawdę nie trzeba.

 

Chodzi mi o to, aby serwer był jak najatrakcyjniejszy dla graczy, a ponieważ było dobrze przez kilka ostatnich tygodni to uważam, że nie powinno się tego zmieniać. Moim zdaniem naprawdę zbędne sa świąteczne mapy, gra się na nich zdecydowanie gorzej niż na normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności