Skocz do zawartości

Problem z pingiem na serwerach cs-classic


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich otóż mam problem z pingiem na waszych serwerach, mam na nich ping powyżej 140, gdzie na innych serwerach mam normalny czyli 60 - 80 wie ktoś może co jest przyczyną? Od razu zaznaczam że to nie jest wina mojego internetu, ponieważ cały czas chodzi tak samo tj. płynnie i szybko, tylko gdy próbuje grać na waszych serwerach to sielanka się kończy... poniżej zamieszczam screen'a (dwa serwery od góry to nie są z waszej sieci serwerów tylko z innej). 

 

 6KzrOUr.png

 

Pozdrawiam Dark Z Rises!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiesz, wina może leżeć po stronie twojego usługodawcy.

Chodzi o trasę sieciową, mogą ci inne strony nie działać, ale na przykład trasa pomiędzy tobą ,a pukawką jest zapchana i dochodzi do lagów u ciebie.
To tak samo jak z jazdą samochodem, jeżeli masz autostradę, to zawsez może dojść tam do wypadku i masz wtedy opóźnienie, tak samo jest tutaj, autostradę można porównać właśnie do takiej trasy sieciowej, ty jadąc np: a1 będziesz miał problemy, bo jest wypadek, a inna osoba jadąca a2 nie będzie miałą problemu, bo nie było tam wypadku. (od razu dementuje, wiem że a1 i a2, to dwie różne trasy i dlatego je porównuje, twój dostawca ma problem na trasie sieciowej do pukawki, a na przykład ktoś inny z innym dostawcą, tego problemu nie ma).

 

http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html

Szukasz 

"Pobierz program WinMTR dla odpowiedniej architerktury systemu:"

Pobierasz, wpisujesz IP bez portu do serwera, wykonujesz skan, podajesz mi na PW cały skan, ja wysyłam pukawce i daje ci informację.

Pisane o późnej godzinie, więc może zawierać błędy lub jakieś niedokładne informacje. Chodzi o zamysł, nie o szczegóły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina lezy po stronie uslugodawcy , polecam zmienic internet na lepszy. Jak mowisz ze masz pingi po 60-80 na innych serwerach to czlowieku..

 

Zmieniaj uslugodawce jak najszybciej.

Pozdrawiam, Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Haze  

mój provider (dostawca) jest dla mnie wystarczający, ping 60 - 80 mam przy porządnym obciążeniu mojego 11-sto letniego komputera :P, normalnie ping mam po 40 - 50, a więc wystarczająco dla mnie, pobieram też z dość dobrą prędkością bo nawet do 10mb/s (to jest dużo) tak więc nie widzę powodu żebym miał zrywać umowę z moim providerem jakim jest Plus ponieważ dostarcza on "dobry internet" bez problemów.

Jeżeli chodzi o temat to prosiłbym o zamknięcie, ponieważ -_- wyjaśnił mi sprawę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione /cl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności