Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie [Wal]Izka


WALizka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: [WAL]Izka


2. Imię: Iza


3. Wiek: 15 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre. 


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.


6. Składka (Tak/Nie): Tak. 


7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/%5BWAL%5DIzka/31.186.82.184:27691/ (aktualne) http://www.gametracker.com/player/Izkaa%20%2A__%2A/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Iza, jestem dosyć sympatyczną dziewczyną. Dużo czasu spędzam grając w cs'a. Interesuję się motocyklami i sportem: Siatkówka,koszykówka,ręczna. Co to do kultury czasami napiszę zdenerwowanie ale to się na 100% zmieni i poprawię się na lepsze Chciałabym być adminką na tym serwerze iż gra dużo osób odpalonych, a tam gra naprawdę dużo bardzo dobrych graczy i z tego powodu nie mogą normalnie grać z takimi osobami. Utrzymuję dobry kontakt z graczami. Bardzo zależy mi na adminie i co do wszelkich wymagań jest wszystko na tak. W razie jakiś wątpliwości proszę napisać.  :)


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: 0:0:4638723


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Staram się dużo grać. 2-3h. Czasami mniej z powodu nauki i treningów.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): 15-22 /Weekend'y od rana do nocy. Z przerwami oczywiście :P


12. Staż w grze counter strike 1.6: Około  2 lata.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):  Nie.


Edytowane przez WALizka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon, składka, Amx, dobry uptime.

Niestety słabo z aktywnością na forum, konto posiadasz 5 dni.

Jestem na nie. Jeżeli poprawisz aktywność (w sensie uptime na forum) i złożysz podanie za 2 tygodnie to zmienię na tak.

 

@Edit, 

To tych osób co nie potrafią czytać ze zrozumieniem niżej:

 

Jeżeli poprawisz aktywność (w sensie uptime na forum) i złożysz podanie za 2 tygodnie to zmienię na tak.

 

 

Uptime to nie spamowanie ale czas jaki się spędza na forum. W każdym podaniu wytykane zostało mi (tutaj cytat) "Za krótki z nami jesteś". Powielam słowa moderatorów/opiekunów. 

Edytowane przez WaFen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, tak dziewczyna jest miła ogarnięta bardzo często widzę ją na serwerze jest komunikatywna i wykazuje chęć pomocy nowym użytkownikom. :)

Reasumując na TAK

@edit

Wafen ja też nie miałem aktywności dużej na początku daj dziewczynie nadrobić , może nie chce spamić bez sensu w każdym możliwym miejscu?

Edytowane przez Saphireee <3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste ze ja na tak

-wymagania spelnia

-spokojna :DD

-miala juz admina 

-amx zna

ja na tak.

 

headshot 

bezmyslny ty mozesz byc. nie mam ns na kompie wiec izka czasami jak u mnie jest gra w cs na moim steamie.. zagrala u mnie na swoim nicku max 2 razy a gdy jest u mnie to ma zazwyczaj nick "[WAL]Izka u Bl0ckeda."

 

kinga

hahah no ludzie XD. ty czytalas co napisalem? ona siedziala NA MOIM STEAMIE.. a nie ja na JEJ. ona ma swojego od 3dni chyba i od tamtej pory nie grala na moim steamie na nicku [WAL]Izka

 

gambina

szkoda ze to nie on tylko ona .. :))

 

mentor.

ja nie mam dostepu do jej steama ani ona do mojego. tyle ze od 4dni ma steam i ona wttedy grala na walizke na moim steam. a potem jak jestesmy u mnie i gramy w cs to na nicku walizka u blockeda. ona ma nie dostac admina bo jej chlopak gra na tym samym serwie? dzisiaj byla u mnie i grala na swoim steam. (wystarczy sprawdzic przez ip) : ).a ja nigdy w zyciu nie gralem na jej steam mam swoj ona swojego nie maila wiec grala na moim bo ja nie mam ns na kompie

Edytowane przez m0n3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+ Nie ma z nią dużego problemu

+ aktywna :)

Można dać jej szansę zwłaszcza że brakuje u nasz adminów a potrzeba właśnie aktywnych :)

 

 

Jeśli to co powiedział rewox jest prawdą to jestem na NIE !

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec Izko, masz naprawde duzo zalet, ktore sa niezbedne by zostac admine
-bardzo duza aktywnosc na serwerze

-steam


Jednak uważam, że jestes troszeczkę za mloda. Rownież slyszalam, ze Twoja kultura jest pod znakiem zapytania, napisalas, ze sie poprawisz i dobrze. Jednak myśle, ze to nie jest jeszcze Twoj czas. Badz z nami jak najdluzej. Na chwilę obecną jestem na nie.

Edytowane przez natalja
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-miala juz admina

"13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie."

 

???

 

Otóż według mnie podanie powinno być automatycznie odrzucone z powodu łączonego konta.

Czasem bl0cked. gra na Twoim nicku (może nawet to i Ty) na JEGO steamie. Jeżeli ktoś wątpi, że mówię prawdę zapraszam pw - pokażę screeny.

Czy zostało to gdzieś zgłoszone? Przypuszczam, że nie więc równa się to podszywce - perm.

 

Jesteś miła, ale z kulturą tak średnio.

Adminów może nie ma jakoś multum ale prawie o każdej porze na serwerze jakiś jest. Odkąd MaZeQ i Koala są adminami to serwer jest bardzo dobrze pilnowany bo wypełnili oni czas, w którym inni admini nie zawsze byli na serwerze.

 

Piszesz, że gdy dostaniesz admina to popracujesz nad kulturą. A jak nie dostaniesz to co? Dalej będzie tak samo.

 

Podsumowując jestem na NIE i zdania nie zmienię.

 

@m0n3 ja Izę lubię i nic do niej nie mam. Skoro ona czasem gra na Twoim steamie to gdy Ty będziesz u niej to będziesz grał na jej? Admin jest na SIDa więc będąc na jej steamie nawet na swoim nicku będziesz miał możliwość obsługi amx.

 

@drobny edit.

Ja widzę, że niektórzy nie myślą.

Niespełnione wymagania to niespełnione wymagania.

Mały staż i aktywność na forum = NIESPEŁNIONE wymaganie. Więc czemu niektórzy piszą jakies bzdury typu : Spełnia wymagania dlatego na tak. Proponuję najpierw 10 razy przeczytać to co napiszecie.

Ma być sprawiedliwie? W takim razie jak Polaczek świetnie to kiedyś ujął: Nie róbmy równych i równiejszych.

Jeżeli osoba nie spełnia 2 wymagań i zostaje przyjęta to czemu nie przyjmiemy osoby, która nie spełnia żadnego wymagania? No właśnie po coś one są i najpierw trzeba je spełnić żeby się o jakąś rangę starać ... Podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie. Na NIE.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE! 

- z kulturą średnio

- brak doświadczenia

- dziecinne zachowanie

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):  Nie.

 

 

-miala juz admina 

 

Coś tu się chyba nie zgadza.

 

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre. 

 

Nie byłaś nigdy adminem, a znajomość amx dobra ?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie."

 

???

 

Otóż według mnie podanie powinno być automatycznie odrzucone z powodu łączonego konta.

Czasem bl0cked. gra na Twoim nicku (może nawet to i Ty) na JEGO steamie. Jeżeli ktoś wątpi, że mówię prawdę zapraszam pw - pokażę screeny.

Czy zostało to gdzieś zgłoszone? Przypuszczam, że nie więc równa się to podszywce - perm.

 

Jesteś miła, ale z kulturą tak średnio.

Adminów może nie ma jakoś multum ale prawie o każdej porze na serwerze jakiś jest. Odkąd MaZeQ i Koala są adminami to serwer jest bardzo dobrze pilnowany bo wypełnili oni czas, w którym inni admini nie zawsze byli na serwerze.

 

Podsumowując jestem na NIE i zdania nie zmienię.

Też mi sie coś obiło o uszy to co powiada rewox aka makler i podpisuje się pod wypowiedzią  więc sory ale jestem na nie  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: Co do rewoXa się zgodzę, ponieważ blocked jest trochę bezmyślny, ponieważ wbija na nick izki na swoim steamie..

Po drugie: Nigdy nie byłaś adminem, a amx Dobre? ....

Po trzecie: Aktywność na forum. Potrzeba admina nie tylko aktywnego na serwerze, lecz na forum również..

 

Przykro mi, ale na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Czemu? sprawa prosta.. kultura na niskim poziomie, mała aktywność, amm no i swoją drogą co z tym adminem miałaś go czy w końcu nie? zdecydujcie sie;] i fakt że blocked ma dostep do Twojego steama co wiąże sie równocześnie z tym ze będzie mógł banować jako Ty jest ostatecznym powodem ;)

 

@ Iza czekam aż napiszesz to samo tutaj co piszesz na serwerze;) masz do tego opcje edytuj;]

    czekam z niecierpliwością;)

 

@ Blocked.

    Pozwól mi coś zrozumieć. ty sie starasz o tego admina czy ona? Bo Z tego co widze to Ty sie najbardziej kłócisz, bronisz a ona zero reakcji. Wydaje mi że skoro to jej podanie to niech ona sie na ten temat wypowiada a nie Ty o wszystko burzysz..

Edytowane przez Kinga
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok prócz tej kulturki, ale izka pewnie by nie nadużywała (bo czasem się zdarza, i nawet tym najlepszym) kultury jako admin. 

Wy ją skreślacie za tą kulture, ja bym proponował jako że wszystko jest OK z wymagań ten okres próbny pod okiem jakiegoś admina :) 

Jeżeli by się nie spisała, to leci. A jak da sobie rade zostanie ;) Czemu teraz jak (niby) jest ciężka sytuacja z adminami, odsyłacie gracza jak chce wam pomóc w adminowaniu(tak, izka jest graczem :D) z 1 powodu. Mówicie brak stażu w adminowaniu, amxx na dobrym poziomie, jeżeli ktoś ją nauczył (a wy tego na pewno nie wiecie) to umie, wszystko by się okazało jak by dostała jednak tego admina. 

Dajcie szanse dziewczynie :)

Ja jestem na tak, Steam , składka, mikrofon i chęć pomagania innym :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymagania spełnie więc czemu by nie dać jej szansy

kultura się troche poprawia , a na forum może jest krótko ale to nic aktywność da się nadrobić

tylko Izka pamiętaj że jeśli dostaniesz admina to żebyś nie zapomniała o forum i żebyś wchodziła

krótko mówiąc jestem na tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie fajnie niby zgłasza czity na u@, składka jest,ale według mnie nie nadaje się na Administratora FFA. Większość osób pisze że kultura się poprawi ..... Wierzycie w to !?
Sam do wczoraj uważałem że osoba może się zmienić ale prawda jest taka że [WAL]Izka to na prawde jeszcze dziecko i nie zasługuje na bycie adminem. Ostatecznym powodem i najcięższym jest fakt że twój chłopak o nicku "bl0cked" (na forum m0n3) ma dostęp do twojego STEAM'a przez co rodzi się wątpliwość że jakbyś otrzymała flagi na serwerze to właśnie bl0cked byłby administratorem a nie Ty.
 

Rozumiem że nawet najlepi admini nie zawsze zachowują kulture nawet ja nie zawsze postępowałem zgodnie z kulturą ale w twoim przypadku to jest kompletny brak kultury osobistej. Możemy zganiać to na wiek ale prawda jest taka że człowiek się nie zmienia tak z dnia na dzień.
Wczoraj rozmawiałem na twój temat z opiekunem i ja mu przekazałem ocene na twój temat tak nieoficjalnie ale najwyższy czas by zrobić to oficjalnie.

Pozdrawiam M3ntor

@edit : poprawa błędów
 

Edytowane przez M3ntor
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności