Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Doktor hajs


doktor hajs

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: `doktor hajs.-

 

2. Imię: Marta

 

3. Wiek: 20

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): żadne :D

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak..

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60doktor%20hajs.-/31.186.82.184:27691/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam, nazywam się Doktor na co dzień studiuje Wychowanie Fizyczne (II rok), pracuję oraz trenuję krav mage(obecnie stop, ze względu na kontuzję). Na serwerze raczej jestem cicha, ponieważ przychodzę tylko pograć dla rozrywki w wolnym czasie, aczkolwiek zdecydowałam się na złożenie podania, bo zaczyna się momentami robić chaos, liczne osoby maja cięty język, za bardzo „cwaniakują przez kabel”, jak również jest duża liczba cheaterów. W cs`e „siedzę” trochę czasu, wiec potrafię rozróżnić praktycznie bez problemu dobrego gracza od zwykłego „odpaleńca”. Nie zdarza mi się raczej mylić w ocenie takiej jednostki. Nigdy nie zdecydowałam się na tę funkcję, ponieważ nie czułam potrzeby, traktowałam cs`a czysto rozrywkowo i nie miałam potrzeby udzielania się. Ze względu na to, że chwilę już gram na serwerze  i widzę co się dzieje postanowiłam pomóc, inne aspekty też mają na to wpływ :D Moja aktywność na forum jest zerowa, bo również było mi ono obojętne (Wszystko zawsze można nadrobić). Umiem przeprowadzić kulturalną rozmowę, jak również nawiązywać pozytywne relację.

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:  STEAM_0:1:57678020

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2-3-4-5h dziennie, zależy od liczby obowiązków w ciągu dnia.

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 10-15, 17-3, weekendy 12-18, 22-3 ( ciężko określić, ponieważ mam różne godziny zajęć na uczelni ,praca, i za pewien czas dojdą treningi, dziennie min. 3h [czasem zdarzy się, że nie będzie mnie w ogóle])

 

12. Staż w grze counter strike 1.6: ok. 8 lat w tym 3 lata przerwy

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec masz odpowiedni wiek, steam, GT rowniez spelnia wymagadnia, nie przypominam sobie problemow z Toba. 

 

 

Jestem za okresem probnym, ponieważ nie masz doswiadczenia w adminowaniu.

 

Ps: jezeli potrzebujesz pomocy w ogarnieciu amx mozesz smialo napisac xd

Edytowane przez natalja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

Minusem jest obsługa amx ale to podobno jest łatwe w ogarnięciu więc powinnaś sie szybko nauczyć, no i nadrób aktywność na forum:)

 Na plus:

+składka

+mikro

+ogólnie miła osoba:)

 

Okres próbny dla tej pani według mnie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za :) pamiętam doktor(owa) hajs już długo długo gra, na pewno jest rozpoznawana ;) 

forum się nadrobi 

amx ogarnie i będzie elegancko :) 

 

potrzeba dobrych i odpowiedzialnych adminów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK!

- miła

- kulturalna

- uprzejma

- odpowiedzialna

- zgłasza mi cziterów (przeważnie się nie myli)

- staż

Nie ma kompletnie nic co można zarzucić do Twojej osoby :)  Popraw tylko aktywność na forum i poducz się amx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajs musi sie zgadzać :D

 

-Wiek +

-Kultura +

-Znajomość amx - (brak ale każdy kiedyś zaczynał z brakiem znajomość amx)

-aktywność

 

JESTEM ZA OKRESEM PRÓBNYM 

Edytowane przez Hajdzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności