Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Admin ;3


insid3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: inSid3


2. Imię: Jakub


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6-7 ( szybko się uczę)


5. Mikrofon(Tak/Nie): Posiadam


6. Składka (Tak/Nie): Myślę że za tydzień mógłbym spokojnie się dołożyć na rzecz serwera ( MAM VIPA I PREMKE)


7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...3.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ponieważ często bywam na serwerze mam wiele dobrych stosunków z graczami ;) Czasem zdarza mi sie przeklnąć lecz to są żart z Upadłym lub Ahmedem nie widzę w tym nic złego lecz jeżeli źle to się poprawię :)


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: NIE :D 


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dziennie 3-4h jak szkoła weekendy 7-8h:)


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):  Dni Robocze ( 15-18 | 20-24 ) Weekendy w soboty to 10-17 niedziela (10-15   21-24)


12. Staż w grze counter strike 1.6    Mój staż wynosi z 8-9 lat wróciłem po długiej przerwie :)


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) -   Tak byłem :)


Edytowane przez insid3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co to link do GT ? http://www.gametracker.com/player/inSid3/193.33.176.64:27015/
Jestem na wielkie nie, pamiętasz sytuacje z max'a ? Zabiłem Cię i zacząłeś mnie wyzywać od pedałów i odpałów od smieci itd.. :) Jesteś nieokrzesany i nie pasujesz na to stanowisko.
Po za tym, przed chwilą byłem na serwerze i namawiałeś ludzi do wypowiadania się pod Twoim podaniem, tłumaczyłeś, żeby pisali "tak" bo mało adminów jest, może i mało, ale są ogarnięci.
Wole kręcić do końca mojej gry na tym serwerze demka niżeli ty miałbyś zostać adminem.

Perfidnie kłamiesz w punkcie 8 już na samym początku, dobre stosunki masz może z 2 graczami, bo reszta z Tobą nie gada...
Wszycho, dziękuję dobranoc.

+ wypowiadasz się, kiedy nie powinieneś, ponieważ nie można. To Cię skreśla na start bo nie znasz zasad a i wątpię, że znasz regulamin. Dziękuję dobranoc 2x

 

Edytowane przez ★ James0v. ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności