Skocz do zawartości

Podszywka


reprezentant

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą widze kolego ze udało ci sie zrobić w szybkim czasie konto , bo aż o godzinie 21:36.wbić pic na wode z tymi wywodami , możemy sprawdzić IP i coś mi sie wydaje ze raczej nie będzie ono towje , Przygarnięcie Nicku i lvl nie ujdzie ci na sucho

Edytowane przez reprezentant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli masz dowód w postaci screena z zakupu jakieś usługi lub jakiś inny dowód, to go przedstaw. 

Rezerwacja nicku jest darmowa, a jesteś z nami od 30.11 i miałeś sporo czasu by tą rezerwacje założyć.

 

Skończcie te dyskusję, bo będę warnował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz na to , Zobaczyłeś w top15 serwa ze jest 4 , ukradłeś nick i zrobiłeś konto godzine temu , wykupienie vipa  i robienie za idiote ze to nie jest kradzież , jak to skomentujesz?
Nie rezerwowałem nick , mój błąd , nie pomyślałem ze takie przekręty robią na tym serwie , teraz to chce tylko tego ub i nie bede robił afery , Domagam sie tylko sprawiedliwości

Edytowane przez reprezentant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja domagam się dowodów, a nie waszej gadki, szmatki.

Na razie żaden z was nie ma ani rezerwacji nicku, ani usług, nick jest wolny i czekam na jakiś dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co z tego że tak napisał?
W sklepiku nie ma ani aktywnej usługi, ani nieaktywnej usługi na ten nick, więc nie widzę by po resecie serwera ktoś kupował jakąkolwiek usługę na ten nick

 

Dopóki sprawa się nie wyjaśni, ja ustawiam na ten nick hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, ja nie mam na przykład pojęcia jak oni mogą Ci to udowodnić, ale moim zdaniem reprezentant jest właścicielem nicku Sergiej9708. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
Do rzeczy, dlaczego tak uważam? Bo reprezentant wypowiadał się w innych podaniach z podpisem Segiej9708. A tu nagle ten 2, gdzie akcje dzieje się TERAZ i zakłada w tym momencie konto.
Po za tym myślę, że ani jeden ani drugi nie da Ci dowodów, Ty zablokujesz nick i jeden straci a drugi będzie się cieszył, osobiście rozpoznaję Sergiej'a po głosie.
Co Ty masz zamiar zrobić nie mam pojęcia, przyszło mi na myśl, żeby zawołać ludzi, którzy wypowiedzą się za tym - który z nich jest szczęśliwym posiadaczem konta.

Edytowane przez ★ James0v. ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ustalimy jutro datę i godzinę to mogę wejść na tsa i poznać Sergieja po glosie bo często z nim gralem. Osobiście również uważam z reprezentant to wlasciciel nicku ( aktywność na forum ). Nic więcej zaproponować nie mogę bo nie jestem w stanie więcej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na PW masz hasło do nicku.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności