Skocz do zawartości

skarga na gracza inSid3


miodek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Miodek


2.Nick /gracza który zawinił: inSid3

3.Admin/Gracz : gracz

4.Data i godzina:  brak 1 daty

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

6.Opis sytuacji: co wejdzie na serwer to często 1 rzecz, którą robi to obraza mnie. Jest to na tyle notoryczne i irytujące, że jako jedyny zasłużył na to bym tu o tym pisał. Nie jesteśmy dziećmi by skarżyć na siebie, że ten powiedział raz to czy tamto.Jednak on stanowczo przegina... słowa j**any pe**ł itp to co 2 jego wypowiedź... nie ogranicza się to tylko do mnie, kiedy padnie to wyzywa i innych - nie radzi sobie chłopak ze stresem :) na serwerze staram się nie reagować i nie zaogniać sytuacji ale nie będę się ciągle wstrzymywał i tolerował takiego zachowania tylko dlatego że koleś nie wie czym jest kultura... już zgłaszałem jego zachowanie adminom na serwerze natomiast nic nie pomaga tym bardziej, że przy adminach stara się nie mówić nic obraźliwego... nie mam dowodów w postaci demka czy screenów bo zawsze jest to przez mikro ss'y tego nie obejmą a nie będę siedział i nagrywał w nadziei że akurat mnie wyzwie. Mogę co prawda dać mu mute ale to nie zmienia faktu, że dalej jestem wyzywany a moja osoba oczerniana i poniżana przy innych graczach. Proponuję zapytać na serwerze bo większość to tu nawet konta chyba nie ma xd świadkiem takiego zachowania może być np Upadły, który sam już mu zwracał uwagę by przestał mnie tak wyzywać. wnioskuję o banik dla niego na tydzień niech koleś ochłonie i się ogarnie, mam nadzieję że nie przejdzie moja wypowiedź bez echa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie widzę dowodów, więc temat zamykam.

 

Serwer mnie nie interesuje, tutaj macie pisać, ja na serwerze nie będę się pytał, bo służy on do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności