Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]KS Dybson VK


KS Dybson

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: KS Dybson VK

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 18 lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście że tak!

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/KS%20Dybson%20VK/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Witajcie, składam to podanie  gdyż czasami na serverze naprawdę przydał by się wymiar sprawiedliwości. Wkurza mnie to że gdy ludzię wchodzą z AIM + Wh i niszczą wszystkich nie ma nikogo kto mógł by dać im banika , oczywiście nadrobię  aktywnosc na forum.  Chętnie pomagam gdy jest potrzeba i wołam admina. Chciałbym spróbować  być adminem i banować tych co na to zasłuzyli. Ostatnio w tygodniu nie mogłem dużo grać ale staram się to szybko nadrobić :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:4997195

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 5-do 7 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Poniedziałek-Piątek 12-14 i 17-21+

12. Staż w grze counter strike 1.6 ok 4/5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):  na okresie próbnym

Edytowane przez KS Dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam Cię na serwerze. Jestem na tak/nie, wszystko zależy od decyzji opiekuna, który zaostrzył wymagania.

+steam
+GT
+wiek
+składka
+/- amx (do ogarnięcia)
-aktywność na forum
- obecność na serwerze

Pozdrawiam
 

Edytowane przez doktor hajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Słaba aktywność na forum

- Czas na forum: 14h - niespełnione wymaganie

- Słabo rozróżniasz odpalonych graczy. Ostatnio mówiłeś, że ja mam wh :v

- Niezbyt często widuję Cię na serwerze

 

Niespełnione wymagania - Na Nie.

 

Nie uważacie, że mamy już dużo adminów?

Jak już kogoś mamy przyjąć to osobę, która spełnia wymagania.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewox mamy ponad 10adminow a raptem max 8 gra . nie bd podawal nickow ^^

 

na tak

-skladka

-steam

-amx

-kultura

ja jestem na tak. od tyg go nie widzialem duzo ale sam napisal ze nie mogl a tak o to jest aktywny :)

 

bez spiny

dybson gra wiele mnie na tym serwie. mentor nwm ile gra .. rok? a dybson miesiac.. i dybson tylko w tym tygodniu nie gral a mentor wgl i zlozyl podanie na admina.. dybson jest aktywny ale SAM NAPISAL ZE NIE W TYM TYGODNIU tzn tyg wczesniej.. gdyby mentor byl aktywny to bym mu dal tak bo chyba zalezy mi na tym zeby bylo wiecej adminow bo jestem graczem.. ale po co komus admin jesli wchodzi 3razy w tyg na 20min?.. i nie dybson nie prosil mnie o tak ;). daje mu tak bo uwazam ze se poradzi ale ja wyrazam tylko swoja opinie. wyzej chodzi mi o to ze mentor po rezygnacji z admina gral po 20min w tygodniu i sklada admina.. a dybson po pare h dziennie tylko tyg wczesniej nie gral

Edytowane przez m0n3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blocked zachowujesz sie jak dziecko,wiesz czemu?no to zobacz :)
KS DYBSON gametrack http://www.gametracker.com/player/KS%20Dybson%20VK/31.186.82.184:27691/  1800 minut
Gametrack MENTORA 3600 minut www.gametracker.com/player/M3ntor/31.186.82.184:27691/ a ty DYBSONOWI DAJESZ TAK a mentorowi,który ma wiecej godzi na serwie nie?wyjasnisz? "jesli komus takiemu dacie admina to ja nwm czy wy szukacie adminow na serwer czy znajomych"no własnie blocked,dajesz mu tak bo cie o to prosił?
Ja jestem na nie pograj dłuzej,uzupełnij forum(posiedz na nim dłuzej,zapoznaj sie z niami baridzej )

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminów jest wystarczająco :) Ale wymagania widac ze chlopak spelnia . Ale jestem na NIE . Rzadko cie widze na serwerze ;D Moze dlatego ze malo gram ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie :)

zgłaszasz cziterów powiadasz a chyba żadne czita na forum nie wstawiłeś :) jeśli tak to sorry

Mamy sporo adminów, którzy są prawie cały dzień zauważyłem że Headshot,Koala i MazeQ są prawie cały czas

Jak pisałeś że rewox ma WH to się nie znasz na czitach bo byś dał każdemu dobremu graczowi ssy a to zniechęca te osoby i do tego nie wiesz kto jest adminem wiec praktycznie słabo znasz serwer ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówisz ze nie ma kogoś kto może dać bana to chyba nie wiesz kto ma admina tak jak pisal rewox jest juz duzo adminów a ja, headshot i MaZeQ jesteśmy na serwerze prawie cały dzień tak jak wyżej napisał james

lubie cie i wogóle ale jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu dała okres próbny ;)

są plusy :

+wiek

+mikrofon

+składka

+ kultura

 

ale dużym minusem jest aktywność na forum no i fakt że nie odróżniasz czitów:)

Dałabym mu okres próbny niech sie wykaże :)

W między czasie nadrobi aktywność na forum i zobaczymy jak to będzie;p

Takie moje skromne zdanie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GŁÓWNE WYMAGANIA 


1.Ukończone 16 latJEST


2.Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze. JEST


3.Co najmniej 2 dni spędzone na forum. BRAK


JESTEM NA NIE


Edytowane przez Hajdzik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Twoje pierwsze podanie, znajdujące się już w archiwum [link]

treść:

 

 

1. Nick: KS Dybson VK

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 18 lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście że tak!

7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...6.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Witajcie, składam to podanie zupełnie spontanicznie, gdyż czasami na serverze naprawdę przydał by się wymiar sprawiedliwości. Wkurza mnie to że gdy ludzię wchodzą z AIM + Wh i niszczą wszystkich nie ma nikogo kto mógł by dać im banika , oczywiście nadrobię  aktywnosc na forum.  Chętnie pomagam gdy jest potrzeba i wołam admina. Chciałbym spróbować jeszcze raz być adminem i banować tych co na to zasłuzyli.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:4997195

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 5-do 7 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Poniedziałek-Piątek 12-14 i 17-21+

12. Staż w grze counter strike 1.6 ok 4/5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): nigdy ( tzn na stałę nigdy) byłem na okres próbny i zrezygnowałem bo nie miałem jak grać :/ ( przepraszam za błąd )

 

Aktualne:

treść:

 

1. Nick: KS Dybson VK

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 18 lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście że tak!

7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack...6.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Witajcie, składam to podanie  gdyż czasami na serverze naprawdę przydał by się wymiar sprawiedliwości. Wkurza mnie to że gdy ludzię wchodzą z AIM + Wh i niszczą wszystkich nie ma nikogo kto mógł by dać im banika , oczywiście nadrobię  aktywnosc na forum.  Chętnie pomagam gdy jest potrzeba i wołam admina. Chciałbym spróbować  być adminem i banować tych co na to zasłuzyli. Ostatnio w tygodniu nie mogłem dużo grać ale staram się to szybko nadrobić :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:4997195

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 5-do 7 h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Poniedziałek-Piątek 12-14 i 17-21+

12. Staż w grze counter strike 1.6 ok 4/5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):  na okresie próbnym

 

Efekt kopiowania widzę i żebyś się w przyszłości nie zmęczył: "ctrl + c", a później "ctrl + v"

 

To pierwsza sprawa...

 

2. Wymagania zostały zmienione, w związku z tym nie mogę przyjąć tego podania.

 

3. Od tamtego czasu rzeczywiście poprawiłeś aktywność na forum? Niektórzy w miesiąc (4tyg) napisali 150postów, a Ty ledwo powyżej 10 :)?

 

4. Proszę, nie stosujcie w podaniach oklepanej regułki: jest dużo cheaterów, dlatego chciałbym zostać adminem. W Twoim profilu nie znajduje się nawet jeden temat, który dotyczyłby zgłoszenia któregoś z graczy.

 

5. Admin otrzymuje flagi na serwerze oraz rangę na forum, dlatego aktywność na nim jest równie ważna. Zgodnie z nowymi wymaganiami, użytkownik ma mieć minimum 2 dni spędzone na forum. Liczba ta potwierdzi, że nie będzie olewać powierzonej mu funkcji oraz co ważne, ma nawyk zaglądania na forum i śledzi dany serwer na bierząco.

 

6. Grasz najczęściej wtedy, gdy są na serwerze administratorzy, a aktualnie chodzi mi o znalezienie osoby, która nie jest związana ze szkołą i może bywać rano.

 

7. Ile możesz spędzić godzin w ciągu dnia na serwer? 5-7? Aktualnie widzę po max 50minut.

 

Mam nadzieję, że zrozumiesz, dlaczego moja decyzja jest taka, a nie inna.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności