Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]WuZet biceps wielki kocur


WuZet

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: WuZet


2. Imię: Sylwester


3. Wiek: 20 lat


4. Znajomość Amx (0/10): 10


5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK


6. Składka (Tak/Nie): NIE


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/WuZet/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Jestem kulturalny, miły, ogarnięty i bardzo skromny:P Nie no z tą skromnością to poleciałem po bandzie xD Lubię pograć w miłej atmosferze, pożartować, pośmiać się z ludźmi na serwerze, z ludźmi a nie z ludzi^^ Mam spore doświadczenie na stanowisku administratora, zawsze zgłaszam cziterów na u@. Obaliłem jednego kłamliwego admina Milorda, Ci którzy mają dłuższy czas na cs classic wiedzą o jakiej sytuacji mowa:) w sumie powinienem dostać vipa za to xD znowu ta skromność xD


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:19046411


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 5-12 godzin


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): poniedziałki, środy, piątki popołudnia oraz o każdej porze w weekendy


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: Ciężko powiedzieć dokładnie ile non steam, na steam od 2008 roku około 3 tyś godzin


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak, na kilki serwerach, myślę, że mogę podać chociaż sieć, ponieważ już nie istnieje. Owoce egzotyczne dokładnie to admin ffa only steam


Edytowane przez WuZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Stary wyjadacz ffa

+ Aktywny

+ Znany

+ Staż

+ Steam

+ Amx

+ Micro

 

- Składka

 

Wymagania spełnione, wiec myślę, że można dać szansę.

 

@m0n3 chyba nie rozumiesz kilku rzeczy. Dybson w obecnej chwili NIE spełnia wymagań dlatego byłem na nie.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes kulturalny? Miales bana na tydzien za wyzwiska Filipka i cale CSC, juz nie wspomne jak po mnie jechales, obgadujac od najgorszych.
Druga kwestia taka, ze slabo znasz sie na cziterach przyklad luffy....

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wuzet bocie :D  spojrzałem sobie na amxbans a widzę chyba z kilkanascie banów za obraze admina i to trwają od bardzo długo i widzę że nadal to się nie zmieniło bo nadal masz brak kultury po tym jak piszę forget, który też siedzi prawie cały czas :) niestety na nie ;/

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś rozpoznawalny grasz na serwerze dłuuuuugo albo jeszcze więcej :D

masz doświadczenie zgłaszał mi cziterów czy to na steam czy to na u@ i się nie mylił

krótko mówiąc jestem na TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednej rzeczy? nie chcecie dac dla dybsona admina bo jest za duzo adminow ale juz dla wuzeta chcecie? zdecydujcie sie.. dajecie tez inne powody dla dybsona i rozumiem je ale gadanie ze jest za duzo adminow a zaraz inny gracz sklada podanie i juz wszyscy na tak troche dziwne.

 

co do wuzeta ja jestem na tak. 

-wiek

-aktywny (tyle ze jak dybson nie w tym tyg)

-ogarnie na pewno moim zdaniem

na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalny hmmmmm.. pomyślmy..  Jesteś bardzo nie miły i kulturalny w stosunku do mojej osoby (widać, że nie tylko do mojej). Jesteś bardzo wrednym graczem.

Mimo że jesteś tutaj bardzo długo, jesteś rozpoznawalny, raczej z tej gorszej strony. Na serwerze również nie potrafisz zachować kultury..

Osobiście jestem na Nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie..

Przede wszystkim kultura, szacunek do innych graczy. Dostaniesz admina i co wtedy? Będziesz dalej wyzywał etc a tobie nikt nic nie powiem no bo kto sie rzuci na "admina"? NIE stanowczo

 

@ Wuzet  12. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury oraz ostrzeżeniem Cię w postaci warna. Pamiętaj o opcji "Edytuj".

 

Jesteś śmieszny ;) sam rozdawałeś mój nr na serwerze a teraz ze mnie próbujesz zrobić niewiadomo kogo? 

Edytowane przez Kinga
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalny hmmmmm.. pomyślmy..  Jesteś bardzo nie miły i kulturalny w stosunku do mojej osoby (widać, że nie tylko do mojej). Jesteś bardzo wrednym graczem.

Mimo że jesteś tutaj bardzo długo, jesteś rozpoznawalny, raczej z tej gorszej strony. Na serwerze również nie potrafisz zachować kultury..

Osobiście jestem na Nie.

 

Ha ha bo byłem na "NIE" w Twoim podaniu. Spoko:D Pokaż ssy czy inny dowód na którym Cię wyzywałem czy byłem nie miły.

Z filipkiem byłokilka spin i tyle, było minęło. Długo gram na FFA, przewija się tam masa ludzi więc logiczne, że nie każdy z każdym się dogada, nigdy 1szy nie wyzywam i nie obrażam więc nie rzucajcie słów na wiatr. JUŻ BYŁY ADMINISTRATOR MILORD twierdził, że wyzywam, nawet ssy podrabiane robił żeby tylko mnie oczernić. Darujcie sobie.

 

Kinga:  rozdajesz numer telefonu na prawo i lewo na serwerze a potem masz pretensje do ludzi, że dzwonią i jesteś na NIE z tego powodu. BEKA

Natalja: podryw na steam Ci nie wyszedł, pośmiałem się jak wysłałaś zdjecie i też na NIE. BEKA 

 

Prywatne sprawki schowajcie w buty^^

Edytowane przez WuZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys mial jaja bys sie przyznał, a ty chcesz dowodów. 

Posmiales sie i ja sie wlasnie smieje z ciebie jakiego chama i prostaka z siebie zrobiles.

 

Kinga, nie widzisz tego foszka jaki strzelil na caly swiat probując nas za wszelką cene zrowac z ziemią? nie baw sie w jego gierki.

 

Ps: odrobie warna, wiem za co on jest i nie zaluje, ze to napisalam. 

Edytowane przez natalja
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności