Skocz do zawartości

LAGI nie wiem, który raz


-*UsmiechnijSieJakSMILEY*-

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiście nawet wolałem wyjść nie da się nic robić, może serwer jest zbyt obciążony?

 

@Siwy teraz rozumiem :D

Edytowane przez DawciOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zmiana dostawcy, albo zrzutka na serwer?
Sms za 5zł można wysłać.

Nie jestem chamski czy przemądrzały, nie znam się niech wypowiedzą się bardziej obeznani. Np -_-, PaPkU.

Chcę pomóc.


By grało się lepiej...

Edytowane przez Mazowiecki Marcin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

http://forum.cs-classic.pl/topic/27201-problem-z-pingiem-na-serwerach-cs-classic/
Tutaj masz temat, zastosuj się. Jeżeli to nie wina ostatnich przeciążeń serwera (ostatnio serwer crashował i lagował z powodu jakiś pluginów i dodatków, które lagują serwer) to pewnie będę w stanie ci pomóc ja i pukawka, a jeżeli to wina przeciążeń serwera, to już nie jest to niestety moja wina, ani pukawki

Jakby pukawka była atakowana to pewnie GT by nie działało - siłą rzeczy ^ ^
Oni nawet nie filtrują tych ataków, tylko od razu zakładają blackholing, bo ataki są tak duże, że oni jako taki serwis nie są w stanie ich odeprzeć.


Jeżeli wy, uważacie, że przejście na inny hosting to dobry pomysł, to gratuluje inteligencji. Pukawka nie jest atakowana ot tak i nie sa to ataki małej skali. W Polsce nie ma hostingu serwerów gier, który zagwarantuje wam pełną ochronę, NIE MA i przez długo czas NIE BĘDZIE. Przykład? Banki, duże oddziały, które przez długi czas były atakowane i nie dawały sobie radę. Allegro, duży portal, który leżał ponad tydzień, LEŻAŁ, a nie, działał i lagował!

Chcecie pewniejsze maszyny? Okej, przygotujcie około 700 zł za miesiąc x3, czyli razem 2100 zł miesięcznie. Tyle by kosztował serwer dedykowany, z pelną ochroną na ataki DDoS powyżej 1,5gb/s z pracownikiem monitorującym serwera. DO tego jeszcze trzeba dodać około 600 zł za instalację i pomoc w skonfigurowaniu.
Przepraszam, ale naprawdę niektórych z was ponosi wyobrażnia. To nie Facebook i google, które mają naprawdę potężne maszyny do dyspozycji. Zresztą facebook też ostatnio dostaje po dupie (ten europejski) przez ataki DDoS.

Edytowane przez -_-
Staram się po raz tysięczny wytłumaczyć wam, że to nie jest zabawka, którą można wyrzucić lub zmienić. Zmieniając adres IP traci się ponad połowę graczy, a nie macie pewności, że za kilka miesięcy nie przeniosą się te ataki na tamten ho
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwięźle i na temat, moim zdaniem lagi są spowodowane zbędnymi pluginami, pousuwajcie zbędne stare rsy, wyłączcie po jednym pluginie co jedna mapę i może to będzie rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.
To bardzo pomogło, szkoda że są ludzie i są  "taborety" które przeprowadzają te ataki..
To nie fair, że nie można komfortowo pograć gdy bardzo się tego chce.
To nie fair, że jak wracam ze szkoły i chcę pokarać na ulubionym serwie, skacze mi postać dwa kroki w przód.
To nie fair. Chamstwo.

Powodzenia dla Pukawki. B)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że pukawka w tej chwili naprawdę nie jest atakowana, więc są trzy wyjścia:
1. Coś mogło się zepsuć na pukawce (to odpada, bo podobno te lagi nie występują tylko dzisiaj)

2. Masz problem na trasie sieciowej pomiędzy tobą, a ATMAN (stąd link do tematu gdzie wyjaśniam co w tej sytuacji zrobić)

3. Jakieś dodatki na serwerze lagują serwer. Jakiś czas temu siwy zgłosił mi podobno problem i wtedy jasno mu napisałem, że lagi to wina dodatków na serwerze, bo nawet sama pukawka dała mi logi z crashy, z których jasno wynika iż serwer jest przeciążony. Nie wiem czym jest to spowodowane, bo to jest tylko DD2, więc tutaj się nie wypowiem.

Patrząc na czas online HLTV, stwierdziłbym, że jest to wina crashy i właśnie problemu, który chyba dalej wystepuje (napiszę do pukawki się zapytam).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu , proponuję zrobić reinstal serwera. Pukawka już uporała się z atakami ddos - konsultuje to na bieżąco z technikiem pukawki. Na innych serwerach nie ma żadnych lagów , czy też crashy na innych serwerach innych sieciach.


Druga sprawa to jest taka , jakby mial nasstapic reinstal serwera to moze bysmy wgrali swiateczna paczke dd2?.

Edytowane przez -_-
Przecież już dawno powiedziałem, że to nie wina ataków, bo gdyby to była wina ataków, to GT nie łączyłoby się z serwerami.(blackholing-blokada ruchu z zagranicy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Nie zaobserwowaliśmy jakichkolwiek nieprawidłowości, które mogłyby tworzyć środowisko do powstawanai niestabilności / lagów. Należy pamiętać, że zgłoszenia otrzymywane od graczy dotyczące problemów z serwerem gry, należy indywidualnie sprawdzać, ponieważ gracze często zgłaszają problem, który nie ma związku z działaniem serwera gry.
 
W ostatnich 7 dniach na jednostce nie doszło do żadnych przeciążeń. Każda z naszych jednostek posiada stały monitoring, dzięki któremu możemy je optymalnie utrzymywać.
 
Podczas kolejnych niestabilności proszę wykonać pomiar trasy sieciowej oraz inne pomiary diagnostyczne: http://faq.pukawka.pl/diagnoza.html. Wyniki pomiarów proszę nam przesłać w kolejnej wiadomości, a zaproponujemy Panu odpowiednie rozwiązanie.
 
Pozdrawiam

 

 

Czekam na MTR, do którego podałem link wcześniej. 
Tak jak mówiłem, nie jest to wina pukawki - miałem rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności