Skocz do zawartości

Ping czyli o tym jak admini są inaczej traktowani


WuZet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni irytuje mnie i jak sądzę nie tylko mnie pewna kwestia dotycząca admina TYLK0 H3@D$H00T! .  Jego pingi skaczą od 90 do 120 ms i może sobie spokojnie grać mimo iż klatkuje w porównaniu do reszty graczy z pingami 30-50 ms... Jego pingi są o polowe wyższe i nie schodzą poniżej 90 ms, może na sekundę spadną na 87.

 Gracze przy pingu wynoszącym od mniej-więcej 70 ms są informowaniu przez adminów o tym, iż mają wysoki ping, następnie są kickowaniu lub banowani na 5-10 minut... Na serwerze chyba wszystkich obowiązują te same zasady "chyba" bo z moich obserwacji wynika, że jednak nie. Pisałem w podaniu tego Pana, że non stop ma wysokie pingi i klatkuje- nikt nie zwrócił na to uwagi i nie raczył tego sprawdzić.

 Widzę dwa wyjścia a mianowicie obniżenie progu, od którego banuje automat do 100 ms albo nie upominanie, nie kickowanie i nie banowanie pozostałych graczy skoro administrator może grać z takimi pingami.

 Jest to dział "dyskusje" więc obraźliwe słowa w moim kierunku możecie sobie darować.

Edytowane przez WuZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma taki Internet :) Też kiedyś miałem innego dostawcę Internetu i ping mój wynosił 100-130 Ale od 3 lat mam 15-30 ping bo zmieniłem swojego dostawcę . To niech się headshot tu wypowie dlaczego ma taki ping i po sprawie :)

Edytowane przez zET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze przy pingu wynoszącym od mniej-więcej 70 ms są informowaniu przez adminów o tym, iż mają wysoki ping, następnie są kickowaniu lub banowani na 5-10 minut... Na serwerze chyba wszystkich obowiązują te same zasady "chyba" bo z moich obserwacji wynika, że jednak nie.

"Od mniej więcej 70ms", słucham? Skąd te dane? Gdzie to wyczytałeś? Kto Ci to powiedział?

"następnie są kickowaniu lub banowani na 5-10 minut."

 

Może jeszcze raz napiszę Ci to samo, bo z tego co widzę nie zrozumiałeś ANI słowa.

 

Plugin reaguje wtedy, gdy dany gracz posiada przez dłuższy czas ping utrzymujący się powyżej jak jest ustawione 130ms. 130ms jest to optymalna wartość, przy której posiada opóźnienie sięgające około 2s.

Jeżeli danemu graczowi, który przebywa na serwerze ping utrzymuje się na poziomie 130+, wtedy zostaje zbanowany na okres 5 minut.

 

Pierwsze słyszę, by administratorzy ostrzegali innych o wysokim pingu.

 

Zauważ, że headshoot posiada ping 80-105 i nie przekracza tej granicy.

 

Może ma taki Internet :) Też kiedyś miałem innego dostawcę Internetu i ping mój wynosił 100-130 Ale od 3 lat mam 15-30 ping bo zmieniłem swojego dostawcę . To niech się headshot tu wypowie dlaczego ma taki ping i po sprawie

 

 

Dlaczego ma taki ping? Ponieważ posiada "słaby" internet o czym mi mówił.

 

 

Skończcie wyszukiwać, że na serwerze istnieje podział Gracz i Admin pod względem łamania regulaminu. Każdy administrator musi go przestrzegać tak samo, dlatego dajcie spokój z wszelkimi spiskami, że są równi i równiejsi. Coś takiego nie istnieje.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Mam taki ping, ponieważ internet mam słaby baardzo.. (jeżeli to można nazwać internetem). na wiosnę to się zmieni, ponieważ zmieniam to g**** na wiele, wiele lepszy internet :) .

 

A co do Ciebie WuZeT, wiem że chcesz mi zrobić " koło dupy" nie miło. 

Życzę Ci powodzenia ;)

 

@S}{adow: Ja nic nie mówię/ piszę o spiskach.. Po prostu, "czuję jego oddech na plecach"... Zawsze coś do mnie ma, tylko co wbije na serwer.. 

Nie wiem o co mu chodzi, ale mnie to nie rusza.

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Mam taki ping, ponieważ internet mam słaby baardzo.. (jeżeli to można nazwać internetem). na wiosnę to się zmieni, ponieważ zmieniam to g**** na wiele, wiele lepszy internet :) .

 

A co do Ciebie WuZeT, wiem że chcesz mi zrobić " koło dupy" nie miło. 

Życzę Ci powodzenia ;)

 

@S}{adow: Ja nic nie mówię/ piszę o spiskach.. Po prostu, "czuję jego oddech na plecach"... Zawsze coś do mnie ma, tylko co wbije na serwer.. 

Nie wiem o co mu chodzi, ale mnie to nie rusza.

 

Nic do Ciebie nie mam chłopie i nie zamierzam Ci robić "koło dupy"- na to trzeba sobie zasłużyć tak jak Milord^^ ja nikogo nie oczerniam. Napisałem jak jest, to dział dyskusje więc mam prawo napisać co myślę. 

 

 

"Od mniej więcej 70ms", słucham? Skąd te dane? Gdzie to wyczytałeś? Kto Ci to powiedział?

"następnie są kickowaniu lub banowani na 5-10 minut."

 

 

Pierwsze słyszę, by administratorzy ostrzegali innych o wysokim pingu.

 

 

Jakbyś posiedział troszkę na serwerze to zobaczyłbyś, że są admini, którzy tak właśnie robią. Tak jak pisałem w 1szym poście to są moje obserwacje, niczego nie wyssałem z palca.

Edytowane przez WuZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Headshot przyznał się, że nie ma najlepszego internetu co powoduje dosyć wysoki ping u niego.

Jedną sprawę muszę potwierdzić. Są admini, którzy kickują graczy przy pingu 90-100 z powodem "ogarnij ping/klatki". Nie będę wypisywał po nickach bo my tutaj #TępimyKonfitury xD ale nie powinni tak robić.

 

Swoją drogą piszę tutaj rzecz do NOWYCH adminów. Otóż już kilka razy spotkałem się z sytuacją, gdy ktoś napisał na u@, że jakiś admin ma wh, a ten zamiast poinformować, że gra czysto odpisuje na y@@"tak jestem odpalony" (lub coś w tym stylu). Już zwracałem niektórym uwagę na serwerze na admin czacie ale dziś spotkałem się z tym po raz kolejny.

 

@Down

Mowa nie tylko o Tobie. Ty zrobiłeś tak dzisiaj, a wczoraj i kilka dni temu widziałem, jak napisał tak inny admin.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą piszę tutaj rzecz do NOWYCH adminów. Otóż już kilka razy spotkałem się z sytuacją, gdy ktoś napisał na u@, że jakiś admin ma wh, a ten zamiast poinformować, że gra czysto odpisuje na y@@"tak jestem odpalony" (lub coś w tym stylu). Już zwracałem niektórym uwagę na serwerze na admin czacie ale dziś spotkałem się z tym po raz kolejny.

Mowa o mnie.. Przyznaję się bez bicia. Zachowałem się nieprawidłowo..

Przepraszam i proszę o złagodzenie kary ^^ 

 

A co do tematu: WuZeT, wiem że jest to denerwujące, ale ja nic na to nie poradzę.. Z czasem to się zmieni, jednak jeszcze trzeba się ze mną pomęczyć...

Przykro mi.

 

@UP: Mimo wszystko przyznaję się do błędu ;) 

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje to ze jesli np jakis gracz gra dlugo na tym serwerze to nie dostanie ss. dam przyklad. pare osob pisze na u@ ze jestem odpalony itd ale admin nie raczy wejsc na spect tylko "czysty" to troche irytujace. jeszcze jak ja napisze ze np "wuzet ma wh" (to tylko przyklad :D) to "czysty" .. czysty bo co? bo dlugo gra? a skad admin moze wiedziec czy akurat ja nie mam wh wlaczonego... moim zdaniem admin wtedy powinien wejsc i popatrzec troche a nie od razu z gory zakladac "czysty".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLocked coś czuję że chcesz chyba każdego stałego dobrego gracza udupić bo grają dobrze i boisz się o topke -_- jeśli admi wie że osoba gra czysto to gra

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blocked Jaja sobie robisz ? I co za każdym razem mam wchodzić i przykładowo patrzeć jak gra mentor ? Fuck Logic! 

Edytowane przez KiToL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. admini od tego sa. albo sprawdzic raz na jakis czas a nie zawsze "czysty" . hames jakie miejsce w topce? nawet konkursu nie ma tam..a zreszta to zawsze o mnie pisza na u@ ze spalony jestem a ty zawsze"CZYSTY" tylko raz koala zrobil mi ssy ;). chwala mu za to przynajmniej on ma jaja .. ja ci nie mowie kitol ze za kazdym razem ale raz na jakis czas przydalo by sie. jak z hardcore sie skonczylo wiemy.. bo "czysty" (daje przyklad hardcore) bo zaden bardziej znany gracz mi sie nie kojarzy :D (nie mg myslec cos ;p)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do tematu: WuZeT, wiem że jest to denerwujące, ale ja nic na to nie poradzę.. Z czasem to się zmieni, jednak jeszcze trzeba się ze mną pomęczyć...

Przykro mi.

 

@UP: Mimo wszystko przyznaję się do błędu ;) 

 

Tak tylko z graczami nikt się na cacka i kickuje/banuje za ping i nikt nie musi się z nikim męczyć. Tym co napisałeś potwierdzasz tylko, że osoby z flagami mogą więcej. 

 

Co do tego pisania czysty to bloked ma trochę racji, od czasu do czasu wypadałoby zrobić ssy stałym graczom i sprawdzić ich "czystość" która jest wypisywana po kilka razy na ekranie... PS. Gdybym odpalał to bym tego nie napisał xD  Bloked dobry przykład podałeś bo mnie często oskarżają o wspomagacze, a admin tylko bang bang "czysty" a ssy ostatni raz miałem z pół roku temu....

 

Dyskusja mocno i to mi się podoba:D:D

Edytowane przez WuZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

". Po prostu, "czuję jego oddech na plecach"... Zawsze coś do mnie ma, tylko co wbije na serwer.. 

Nie wiem o co mu chodzi, ale mnie to nie rusza."

 

 

Ten typ tak ma :) Nie przejmuj się nim :)

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje mój oddech:D dobrze, że myję zęby:D:D nie no żartuje:D Tylko HEADSHOT nie przejmuj się tam młody adminie, ja nic nie mam do Ciebie więc wyluzuj portki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego topicu, za dużo bólu dupy.

 

 

Skończcie wyszukiwać, że na serwerze istnieje podział Gracz i Admin pod względem łamania regulaminu. Każdy administrator musi go przestrzegać tak samo, dlatego dajcie spokój z wszelkimi spiskami, że są równi i równiejsi. Coś takiego nie istnieje.

 

 
Wejdź na serwer pod innym nickiem na NS i posiedź chwilę. Admini na y@ spamują normalnie, że za duży ping itp. Podział na player=/=admin istnieje tutaj silniej niż na innych serwerach. Bazuję to na własnym doświadczeniu z ostatnich 3 dni :)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin i vip nie mają immunitetów bo ja mimo pingu 10-15 czasem mam laga i mam bana na 5 min.

"Podział na player=/=admin istnieje tutaj silniej niż na innych serwerach." - Powiesz kogo masz na myśli? Bo ja się z takim czymś nie spotkałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nwm czy maja. tak mi sie wydawalo bo na wiekszosci serwerow taki maja admini :D. wafen ty mow bo ja juz i tak nie chce sie spinac z administracja :D. mg tylko potwierdzic  ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin i vip nie mają immunitetów bo ja mimo pingu 10-15 czasem mam laga i mam bana na 5 min.

"Podział na player=/=admin istnieje tutaj silniej niż na innych serwerach." - Powiesz kogo masz na myśli? Bo ja się z takim czymś nie spotkałem.

 

Gdyby mi się chciało to bym napisał skargę ale jak już pisałem nie będę czytać tego bólu dupy jak i mam to po prostu w dupie, szkoda mi czasu. Jedynie się wypowiedziałem, co zrobi z tym administracja to mi lata koło wora :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wafen. szczery do bolu :D. ale racji troche masz ;p. tb to zwisa bo nie grasz tutaj tak o ale stalych graczy uwazam ze to denerwuje (nie mowie tylko o sb) bo szczerze to juz mi tez zwisa kolo wora jak to wafen ladnie ujal:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kitol ale inni moga? czm dla wafena tego nie powiesz? powiedzial to samo co ja ale tylko do mnie sape masz? masz sape to wal priv i mnie nie wkur**** bo to o tb sa te posty jakbys sie jeszcze nie zczail ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności