Skocz do zawartości

Ping czyli o tym jak admini są inaczej traktowani


WuZet

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie przestać sobie 'dogryzać' ? Takie zachowanie jest trochę nie na miejscu, nieprawdaż?

Myślę, że można zamknąć ten temat bo sprawa z pingiem Headshota została wyjaśniona, reszta informacji znajduje się w propozycjach.

Tu robi się tylko niepotrzebny spam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dla Wafena tego nie powiem ? dlatego, że to nie jest taki upierdliwy, nadpobudliwy dzieciak jak Ty.

 

 bo to o tb sa te posty jakbys sie jeszcze nie zczail ;)

A wiesz że nie zczaiłem xd tak przy okazji przytocz jakiś przykład, gdzie dotyczy mnie ten temat :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynasz sie irytowac mrrr^^. lubie sie droczyc z takimi typkami ^^. dowidzenia panu. jesli mialbys choc troszke wiecej iq to bys napisal na priv ^^. ale tam juz taki "twardy" nie bedziesz :33. tutaj z tb dyskutowac nie bd pis jol :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalja gdzie moj blad? ^^ (bo nie pisze polskich znakow? ortografow nie wale : 33

kitol tb juz nie odpowiadam zapraszam na priv to ci dam pare argumentow

to jest ten podzial wlasnie. kitol zaczyna dyskusje ale natalja go broni ! uwielbiam to ^^. rewox co zrobil? staral sie uspokoic i mnie i kitola.. nie bral zadnej strony . to o tym wafen mowil ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wafen Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

 

 

Bardzo bym CIę prosił o oczyszczenie skrzynki na forum, niestety nie zauważyłem tego "nie" i zbyt okresowo zareagowałem. W każdym razie najmocniej Cię przepraszam za moje słowa. Blees you!

Edytowane przez WaFen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie skończyć już? Prosiłem o to wczesniej ale jak widzę wszyscy mają wywalone. Proszę o ukaranie warnem użytkowników, którzy pisali tutaj bezsensowne i niezwiązane z tematem posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rewox mogę dostać tyle warnów ile napisałem tutaj postów, jestem gotowy stracić swoją posadę, ale mój ulubieniec na pewno nie będzie tutaj szczekał.

@Wafen Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Temat dotyczył pingu konkretnego admina, dlatego każdy bezsensowny post uznawałem za 1 warna. Proszę o szybkie odpracowanie go/ich przez administratorów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności