Skocz do zawartości

Suaby Gracz


Netsky

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam prośbę abyście trochę przycieli 3lu pończochy.. 
Bana dostałem na 30 min za resp a byłem tam krócej niż 20 sec.. ale bardziej ban pod względem tego, że słaby z niego Snajper :D
Wyglądało to tak : Admin NS kuca na bramie z awka dostaje leb a nastepnie banuje za resp :D 
Troll  :masturbacja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ty się przechwalasz wszędzie tym że masz Steama, nie wiem dlaczego NS dla ciebie to zero, to jest także normalny człowiek taki jak ty ( jeśli jesteś normalny pisząc taką skargę ) 
Po 2 to dostosuj się do wzoru 
A po 3 to chętnie zobaczył bym demko bo napewno stałeś dłużej na respie niż 30 sec. 
Pozdrawiam: Miko !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dostales slusznego bo na respie stales

2 lamisz nie jego wina ^^.

3 wlasnie chwalisz sie :)

 

 

 

 

 

         Pozdro M JP

 

Skoro ma 30 sekund to moze tam wlasnie tyle stac, a sam poszkodowany stwierdzil, ze ta granica nie zostala przekroczona.

Demko rozwiaze sprawe, tak jak wspomnial Miko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Brak wzoru! 

 

1.Twój Nick: 

2.Nick admina/gracza który zawinił: 
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:
 

Po drugie. takie teksty typu "Troll" mów sobie na podwórku pod trzepakiem  :masturbacja: do kolegów.

Po trzecie.

*Zabrania sie kampienia na respie tt (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund.

*Kampienie na respie tt: Kick, ban od 5min do godziny

Gdy rozpoczyna się nowa runda (Tu runda trwa 2 min) masz 30 sek. na opuszczenie respa tt. już było 1:28 gdy na cb spojrzałem.

 

Aha i proszę o warna dla tego pana za brak wzoru + nie słuszną skargę (popisówka dzieciaka z podwórka) :D Bye

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego NS dla ciebie to zero, to jest także normalny człowiek taki jak ty ( jeśli jesteś normalny pisząc taką skargę ) 

Miko wydaje mi się ,że człowiek który wchodzi w te grę z pasją to kupuje oryginalną wersie tej gry oldshoolowo pixelowej  i chce pokazać coś więcej niż public.. to na temat Stema

 

Co do demka to możesz zerknąć i zobaczysz jak było.. Ja rozumiem, że kumpel z serweru, ale ludzie sami nie raz zachowujecie, albo po prostu nie idziecie do paki a taki zwykly szary ja bez flag i bindow z amxem dostaje 30 min bana. Kuźwa Slap, Slay ale nie 30 min.

 

Moim zdaniem dostales slusznego bo na respie stales

2 lamisz nie jego wina ^^.

3 wlasnie chwalisz sie :)

 

 

 

 

 

         Pozdro M JP

 

Mam wrażenie, że nie jesteś w temacie

 

 

3lu Ja nie mam przed kim tak naprawde się tu popisywać.. 

moje wszystkie posty sa spowodowane waszym błedem.. to silny argument

Wy jestescie dla mnie nie ja dla was.

odpychacie ludzi od serwera i same odpaly są wystarczy zerknac w amx'a i zobaczyc ile banow jest dziennie

 

Edytowane przez Netsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16. Pisanie bezpodstawnych skarg wiąże się z warnem.

 

21. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie bd rozpatrzone. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO !

 

/CL + warn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności