Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie] AvoR


AvoR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: AvoR

2. Imię: Marcin

3. Wiek: 17

4. Znajomość amx (średnie dobre bardzo dobre) ewentualnie 0/10: 6/10

5. Mikrofon Tak/Nie: Tak

6. Składka Tak/Nie: Tak

7. Link do twojego GT: www.gametracker.com/player/AvoR/193.33.176.64:27015/

8. Opisz siebie oraz dlaczego ty masz zostać adminem: Mam na imię Marcin mam 17 lat uczęszczam do Technikum kierunek energia odnawialna w Bydgoszczy, Moje hobby to różnego rodzaju sporty , uwielbiam łowić rybki. Dlaczego ja mam zostać adminem ? Chcę dotrzymać porządku na serwerze znam się na tym adminowałem wiele razy niestety przez to, że brakuje adminów ubywa nam sporo graczy a ten server jest jeden z lepszych nie chcę żeby upadł mutacja jest mikrofon jest ogar jest :) Myślę, że sprawiłbym się w roli admina.

9. Posiadasz Steam ?: To jest wlasnie - nie posiadam

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie do 6/7H

11. W jakich godzinach grasz (robocze weekendy): I weekendy i dni robocze od godziny 15 - 00:00 / 1:00

12. Staż w grze Counter Strike: Spory grywałem w tę grę gdy miałem 8 lat :)

13. Czy byłeś już adminem: Tak na wielu serwerowniach i o dziwo nie doświadczyłem w tej roli jeszcze ani jednej skargi :)

 

PS: Tak wiem konto do podania itd. Ale naprawdę strasznie brakuje adminów dziś naprzykład przed 4/5 map grał koleś na aimie i z 22 osob zrobilo się 8.. Chcę pomóc Administracji w pełnieniu tej roli. Z góry dziękuje za pozytywne i negatywne wypowiedzi :) Tym bardziej potocznie mówiąc jestem no lifem więc przez długi czas będę starał się utrzymać porządku na serwerze.

Edytowane przez AvoR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że Avor bedzie dobrym adminem tak samo jak jest dobrym graczem, nie mial żadnych zatargów a innymi graczamii i przestrzega wszystkich regulaminow oraz w miare mozliwaos zwraca uwage innym nowoprzybylym graczom servera , oddaje swoj pozytywny glos :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Tak. Ponieważ jest mało adminów na serwerze można z nim pogadać popisać widuję go codziennie na serwie gra dużo. Moim zdaniem będzie ogarniał i przynajmniej ubędzie trochę cziterów 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fakt faktem biegał czit 3 mapki, ale ty też sie odpaliłeś. Zaraz wrzuce demko do odpowiedniego działu. Pozdrawiam - BlazE

 

 

demko: http://forum.cs-classic.pl/topic/27635-demo-avor-cod-350/

Edytowane przez Ketelerel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie Ci to tak ale to pisze to ze względu na to, że na codzie nie ma praktycznie adminów, a jak są to się lenią ;x

Jestem za okresem próbnym, ale żeby nie było jak inni admini, dostają adma, później przestaję grać lub zgrywa "koxa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że adminowi nie jest potrzebny słownik, skoro tak marzysz o tej prerogatywie to niech Ci będzie - za.

btw: jak można grać całymi dniami na kompie, życia nie mosz? :O

Edytowane przez siusiak2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namawiasz graczy do wypowiedzenia się w podaniu i nie stronisz od wulgaryzmów. A poza tym nie spełniasz wymagań. Jestem na Nie.

Edytowane przez retry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE , nie dość że ja wrzucałem hltv na których widać że czituje , to jeszcze dzisiaj następna osoba złożyła na niego skargę, że też czituje , koleś nie powinien dostać adma, ale perma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności