Skocz do zawartości

Reaktywacja!!!


Dawaj dawaj nie przestawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Wiitam serdecznie, moją nową ciekawą inicjatywą jest zaproponowanie państwu reaktywacji starego team'u. Jeśli macie jakikolwie kontakt z ludźmi z początku serwerowni to piszcie do nich, proponujcie żeby pograli tu. Jeśli nie, to dajcie mi jakiś kontakt do nich to się skontaktuje ;)


Pograłoby się z tamtymi ludzmi :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmmmmm to nie wypali ponieważ znając życie to większość osób olało całkowicie serwer, inni się uczą lub pracują i nie mają czasu a jeszcze inni grają już CS:GO albo nie grają nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek jakby ci co chodzą po domach i oferują kupno tych perfum, środków czystości itp. :D 

Mówisz o ludziach z początku CSC? czy serwera? . 

Jeżeli przestali grać, to mieli jakiś powód nie wiem czy namawianie ich do powrotu [csc / serwer] da ci jakiś rezultat. Jak zechcą to sami wrócą, Blaze przykładem jest ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki serwera :)

Nie jestem sprzedawcą xDDDD

Napewno każdy ma jakiś kontakt ze starymi graczami, wystarczy ich tylko zachęcić do gry. (Przykład 3 resety temu, namówiłem -BOOM-a  i K0nia... Grali przez cały czas do kolejnego resetu. Gra była wyśmienita :D )

To tylko prośba. nie nakazuje nikomu pisać. Ale bardzo by się przydał stary team :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności