Skocz do zawartości

Skarga na CWANIAK[t]


TEdy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TEdy

2.Nick admina/gracza który zawinił: CWANIAK[t]
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 15.12.2014 - 19:12:17
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=115365
6.Opis sytuacji: Kolejny admin, który nie zna regulaminu. Znów dostałem bana za kampienie będąc w ct. Tym razem aż 3x razy xd ( na wescie co tez jest śmieszne)
 
2.5-Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund.
 
Do tego admin cwaniak, notorycznie spamuje na HUD. Tych kilka fotek zrobiłem, w ciągu kilku rund zanim zostałem zbanowany. A sytuacja tak wygląda cały czas. Nie idzie normalnie grac.
 
 
5.6-Zabrania się nadużywanie say@ czyli tzn pisanie na HUD.
 
Pozdrawiam serdecznie
 
EDIT: Witać, że admini mnie nie lubią, bo trochę znam regulamin i staje w obronie innych na serwerze, gdy któryś admin co rusz pokazuje swoją wyższość nad zwykłymi graczami, którzy chcą sobie zwyczajnie pograć.
 
PS: Myślę, że opiekun będzie konsekwentny i da 2 upomnienia za wybryki tego admina
Edytowane przez TEdy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ban dostałeś słusznego po 2 to co pisałem i nie tylko ja na hud mam prawo napisac KULTURA oraz 1 fotka przedstawia jak odpisywałem graczowi na pytanie które zadał mi na u@ to że napisalem to na hud chciałem żeby bylo to widocznie dla niego reszta tych fotek żenująca tyle w tym temacie .Dziękuje Papatki 

 

 

 

 

EDIT:  Poprawiam sie co do tego bana rozmawiałem z rangą wyżej niż moja przyznała racje niestety nie mi , a tobie .. 

 

A i skarga myślę że do zamknięcia iż została chyba wyjaśniona tyle ode mnie .. 

Edytowane przez CWANIAKt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz, że bana dostałem słusznego, skoro w regulaminie nie ma zakazu kampienia na repie przez ct?  

 

E: gruby

 

Ja nie mowie, że nie możecie ich używać. Tylko jak widzę taki spam kilka razy na rundę, który czasami zasłania mi pół ekranu, to mnie szlak trafia.

1:20 do końca rundy admin z ct padł i pisze na środku ekranu Paka/Hosty x 10 bezsens

Edytowane przez TEdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUD jest przeznaczone dla adminów do przekazywania informacji innym graczom (przykłady w twoich screenach) oraz do upominania ich (np. paka, kultura itp.) więc twoje fotki są bezsensu ;)

Co do kampiena na respie przez ct to niestety masz racje sam się na własnej skórze przekonałem. Błąd Cwaniaka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu wałkujecie ten sam temat, jeżeli dostałeś bana no to na pewno nie słuszny, a skarga jak najbardziej właściwa. Do póki nie zostanie zmieniony ten pkt. w regulaminie nie masz prawa dostać bana, za kampienie na respie ct.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to się czepiasz chłopie o wszystko, jak CI co nie pasuje to idź kurde na grzyby bo już nudny jesteś.

Ok fajnie, że ruszasz bf2 skargami... Cwaniak to stary ziom, który zna się na serwie lepiej niż ktoś inny z nas młodych i aż tak Cię boli to 30 min?

Wiesz ile za ten czas można zrobić roboty a nie tylko grać w cs'a? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niedawna wywalalo sie kazdego kto kampil nawet ct wiec dlatego pewnie cwaniak sie pomylil no ale jego blad. a co do pisania paka/hosty to bylo juz dawno ustalane ze admin moze to napisac jak zostalo ponizej minuty a gracz nie wykonuje celi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Nawet jeżeli miałby 20 lat stażu to nie zmienia tego, że ban jest nie słuszny, regulamin jest dla wszystkich taki sam. Okej 30 min to nie dużo, ale jest to nie słuszne 30 min i nie pierwszy raz, ciekawy jestem czy Ty byś nie złożył skargi jeżeli by Cię nie słusznie banowali, spróbuj się też postawić na miejscu gracza, który jest karany za nic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zostało to wyjaśnione z Cwaniakiem. Za każdy kick gracza z ct za kampe na repie będą ostrzeżenia (tak dla sprostowania 3 kicki 3 ostrzeżenia i wylot) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności