Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie o Admina FunnyPuma ^^ - Próba nr 2


FunnyPuma ^^

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: FunnyPuma ^^

2. Imię: Przemek

3. Wiek: 14

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....176.143:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nazywam się Przemek i mam 14 lat. Chodzę do II klasy gimnazjum. Na serwerze gram od wakacji do dziś. Serwer spodobał mi się od momentu, kiedy pierwszy raz wszedłem na serwer. W przeszłości grałem na różnych DR z klasami, jak i bez, ale bez wątpienia ten jest najlepszy. Miła administracja i się przyjemnie gra. A adminem chciałbym zostać dlatego, ponieważ gram często i nie zawsze jest wtedy admin, a gracze wtedy często łamią regulamin, tzn. skracają, chodzą po txt, robią duchy, uciekają z tt albo jakiś pozostały punkt regulamin. Wkurza mnie to, bo nie można spokojnie pograć i nie mogę nic z tym zrobić. Chciałbym pomóc obecny adminom. :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak, STEAM_0:0:83653991

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Oj, teraz jak się zaczęła przerwa świąteczna to dużo :)

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Ogólnie dni robocze to od około po południa do około 22.00, a w weekendy od rana do nocy (oczywiście z przerwami ;))

12. Staż w grze counter strike 1.6 Kilka lat z przerwami

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności