Skocz do zawartości

SaTiV.


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SaTiV.
Link do SSów: Brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wspolpraca z humanem.'
[AMXBans] Duration: '1 day'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1333220522'
[AMXBans] Your IP: ''
[AMXBans] =======================================

Serwer: Zombie Mod 
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=116936

 

Witam,  niedawno dostałem bana na serwerze. I jest taka sprawa otóż, było 2 czy 1 typek w CT jako Human, chodzę po mapce i szukam jednego typa, patrze on schowany, na samym koncu w kampie, ciemno tam było i bez broni był, a wiec do niego tam idę, gdy dotarlem do niego aż pod jego celownik on zaczol mnie bic bo kupil chyba anditodum i nie miał broni i bił mnie z kosy, ja zaledwie przy snim stałem 15 sec,  a gdy sie odwrocilem jeden typek za mna stał, a wiec zabiłem humana no i dostałem bana z powodem: " Wspolpraca z humanem ". Czy mógłbym dostać unbana?, bo to było tylko glupie zaledwie 15 sekund.. już nigdy na pewno się nie powtórzy, bo ogólnie to nie była żadna współpraca z nim ,tylko on był bez broni, to sobie tak czekałem bo mnie bił xd i sie śmiałem na chacie ;), to co wiem to jeszcze z regulaminu:

 

1.7 Nie przeszkadzamy innym graczom w grze poprzez specjalne blokowanie. - To nie było specjalnie.

 

3.9 Utrudnianie gry ( Blokowanie drzwi, drabinek itd. ) - Ban od 30 min do 1h  - Ja dostałem bana na 1 dzień :/, mogłobyć jakieś ostrzeżenie albo i nawet ta godzinka żeby ogarnąć ;). Z góry dziękuje za UB jak się uda. Pozdrawiam.

Edytowane przez 【HaNyS】
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw to wyjaśnij z adminem, ale już po twoim opisie można powiedzieć że słuszny ban tylko z czasem zawyżony bo aż jeden dzień, gdy sądzę że ty wcześniej nie miałeś podobnych przypadków z banami. 

Idź z skargą, jak się wyjaśni ja dam UB. bo nie będę rozstrzygał jak to już kilka razy mówiłem czy ban dobrze nadany czy źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności