Skocz do zawartości

Skarga Amfetamina DD2 by virus


VirusTAE

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Virus <3


2.Nick admina/gracza który zawinił: Amfetamina[A]

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina:  12:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji:  Broniłem paki,gdyż zabiłem Admina tego rzuciłem 2 flashe'a i 1 smoke'a nie wiem gdzie on widział to he może ma jakieś LD/OOBE? Ban jest na godzinę więc to troszkę taki dłuższy. Mapa sie skończy to opiszę całe demko

 

Powód: dokupujesz he? Co to jest za powód gdyż nie dokupowałem he i nie rzucałem zaraz opiszę całe demko tylko niech sie skończy mapa.  A i jeszcze jedno jak on może wiedzieć ,że rzucam he gdy jest w przeciwnym teamie chyba ,że to jest illuminati

 

 

~~~~~~~CONSOLA




 

Jozek (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] ----------- ?

Teuchii killed Axes with m4a1


DeSpErAdO (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] ------------------------- ?

Frag eXecutors | T4jg3r (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] -----------------?

Teuchii killed RolesT1337 with m4a1


Hannibal Lecter (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] ---------------------- ? 


*** Virus <3 killed AmfetaminA [t] with a headshot from m4a1 ***

*** LEVEL_UP_SGSKJ_KSF* killed Jozek with a headshot from ak47 ***

Dam dupy za fragi`  :) (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] ----------------- ?

Frag eXecutors | T4jg3r (RADIO): Fire in the hole! [Granat Oslepiajacy]

HLTV @ Cs-Class dolaczyl

HLTV @ Cs-Class opuscil gre

[VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip

[VIP] Koszt Vip'a - 11.07 sms (30 dni) - Kup w sklepiku:  shop.cs-classic.pl

Ale_Urwal_Krycha killed aqua with awp


** Zabiles: AmfetaminA [t] **

Virus <3 (RADIO): Fire in the hole! [Granat Oslepiajacy] ---- Moje

Hannibal Lecter killed Ale_Urwal_Krycha with awp

|GKS TYCHY|Pawel1971|JP|* (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy] -------------------?

Haze killed NIGGA John with m4a1 

HLTV @ Cs-Class dolaczyl

Virus <3 (RADIO): Fire in the hole! [Granat Oslepiajacy] ---- Moje

LEVEL_UP_SGSKJ_KSF* killed Teuchii with ak47

HLTV @ Cs-Class opuscil gre

*** Haze killed |GKS TYCHY|Pawel1971|JP|* with a headshot from m4a1 ***


Virus <3 (RADIO): Fire in the hole! [Granat Dymny] - I jeszcze raz moje.

DeSpErAdO killed bonzo with m4a1

*** Madridistat <3 killed LEVEL_UP_SGSKJ_KSF* with a headshot from famas ***

HLTV @ Cs-Class dolaczyl

Schwarzenegger opuscil gre


Schwarzenegger opuscil gre


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Sie haben von diesem Server verboten!

[AMXBans] Sie können über Ihre Verbot @ cs-classic.pl klagen

[AMXBans] Grund: "Wir kaufen er '

[AMXBans] Dauer: "1 Stunde"

[AMXBans] Ihre SteamID:

[AMXBans] Ihre IP: 

[AMXBans] ===============================================

 

Czemu HLTV się nie zapisuje?




Edytowane przez VirusTAE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam gdzie jest to jak leci he nagle koles mnie dobija  patrze ty na respie i slysze dzwiek dokupywanie czegos a zaraz leca granaty znowu co to oznacza z nieba ci spadly bo nie wierze w to ze zebrales od kogos z ziemi bo tam nikt nie lezal :).To jest zrobione do kupowania amo Opiekun sam to powiedzial wiec sie zastanow co ty mi tu za skarge piszesz. Troche to dziwne wszystkie granaty polecialy ale he nie przypadek? Pozdrawiam

 

 

 

 

                     Pozdro Amfetamina

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam gdzie jest to jak leci he nagle koles mnie dobija  patrze ty na respie i slysze dzwiek dokupywanie czegos a zaraz leca granaty znowu co to oznacza z nieba ci spadly bo nie wierze w to ze zebrales od kogos z ziemi bo tam nikt nie lezal :).To jest zrobione do kupowania amo Opiekun sam to powiedzial wiec sie zastanow co ty mi tu za skarge piszesz. Troche to dziwne wszystkie granaty polecialy ale he nie przypadek? Pozdrawiam

 

 

 

 

 

                     Pozdro Amfetamina

 

 

 

Ty chyba jesteś jakiś za przeproszeniem " baranem " skąd możesz wiedzieć ,że spamowałem he będąc w drużynie przeciwnej ?XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem tego i Amfetamina ma rację gdyż: 
Zabito mnie i patrzyłem właśnie na Ciebie
Już Ci dawałem bana ale Amfetamina mnie wyprzedził
Mogę jeszcze zawołać ze 2 adminów którzy mogą to potwierdzić, 
Dokupywałeś i się nie wypieraj, 
Skarga bezpodstawna moim zdaniem a za bezsensowne skargi powinien być Warn dla tego pana :) 
+ Amfetaminę zabiłeś i powiedział " Kurwa chyba dokupił " a ja " No już ban leci " ale on Ci go dał, 
Nie myśl że to Amfa Ci dał bo go zabiłeś i że pi razy oko dał ci bana, tylko byłem świadkiem...i patrzyłem na Ciebie.

Pozdrawiam: Miko ! 

Edytowane przez miko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

 

 

Jak to 5 podpunkt mówi musi być dokładnie rozpisane demo/screeny jakieś czy tam świadkowie a, takie pisanie i tłumaczenie się to moim zdaniem bez sensu bo napisać takie coś to nie problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to 5 podpunkt mówi musi być dokładnie rozpisane demo/screeny jakieś czy tam świadkowie a, takie pisanie i tłumaczenie się to moim zdaniem bez sensu bo napisać takie coś to nie problem. 

No przepraszam jak wasze " HLTV " zawiodło to moja wina?

 

po 2 mam 4-5 osoby które potwierdzą ,że nie kupowałem bo mi pisałam na steamie za co bana dostałem.///

 

Wiem co robie nie banuje za nic tak jak kolega napisal ze stal 20s na respie mozliwe ze wrociles sie i kampiles albo cos tez ban za to jest./ Ty chyba sobie jaja robisz ,że za pilnowanie paki jest ban XD

2.+ Amfetaminę zabiłeś i powiedział " Kurwa chyba dokupił " a ja " No już ban leci " ale on Ci go dał,  

Czemu on sobie nie dał bana za przeklinanie cóż to za admin hmm widać admini z pełną kulturą.

Edytowane przez VirusTAE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potwierdzam wersje kolegi pokrzywdzonego , ze on nie dokupywal granatow , gdyz zbierał granaty z ziemi. Miko - hahaHahaha , smiechu warte.. jak mogles widziec to zdarzenie skoro Ciebie nie bylo na serwerze ? co to za scieme walisz? kolega Virtus napisal sluszna skarge , bo akurat patrzylem na niego i zadnych granatow nie dokupywal tylko zbieral z ziemi. Gdyby bylo hltv to bym Wam udowodnil , ze ban byl niesluszny ale hltv nawala.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potwierdzam wersje kolegi pokrzywdzonego , ze on nie dokupywal granatow , gdyz zbierał granaty z ziemi. Miko - hahaHahaha , smiechu warte.. jak mogles widziec to zdarzenie skoro Ciebie nie bylo na serwerze ? co to za scieme walisz? kolega Virtus napisal sluszna skarge , bo akurat patrzylem na niego i zadnych granatow nie dokupywal tylko zbieral z ziemi. Gdyby bylo hltv to bym Wam udowodnil , ze ban byl niesluszny ale hltv nawala.

no co zrobisz. koledzy admini sie bronia jak moga. wgl to sam dostalem slaya za to, ze zostalo 10 sekund do konca rundy i nie widac bylo paki (taki zbugowany serwer)...

Edytowane przez ReVo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze dowaliles teraz bo to co napisales "zbieral z ziemi" to jest gowno prawda moim zdaniem bo nikt na ziemi nie lezal a po drogie wydaje mi sie ze ty grales w tym czasie :). dodam do tego chcesz sie mnie pozbyc haze to nie wiem czy ci sie uda, co nie podoba ci sie to co dzis powiedzialem ?? oj masz problem od rana do mnie.

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce sie pozbyc , poprostu chce byc sprawiediwy wg graczy , a nie .. to my mamy dawac przyklad graczom , a nie oni nam. Ja do Ciebie nic nie mam takze sie odstosunkuj gosciu ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze dowaliles teraz bo to co napisales "zbieral z ziemi" to jest gowno prawda moim zdaniem bo nikt na ziemi nie lezal a po drogie wydaje mi sie ze ty grales w tym czasie :). dodam do tego chcesz sie mnie pozbyc haze to nie wiem czy ci sie uda, co nie podoba ci sie to co dzis powiedzialem ?? oj masz problem od rana do mnie.

 

Myślę że tutaj logi powinny rozwiązać problem.

 

 

bylem na spec , bo ogladalem jak gra Virus - chcialem mu ss jebnac , ale stalo sie jak stalo.

Haze Nie przeklinaj.... I nie Spam (Używamy opcji edytuj) :D

 

@Ho0li tak się składa że on nie może dać dowodu ponieważ demko zawiodło..

 

@ReVo to nie jest (zbugowany server) tylko po prostu ktoś miał SB stąd nie było widać paki, Ale w takim wypadku piszesz do admina na u@ "Admin nie widzę paki na radarze, ponieważ ktoś ma sb." i Admin nie powinien ci dać slay/ban za cele.

 

Spokojnie chłopaki. Albo Papku albo -_- Się zajmą ta skargą bo jeżeli hltv nie było to nawet nie widzę sensu dyskusji dalszej w tym temacie. Nie ma co postów nabijać i spamować.

 

Jeżeli pomogłem daj lubię to :)

Pozdrawiam 3lu.

Edytowane przez 3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam post ostatni!! Do Haze chesz byc sprawiedliwy wg graczy? Tak jak dzis chyba cytuje "Daj sobie perma za reconect" "To byla wyjatkowa sytuacja" jak zwykle :) Pozdro dla Haze . Ty dla nie tak ja dla ciebie ;). Aco do Virusa jestem pewien ze dokupywal.

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam post ostatni!! Do Haze chesz byc sprawiedliwy wg graczy? Tak jak dzis chyba cytuje "Daj sobie perma za reconect" "To byla wyjatkowa sytuacja" jak zwykle :) Pozdro dla Haze . Ty dla nie tak ja dla ciebie ;). Aco do Virusa jestem pewien ze dokupywal.

To jesteś w błędzie : ) bo jestem przyzwyczajony ze po 15 sec sklep jest

zablokowany

 

Po 2 nie będę pisał z dzieciakiem który ma JP w nicku = wiocha

Edytowane przez VirusTAE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to admini sa jacys dziwni na tym DD2 zamiast dawać przyklad to oni klną jak nie wiem co,(nie kazdy admin,ale nie bede wypisywac nickow).Zamiast dawac bana za kampienie na respie ponizej 30 sekund to powinni dawac ostrzezenie,albo bana na GORA 5 minut a nie ze walnie NOWEMU graczowi bana na 30 minut i zadowolony,to wiadomo ze gracz nie będzie chciał wrocic na serwer bo sobie pomysli"ale głupie bany ze ani ostrzezenia ani nic,piernicze taki serwer"2 miesiące temu zostałem SLAPOWANY przez admina MIKO,poniewaz dałem pake na B poszedłem do gornego trupa obczaic czy gosc mi tam nie wychodzi,wrocilem sie do paki a gosc mnie slapnal i mi napisał"nie wykonujesz celi mapy"(dałem pake ale i tak nie wykonuje celi mapy smeich na sali hahaha)to on jest chyba smieszny,ale miko zaraz napisze"nie było takiej sytuacji"no ale coż.Zagrajcie sobie na FFA i bierzcie z naszego grona administracji przykład i tyle :)wiem ze mi napiszecie "Kazdy nowy gracz wchodzac na serwer akceptuje regulamin,wiem to,ale czy NOWY GRACZ zakłada konto na forum specjalnie aby zobaczyc jaki jest regulamin?no chyba nie...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to admini sa jacys dziwni na tym DD2 zamiast dawać przyklad to oni klną jak nie wiem co,(nie kazdy admin,ale nie bede wypisywac nickow).Zamiast dawac bana za kampienie na respie ponizej 30 sekund to powinni dawac ostrzezenie,albo bana na GORA 5 minut a nie ze walnie NOWEMU graczowi bana na 30 minut i zadowolony,to wiadomo ze gracz nie będzie chciał wrocic na serwer bo sobie pomysli"ale głupie bany ze ani ostrzezenia ani nic,piernicze taki serwer"2 miesiące temu zostałem SLAPOWANY przez admina MIKO,poniewaz dałem pake na B poszedłem do gornego trupa obczaic czy gosc mi tam nie wychodzi,wrocilem sie do paki a gosc mnie slapnal i mi napisał"nie wykonujesz celi mapy"(dałem pake ale i tak nie wykonuje celi mapy smeich na sali hahaha)to on jest chyba smieszny,ale miko zaraz napisze"nie było takiej sytuacji"no ale coż.Zagrajcie sobie na FFA i bierzcie z naszego grona administracji przykład i tyle :)wiem ze mi napiszecie "Kazdy nowy gracz wchodzac na serwer akceptuje regulamin,wiem to,ale czy NOWY GRACZ zakłada konto na forum specjalnie aby zobaczyc jaki jest regulamin?no chyba nie...

Po pierwsze to nic nie wnosisz do tej skargi. i tu już powinien być warn.

Obrażasz grono adminów z onlydd2 a wywyższasz grono adminów z FFA Co ty możesz wiedzieć o nas adminach z onlydd2.

Następna rzecz jest taka że nikt z adminów na onlydd2 nie wymyśla sobie regulaminu w regulaminie ODD2 Jest jasno napisane!!!

*Kampienie na respie tt: Kick, ban od 5min do godziny

Więc bana za resp możesz wyłapać nawet do godziny !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam. Niech Papku odpowie gdy przyjdzie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności