Skocz do zawartości

Skarga Amfeta


RED LABEL

Rekomendowane odpowiedzi


1.Twój Nick: HAZOWY ROZPIERDALACZ 


2.Nick admina/gracza który zawinił: AmfetaminA [t]

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Przed chwilą. 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'zmien nick'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:2351225'

[AMXBans] Your IP: '5.185.242.124'

[AMXBans] ===============================================

6.Opis sytuacji: Biłem go i nie wiedział jak mi dać bana więc postanowił dać za nick ban nie słuszny i nie dojść że nie możesz pogodzić się z tym że jestem lepszy to banujesz tutaj wkleiłem ci pnkt dotyczący regulaminu z nickiem. Dziękuje. 


 

2.Wybieramy dozwolony Nick: 

 

*Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy (przekleństwa typu "Jesteś Kurwą", "Jadę was pizdy", itd). 

*Zabrania się używania nick'ów reklamujących inną sieć. 

*Zabrania się podszywania pod innych graczy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie wiesz i nie widzisz co w twoim nicku pisze. Po 2 nie pierwszy raz dostales zmien nick i to nie odemnie tylko od Haze, nawet ostatnio. Po 3 wcale nie jestes lepszy :) tak ci sie tylko zdaje. Po 4 "nie wiedzial jak mi dac bana" czy ty myslisz ze dawanie bana to jest przyjemnosc?? jestes w bledzie!!! wiem jak to jest jak ktos ci daje bana tez jestem graczem i ban to nie jest przyjemnosc jest tyle innych nickow a ty akurat wybrales taki ^^ Przeczytaj pare razy ten nick i pomysl co w nim pisze i co podkresla lamiacy regulamin.Podkresla on wlasnie to co z regulaminu wzioles tylko w innym znaczeniu "Jadę was pizdy". Pozdrawiam                 

Edytowane przez Mistrzu JP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? kolejna skraga na amfe? I w dodatku coś takiego? 
RED LABEL CZY TAM HAZOWY ROZPIERDALACZ nie obraź się ale robisz z siebie debila tutaj. pozdro.
Dostał bana na 5 min i piszę skargę hahaha 
Dłużej ci zajęło pisanie tej skargi niż odczekanie aż minie ban.
Co do skargi to słuszność ma RED LABEL CZY TAM HAZOWY ROZPIERDALACZ. dlaczego???
W regulaminie nie ma napisane że nick nie może zawierać treści wulgarnych.
Ale ja jako admin również bym cię zbanował za taki nick, amfa postąpił dobrze i jak cię zobaczę z takim nickiem na serwerze to leci ban albo kick z mojej strony.
Admin robi to co uważa za słuszne.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsunami po co ta skarga? Przecież jest wulgarne słowo a ban tylko na 5 minut a skargę piszesz. Amfa napewno ze złości nie zrobił mnie by musieli co chwile banowac xd. Wrzuć trochę na looz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RED LABEL CZY TAM HAZOWY ROZPIERDALACZ nie obraź się ale robisz z siebie debila tutaj. pozdro. - no widać kultura adminów na dd2
Dostał bana na 5 min i piszę skargę hahaha  - i co ,że piszę skarge na 5 minut zabronisz mu?
Dłużej ci zajęło pisanie tej skargi niż odczekanie aż minie ban. - a co ma czekać kiedy dostanie unbana za nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mozna miec wulgarny nick aby nie obrazal graczy wiec ... 

Tylko, że Twój nick w jakiejś części obraza jednego z Administratorów czyli Haze. Przeczytaj parę razy swój nick i znajdziesz więź do nicku Haze. Moim zdaniem skarga niesłuszna bo na mój rozum jest on obraźliwy co do jednego z Adminów.

 

RED LABEL CZY TAM HAZOWY ROZPIERDALACZ nie obraź się ale robisz z siebie debila tutaj. pozdro. - no widać kultura adminów na dd2

Dostał bana na 5 min i piszę skargę hahaha  - i co ,że piszę skarge na 5 minut zabronisz mu?

Dłużej ci zajęło pisanie tej skargi niż odczekanie aż minie ban. - a co ma czekać kiedy dostanie unbana za nic?

 

Do skargi nic nie wnosisz i chcesz się tylko odegrać bo Ty też dostałeś bana i nabijasz posty. 

 

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Haq~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Label, bez obrazy, ale to trochę frajerskie pisanie skargi za bana na pięć minut.
Ja bym odczekał i wszedł ponownie, dogadałbym się z adminem, a wtedy i wilk syty i owca cała - jak mawia przysłowie.

[Co do Nicku]
Nie obraża do końca, to nawet zaleta dla posiadacza Nicku Haze, gdyż nick ten informuje, że Haze jest dobry!

[KONIEC]
Powiem, tak. Pisanie skargi, to szkoda zachodu, lepiej się dogadać i wyrobić sobie przyjaciół/znajomych na serwerze. Bo w końcu na nim spędzamy większość swojego czasu prawda?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec tej szopki , zmieniasz nicki jak skarpwrki. Nie mqsz prawa uzywac takiego nicku - nie masz mojej zgody. A co do nickow - grales na nicku FasT czy jakos tak i ja nie mam tobie prawa zrobic screeny i wyzywasz mnie od idioty ? koniec tego , dostaniesz ode mnie bana na tydzien za obraze albo kogos innego , bo ja nie pozwole na obrazanie mnie. Mam pewne zdanie o tobie , ale sie powstrzymam i nie powiem tego bo zrobie z ciebie posmiewisko na cala siec. Ty nie bedziesz ciagle sie zalic i skarzyc , bo mnie ciagle wyzywasz.

 

co do tej skargi :

nie , nie .. kolejna skarga w wykonaniu labela ? o Boze , co ty czlowieku masz ze soba ? placzesz , ze ci bana dal na 5min ? hahahaha smiechu warte ! nie chciales zmienic nicku ? to ci dali bana na 5min , tak ? ja nie wyrazam zgody na to , zebys mial ten nick. Jutro dostaniesz bana na tydzien za tego idiote - wstawiales ss i powiedziales , ze jestem idiota no to moj drogi , masz juz przegrabione u mnie. Nie licz na litosc u mnie.

 

SKARGA JEST NIESŁUSZNA!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCHODZAC NA SERWER AKCEPTUJESZ REGULAMIN,zaakaceptował regulamin,*Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy (przekleństwa typu "Jesteś Kurwą", "Jadę was pizdy", itd). czy tym nickiem obraził kogos?regulamin jest jasny i tyle moim zdaniem skarga słuszna :)
Proszé o danie WARNA 3lu,poniewaz nie wnosi nic do tematu:)

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w cale nie słuszna tak kurde spójrz jaki ja mam nick a jaki ty i widać kto z siebie robi "idiote" haha żałosny jesteś skarga będzie słuszna poczekamy na Papku. czy mogę grać na tym nicku czy nie ale na pewno na tak bo jest inny więc nie udzielaj się bot Haze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie z innych serwerów śmieją się z naszego :D

Napiszę tak : "Nie uda wam się udupić Amfetaminy"

A wy przestańcie robić na publicznym forum pośmiewisko i śmietnik. Pozdro.

Edytowane przez 3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam cos od siebie jeszcze troszke. Ty i inni nie beda mowic co admin ma robic na servie a co nie. Ja nie jestem zly jak i kazdy adm poprostu nie doceniacie tego co dla was robimy. Chodzi o jakiegos "bota" zacytuje "Admin co ty kurwa nie widzisz ze on odpalony jest?" "Pojebani admini no nie widza ze on odpalony jest" "Ten koles na respie zrob cos" " Cele kurwa" "Gracz   CSC niech nick zmieni" od niektorych uslyszalem dziki reszta olewka. A teraz napiszcie o co wam chodzi bo jak ktos gra z adminow a np jest tylko jeden nie ogarnia wszystkiego naraz. Piszesz! Zajmujemy sie tym, bez spin bez niczego czasmi sam admin zobaczy ze ktos cos ma lub inne z wymienionych. Admin nie jest tylko od tego zeby siedziec caly dzien na spect i sprawdzac graczy, admin to tez gracz!! zwykly gracz. Zdazaja sie dni ze siadam na spect i nie tylko ja i siedze/imy po 5h i sprawdzamy czy ktos nie ma AB czy nie jest odpalony ogarniamy jednym slowem. Wiec prosze was Wy tez sie ogarnijcie. Tyle z mojej strony. Co do skargi nadal nie sluszna. Dziekuje pozdrawiam.

 

 

                                          Pozdro AmfetaminA

Edytowane przez Mistrzu JP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

koniec tej szopki , zmieniasz nicki jak skarpwrki. Nie mqsz prawa uzywac takiego nicku - nie masz mojej zgody. A co do nickow - grales na nicku FasT czy jakos tak i ja nie mam tobie prawa zrobic screeny i wyzywasz mnie od idioty ? koniec tego , dostaniesz ode mnie bana na tydzien za obraze albo kogos innego , bo ja nie pozwole na obrazanie mnie. Mam pewne zdanie o tobie , ale sie powstrzymam i nie powiem tego bo zrobie z ciebie posmiewisko na cala siec. Ty nie bedziesz ciagle sie zalic i skarzyc , bo mnie ciagle wyzywasz.

 

co do tej skargi :

nie , nie .. kolejna skarga w wykonaniu labela ? o Boze , co ty czlowieku masz ze soba ? placzesz , ze ci bana dal na 5min ? hahahaha smiechu warte ! nie chciales zmienic nicku ? to ci dali bana na 5min , tak ? ja nie wyrazam zgody na to , zebys mial ten nick. Jutro dostaniesz bana na tydzien za tego idiote - wstawiales ss i powiedziales , ze jestem idiota no to moj drogi , masz juz przegrabione u mnie. Nie licz na litosc u mnie.

 

SKARGA JEST NIESŁUSZNA!

nie rozkręcaj się. Nie ma bana za kulturę na tydzień. Wszystkie bany mają być według taryfikatora kar.

 

 

Zamykam, skarga niesłuszna, a ten nick proszę zmienić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności