Skocz do zawartości

Dark Z Rises


karolo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: karolo :}

2.Nick admina/gracza który zawinił: Dark Z Rises
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: przed chwilą
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'wyjasnij sprawe na forum.cs-classic.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:2131308110'
[AMXBans] Twoje IP: '83.22.145
 
6.Opis sytuacji: Chodziło o podszywkę na forum. Grałem, aż nagle wszedł jakiś typ o takim samym nicku jak ja ( karolo :} ), więc napisałem do Darka o bana dla tego przemiłego człowieka. Wyrzucił go. Gościu wszedł jako karol :} i się zaczęło. Wyzywał mnie od podszywek, chociaz na CS CLASSIC gram od poprzedniego resetu. Odpowiedziałem mu i JESZCZE JA ZAŁAPAŁEM BANA od tego wszechwiedzącego administratora. Oczywiście od bana chce się odwołać, karolo :} to od zawsze MÓJ nick, jak zaczęły ostatnio pojawiać się podszywki stworzyłem konto i dzis napisałem do h@ w celu rezerwacji nicka. Ban za granie na swoim koncie? Chyba to troche nie fair  :)
7. SID/IP: 83.22.145

 

 

Edytowane przez karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeżeli piszesz skargę zastosuj się do wzoru, ponieważ taki tutaj mamy regulamin.

Po drugie wyglądało to tak :

Wbiłem na serwer zbanowałem typa który używał działka (mapa zm_hs_horror) i się zaczęło cały serwer pisał mi coś w tym stylu "DARK BANUJ GO BANUJ KAROLO ON TEŻ BYŁ NA DZIAŁKU BANUJ" (oczywiście z racji braku dowodów tego nie zrobiłem, ale już mam dowód dostarczony od Kuby (Kuba321) za co jestem mu wdzięczny (oto on http://imgur.com/Q8rEdvu). Później po jakiś 5 minutach wbił typ o nick'u karolo :} i ty wyleciałeś mi ze spamem "banuj go to podszyka" dałem mu kick'a on wrócił pod nick'iem karol :} i zaczęła się wasza kłótnia, jeden wyzywał drugiego od złodziei Ja w prawdzie nie miałem możliwości zweryfikowania kto jest kim a więc dałem wam po banie z tym dopiskiem. Na przyszłość proszę o zarezerwowaniu sobie nick'u tak aby nie było takich problemów.

p.s. Jak wbijesz na serwer to od razu dostaniesz bana na tydzień taka drobna informacja żebyś znowu nie trudził się w pisaniu skargi. 

Uważam że sprawa jest na tym etapie wyjaśniona zobaczymy co powie jeszcze Administrator.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark z Rises. Następnym razem jak będziesz miał banuj ich obu permamętnie a nie na 30min -.-

Za podszywke jest perm.

Oczywiście w powodzie piszesz przykladowo "PODSZYWKA sprawe proszę wyjaśnic na forum.cs-classic.pl" i tyle do widzenia.

 

Karolo a co miał admin zrobić? Nie miał możliwości sprawdzenia który z was to ten prawdziwy karolo, dlatego też się banuje te dwie osoby.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli nie będzie dowodów na to, który jest który to rezerwacji nie będzie. Czekam do piątku, potem pomyślę komu sam mam dać rezerwacje.

 

 

Zamykam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności