Skocz do zawartości

Podanie by x `


Versatile`

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: x `
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: Wystarczający.
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre): Dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/x%20%60/193.33.177.101:27156/ 
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem osobą komunikatywną, służącą pomocą oraz sumiennie wykonującą wszystkie polecone zadania. Dobre administrowanie serwera przez kulturalne i opanowane osoby sprawia, że inni gracze chętniej odwiedzają serwery sieci a tym samym często dają dużo świeżości na forum czy podczas gry. Uważam, że wyżej wymienione cechy z wiatrem optymizmu mogę przypisać mojej skromnej osobie. Poza tym na serwerze, gdy jest wielu adminów na ns przechodzi ogromna fala banowania wszystkich tych, którzy wykazują ponadprzeciętne umiejętności i aby uniknąć tego postawcie swoje cenne i ważne głosy na mnie a gdy tylko dostanę możliwość to będę prowadził obfitą korespondencję na say admin, aby uniknąć niepotrzebnego banowania i zabierania czasu graczom uczciwym.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:7754809
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: W zależności od studiów, ale kiedy będzie potrzeba - zawsze można pisać na steam :)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Wieczorami  :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Musicie sobie sami odpowiedzieć.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem adminem kilkakrotnie i tylko w nielicznych przypadkach skargi dotyczyły mojej osoby, tutaj raczej ich być nie powinno. :tongue2: 

 

Oczywiście liczę się z lawiną pozytywnych jak i negatywnych komentarzy a z racji, że żyjemy w Polsce to raczej ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna. :ok: 

1,

Nie chodzi mi o wywyższanie, bo nawet dziecko może kupić sobie steam, bardziej o to, że admin powinien go mieć, no ale nie wnikam a jeśli chodzi o staż w grze to chyba kolejne pytanie jest odpowiedzią na wcześniejsze. Po drugie cokolwiek tam bym napisał, nic nie wniosłoby to do tematu, ale wiem, trzeba być uszczypliwym. Na pytania odpowiedziałem a że źle to już wina mojego ograniczonego umysłu, liczy się fakt i chęć podjęcia walki. :D

2.

Największy diss od osoby, która w ogóle nie gra na dd2, idź się dotlenić i domyśl się, że piszę sobie z żartem. Dobra już nie komentuje, ale krew zalewa kiedy ktoś takie głupoty pisze na temat wywyższania i wiem, że wdawanie się w dyskusję prowadzi do przegranej, ale musiałem to skomentować. 

 

Pozdrowienia ślę wszystkim Wam :flowers2:

Edytowane przez Versatile`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaki masz wiek, a nie piszesz wystarczający, stażu też nie wiemy, bo sami musimy sobie odpowiedzieć. To jest podanie, więc pisz normalnie. Gdybyś składał podanie o prace też byś tak napisał? Masz Steama, amx dobre. NEUTRALNY.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaki masz wiek, a nie piszesz wystarczający, stażu też nie wiemy, bo sami musimy sobie odpowiedzieć. To jest podanie, więc pisz normalnie. Gdybyś składał podanie o prace też byś tak napisał? Masz Steama, amx dobre. NEUTRALNY.

 

Przeczytaj podanie jeszcze raz i domysl sie, ze jest dorosly.

 

Ogarniety, bezkonfliktowy, aktywnosc jest.

Do poprawy jedynie aktywnosc na forum.

 

TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego ze się ze mnie smiales ze nie mam steama ( chociaż tak naprawdę nie wiem o co ci chodzi bo S a NS ) to jest bez różnicy bo to człowiek i to człowiek.

I przychodzisz pisać podanie i znowu się wywyzszasz ze masz steama, jak na serwie tak i tu...

Hardwell no to mamy się domyślać ile ma lat? jest proste pytanie o wiek to trzeba na nie odpowiedzieć, a nie robić na odpierdal. wiem ze jest napisane ze chodzi na studia, ale jeśli pada pytanie o wiek to chyba trzeba odpowiedzieć.

 

NEUTRALNY

Edytowane przez miko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wiek ( czytając dokładnie podanie, dowiadujemy się, że studiuje to raczej nie ma 13 lat)

W wieku 15 lat też można pracować na przykład i mam się domyślać, czy ma 15 czy 30 lat ? Jak piszesz CV to też tak, żeby wszyscy musieli się domyślać, zgniótł by to i wyrzucił do śmieci.

Zbyt się wywyższasz gdzie już masz minus.

 

"Uważam, że wyżej wymienione cechy z wiatrem optymizmu mogę przypisać mojej skromnej osobie"

"a gdy tylko dostanę możliwość to będę prowadził obfitą korespondencję na say admin"

 

 

Rozumiem, że chcesz pokazać nam swoją inteligencję zmieszaną z kompetencją (tak mi się wydaję) ale czy nie prościej byłoby pisać Ci po ludzku tak, żebyś dotarł a i pokazał zarazem, że jesteś w pełni "ogarniętą" osobą, tutaj ewidentnie się wywyższasz.

W ogóle mogłeś napisać w punkcie numer 8, żebyśmy sami się domyślali dlaczego chcesz zostać adminem.

O steam nic nie będę mówić, bo to jest masakra co Ty wygadujesz, ale tak brawo kupiłeś, zuch !

Jestem na NIE .

__________

Okej, pokazałeś, że wcale nie jesteś ogarnięty. Gram na serwerze dużo, pod wieloma innymi nickami, nie lubię mieć jednego stałego, wyjątkiem jest COD 350 gdzie mam admina. Ale oceniaj dalej oceniające Cię osoby.

Edytowane przez ★ James0v. ★
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że studiujesz na kierunku humanistycznym i każda Twoja wypowiedź mimo tego, że jest pięknie rozwinięta musi wymuszać na czytelnikowi presję, by sam domyślił się co chciałeś mu przekazać?

Tu nie szkoła, tu nie studia.

Podanie ma być jasne i czytelne. Wymigiwanie się od odpowiedzi oznacza uniknięcie wypełnienia punktu podania, stąd zgodnie z regulaminem forum, Twoje jakże piękne sformułowania mogą zostać odrzucone:

 

Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania

 

Możliwe, że nie wiesz o co mi chodzi.. to wiedz że:

 

3. Wiek: Wystarczający.

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Musicie sobie sami odpowiedzieć.

 

nie jest odpowiedzią.

 

Podanie jest Twoje i to Ty masz odpowiadać na zadane Ci pytania, to Ty masz zaprezentować swoją osobę w jak najlepszym świetle.

 

Druga sprawa, znajomość AMX.

Steam 2k5 a nie pochwalisz się umiejętnościami posługiwania się tak prostą rzeczą? Jeżeli starasz się być pyszny to trzymaj tą pewność siebie do końca.

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: W zależności od studiów, ale kiedy będzie potrzeba - zawsze można pisać na steam

 

Proste pytanie, to oczekujemy prostej odpowiedzi. Na serwerze, nie na steam.

 

negatywnych komentarzy a z racji, że żyjemy w Polsce to raczej ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

 

Jeżeli mamy do czynienia z takimi znanymi osobistościami jak Ty i mówisz o sobie wiele nieznanych Nam rzeczy, to jasne, że w odpowiedzi otrzymasz krytykę, a nie pochwałę.
 

Nie chodzi mi o wywyższanie, bo nawet dziecko może kupić sobie steam, bardziej o to, że admin powinien go mieć, no ale nie wnikam a jeśli chodzi o staż w grze to chyba kolejne pytanie jest odpowiedzią na wcześniejsze. Po drugie cokolwiek tam bym napisał, nic nie wniosłoby to do tematu, ale wiem, trzeba być uszczypliwym. Na pytania odpowiedziałem a że źle to już wina mojego ograniczonego umysłu, liczy się fakt i chęć podjęcia walki.

 

Nie wszyscy zaczynali od steama, równie dobrze ktoś może go posiadać od dziś, a grał dobre 5 lat na NS.

Poruszonego tematu dotyczącego Steam/NS kompletnie nie rozumiem.

 

Na studiach również walczysz w taki sposób? Ile razy poprawiałeś kolokwia, bo na proste pytanie jak w tym przypadku zamiast 1+1 odpowiedziałeś, domyśl się?

 

Oceniam Cię wyłącznie na podstawie podania.

Jestem na Nie i radzę Ci zmienić podejście (czyt. edytować swoje podanie).

 

 

@Edit.

Największy diss?

Prędzej skomentowanie Twojego podania, do którego mam pełne prawo jako użytkownik forum cs-classic jak i sporadyczny gracz serwera Only DD2.

Nie wiesz, nie wypowiadaj się. Ja swoje napisałem na podstawie stanu faktycznego - Twojego podania, a Ty? cóż..

która w ogóle nie gra na dd2

http://www.gametracker.com/player/S%7D%7BaDoW/193.33.177.101:27156/

Nie ma się czym chwalić, ale tutaj Twój jedyny kontrargument jest inwalidą.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widuję go na serwerze, spoko się z nim gra. Ale to nic nie zmienia..

I miałbyś ode mnie tak gdyby twoje podanie wyglądało przyzwoicie a nawet normalnie.

Mało tego. podobno wychwalasz się że masz steam a inni admini NS. nie widzę sensu tego bo to jedno i to samo -.- Sam gram na Ns od zawsze. mam steam ale nie do cs 1.6 

Jestem na nie. przemyśl sobie co nie co i złóż podanie za tydzień.

Edytowane przez 3lu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

 Trochę cwaniaczek z ciebie. Bogiem tutaj nie jesteś. Jak to powiedział miko.

 

 

Hardwell no to mamy się domyślać ile ma lat? jest proste pytanie o wiek to trzeba na nie odpowiedzieć, a nie robić na odpierdal. wiem ze jest napisane ze chodzi na studia, ale jeśli pada pytanie o wiek to chyba trzeba odpowiedzieć.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare slow sory x ale naprawde przechwalasz sie ze masz steam a inni nie maja. Bez roznicy tak naprawde NS a S. Dobrze sie gra z toba info dajesz jak trzeba, ogolnie pogadac idzie z toba , ale przykro mi jestem na Nie. Aha i jeszcze jedno o ten wiek i staz to jest podanie a nie sprawdzian ;P. I nie widzialem u cb nigdy skladki moze mi sie wydaje ale nie miales vipa na servie to tylko przypuszczenia. Pozdrawiam

Edytowane przez Mistrzu JP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, można z Wami nagrać jakiś doby film. Jeden wymyślił teorię o steamie i moim przechwalaniu oraz naśmiewaniu się a także wywyższaniu podczas rozmowy. Dobrze się z Wami gra, ale boli mnie część zupełnie pozbawionych obiektywizmu negatywów, zaczerpniętych od każdego z góry a prawda jest taka, że jak się czyta między wierszami i szuka się słowa do ataku to się go znajdzie.  Jedyna z dobrze napisanych to moderatora, ciekawi mnie czy jest tak wnikliwy we wszystkich innych podaniach. Liczmy, że tak :D

 

Werdykt już znam.

 

Napisałem do opiekuna serwera.

 

Tym niemniej z okazji, że temat robi się gorący i pewnie ma dużą oglądalność chciałbym życzyć każdemu pogodnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, aby te Święta nie były tylko chwilowym spędzeniem czasu, coroczną rutyną a chwilą zadumy, refleksji i planów na kolejny zbliżający się rok. Niech miłość wypełni Wasze serca i w ogóle kochajcie się jak bracia, rozliczajcie jak Żydzi.

 

Do Pana miko, proszę podać numer konta to przeleję na chusteczki, bo rzekomo się wyśmiewałem. Przepraszam. Toć żartuje, bo zaraz ktoś pomyśli coś złego ! :tongue2:

 

Nie jestem humanistą a liczby oszukują !

 

Temat do zamknięcia.

 

Hey  :inlove:

Edytowane przez Versatile`
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nic nie widzialem zeby sie przechwalal, ze ma steama. Ktos zasial ziarenko i odrazu fala negatywnych komentarzy. Sapia do Ciebie jakbys im od rodzicow nawidziwial :D

Jestem na tak.

Edytowane przez ReVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opiekun chce dodać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, niech otworzy temat. Dalsze komentarze mogą zostać uznane za spam, ze względu na wypowiedź samego autora tematu:

 

 

Temat do zamknięcia.

stąd:

 

6. Moderator ma obowiązek zamykać tematy łamiące regulamin lub takie, które prowadzą do kłótni w nim.

 

 

/CL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności