Skocz do zawartości

Skarga


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: James0v.
2.Nick admina/gracza który zawinił: Hs
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 21:40
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Sergiej, Pauulyn, HaQ, Ivan, Shikibane :* i kto był to zapraszam, tylko te nicki widziałem
6.Opis sytuacji: Pytałem się HS'a jak się wypowiada wyraz "Badminton" i jak się w to gra, on mi odpowiedział, że moja inteligencja nie pozwala mi na takie słownictwo, zadrwił ze mnie więc powiedziałem, że jest wodzem kraju w tą grę, łepek do mnie "A co Ty robisz po za cs'em dzieciaczku" HaQ zapytał czy to do niego, a HSik "Nie, do tego idioty, Jamesa" dostał bana i wchychodząc nazwał mnie śmieciem. Zachowanie karygodne, proszę coś z tym zrobić. Groźby szantarze z gracza strony też są słyszane, ale to inna bajka, odrobinę się wywyższył dostając admina.

Edytowane przez ★ James0v. ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja ale odpowiedziałem ci tylko i wyłącznie tak bo wiedziałem, że się z tego nabijacie na tsie.... nerwy mi puściły trudno ale jak ktoś nabija się z kogoś pasji to jest dopiero chamskie. Jeżeli odbierzecie mi admina nie będę zły.

Edytowane przez Hs:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie będę zły jak Ci zabiorą adma.
Nikt się tam z Ciebie nie śmieje, co Ty sobie chłopcze wmiawiasz...
Jedyne z czego się śmieją ludzie to z tego, że próbowałem wypowiedzieć ten wyraz, którego zaraz się nauczę. Cały czas powtarzają żebym to powiedział. W ogóle skąd Ty to możesz wiedzieć skoro Cię tam nie ma.
Urojenia jakieś masz...

@S}{aDoW
Czyli to : "5.Dowody (demko/screeny/świadkowie)" było sobie wymyślone dla jaj? Po coś tam to jest napisane prawda? Rozumiem, żeby koledzy czy koleżanki się wypowiadały, ale są tutaj osoby neutralne.

Edytowane przez ★ James0v. ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odbierzecie mi admina nie będę zły.

Ciekawa postawa.

 

Pamiętajcie na przyszłość, że skarga nie może zostać pozytywnie rozpatrzona, jeżeli nie ma dowodów w postaci demka czy screena konsoli. Świadkowie nigdy nie są obiektywni.

Oczywiście uwaga ta tyczy się przyszłych skarg, bo tutaj sam oskarżony przyznał się do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoim pytaniu jak się wypowiada wyraz "Badminton lekko się zaśmiałeś :) Uświadomiłem sobie że drwisz ze mnie i poniosły mnie nerwy trudno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem czemu Rybak usunął punkt z banowaniem adminów, ale mała informacja,
Zbanowanie admin od teraz kończy się też utratą admina. Nie macie prawa się banować jako admini, możecie tylko pisać na siebie skargi.
Już czytam skargę i zaraz odpowiem.



Skoro sam admin się przyznał, to nie trzeba dowodów ,a więc admin otrzymuje 1 ostrzeżenie, za następne wyleci z posady admina.


Jeszcze raz przypominam, żebyście jako admini się nie banowali, nie wiem czemu Rybak to usunął, ale skoro tego nie ma w regulaminie, to nie mogę się do tego doczepić. Chciałbym was poinformować, że banowanie siebie nawzajem jako admini jest zabronione.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności