Skocz do zawartości

Skarga na admina


Pzdr

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kokos

2.Nick admina/gracza który zawinił: -ToJestSkill-
3.Admin/Gracz : -ToJestSkill-
4.Data i godzina: 23.12.2014 - 22:20:44
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=119806
6.Opis sytuacji: Klasa dezerter, podlozylem miny NIEDALEKO respu CT, bedac w TT, za co dostalem (kolejnego juz zreszta dzisiaj za podobne sytuacje, oczywiscie zabijajac w ten sposob admina) bana. Na uwage zasluguje rowniez fakt, ze kiedy pisalem na u@ o graczach, ktorzy klada miny faktycznie od razu w przejsciach, respach, ale maja VIP'a lub sa znajomymi (przypuszczam) to wtedy jakos zadne bany nie leca. Strasznie wkurzajacy jest ten brak konsekwencji w tym co mowia admini, a jesli naprawde wkurza Was fakt, ze ktos ma lepsze staty nie majac premki to nie wiem czy to odpowiednia funkcja na serwie.
 
P.S. Nie wszystko to tyczy sie tylko i wylacze -ToJestSkill-, bo odnioslem sie rowniez do ogolu. Zlozylem skarge, bo ten ban byl rownoznaczny z koncem mojej cierpliwosci za, wedlug mnie, niesluszne bany, a przynajmniej czesc z nich, bo dobrze wiem, ze unikalem sytuacji w ktorych byly one w miejscach niedozwolonych, za co rowniez przeprszalem jesli takowe rzeczy sie dzialy, bodajze KropkA moglby to potwierdzic, bo chyba jego dotyczyly moje przeprosiny :) a ban nadany mi przez -ToJestSkill-, ktorego zreszta dotyczy skarga byl juz wedlug mnie lekkim naduzyciem :)
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Piszecie Skargi O Miny Tylko 50% Serwera Pisze Na Zwykłym Czacie Zamiast na u@ I Przez To Ludzie przestają Je Kłaść A ja bezpodstawnie Bana Nie dam A to Ze Polozyłes Miny Na Respie To Twój Błąd I Poniosłeś Pełne Tego Konsekfencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz stawiania min w przejściu, na respie, bs’ie (ban od 30 minut do 1 godziny)

 

Jeżeli masz jakieś uwagi do adminów że nie dopilnują swoich obowiązków przedstaw dowody i to porządne, czyli np. demko. 

Co do skargi, ban poszedł wg regulaminu, a admin nie popełnił żadnego błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności