Skocz do zawartości

Zgoda?


Dawaj dawaj nie przestawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Buźka nie może dużo zrobić to oni mają się pogodzić a nie że ktoś im będzie to kazał bo to nic nie da.

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne podziały między ludźmi, ale nie będę o nich pisać bo niektórzy mogą czuć się obrażeni.
Nie każdemu da się dogodzić Dawaj, tak samo jak ty do niedawna nie lubiłeś Jepetta, czy Ever. Taka kolej rzeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą się chcieli pogodzić to na pewno sami to zrobią bez czyjejś ingerencji, a po za tym pisanie takich tematów może tylko jeszcze bardziej pogorszyć ową sytuację, założę się że nie czół byś się fajnie gdyby ktoś na forum z takim tematem wyskoczył.

Osobiście nie wiem co jest między nimi nie tak (szczerze to mało mnie to obchodzi :x), ale tak czy inaczej pisanie takich tematów to na sto procent nie poprawi ich stosunków a jedynie może je pogorszyć, czyli to co pisałem wyżej, oczywiście zgadzam się z przedmówcami. 

Pozdrawiam Dark Z Rises :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bezsensowne jest słuchanie ciągłych kłotni.

Jak dla mnie dobrą wieścią by było że ktoś się mną w jaki sposób interesuje i chce mi pomóc.

Niech buźka coś zrobi bo nie da się grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak masz porządnego cs'a nawet ns to powinno być w menu "Player List" i tam możesz mutować sobie graczy.
Proszę takie rzeczy pisać w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności