Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie xKardzio


xKardzio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: xKardzio

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie 5/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.    

6. Składka (Tak/Nie): Tak.    

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/xKardzio/185.36.169.126:27136/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem miłym i koleżeńskim graczem servera dr. Na tym
serverze jestem znany i lubiany, lecz niektóre osoby niszczą zabawe mi jak i innym graczom. Gdy nie ma admina dużo dzieci krzyczy
do mikrofonu i nie da się ich uciszyć. Chciałbym zostać adminem, ponieważ często pojawiam się na serverze i lubię pomagać innym.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_1:1:90021576

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2h+

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W robocze po godzinie 15, a w weekendy czasem od rana, ale
zazwyczaj 12+.

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 200h+

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak - cs 1.6.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE a powody są takie że nie znasz Regulaminu oraz często sam go łamiesz.Mimo że często grasz to nic nie zmieni ponieważ sam nie wiesz co można a co nie :) Druga sprawa to  znajomość amxx mnie nie przekonuje...Pewnie nawet nie wiesz co to sm_menu

Trzecia sprawa to twoja pisownia.Nie obraź się ale jest na poziomie Podstawówki.

Czwartą i ostatnią sprawą jest wiek który mnie także nie przekonuje

Edytowane przez -_-
To nie amxmodx tylko sourcemod ^ ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko gość, miły,kulturalny, ogarnięte mikro, aktywny. W poprzednim poście wymienione są tylko jego wady. Od tamtego czasu Kardzio zapoznał się z regulaminem i sumiennie go przestrzega. Znajomość smx nie jest za duża ale uważam, że w szybkim czasie to poprawi. Według mnie z jego ortografią jest wszystko OK, a wiek jest wystarczający. Może i jest 4 adminów, ale na serwerze tego nie widać. Myślę, że przyda się pomocna dłoń. Jestem na TAK  :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, co tu dodać, miły, ogarnięty, nie dostaję żadnych skarg na niego, nie widze żeby łamał regulamin, nie rozumiem co masz do jego ortografii czy wymowy gdyż jest dobra, ogólnie przyda się jeszcze jeden admin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności