Skocz do zawartości

Skarga


Shinji

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Shinji


2.Nick admina/gracza który zawinił: KropkA

3.Admin/Gracz : Admin Kropka

4.Data i godzina: 16:53

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze na serwerze

6.Opis sytuacji:Gram sobie na mapie de_westwood i miałem perk dający szanse na zrespienie się na respie przeciwnika. Pobiegłem szybciej i rozstawiłem miny w tym miejscu co jest screenshot zabilem 3 i dostałem bana. Ja przepraszam ale z której strony to jest resp? A i chciałem powiedzieć że wcześniej FiFaC w budynku normalnie rozłożył miny ale jakoś admin nie zareagował. Mam przeczucie że na tym serwerze znajomi mogą robić co chcą a nowi gracze tacy jak ja są traktowani jak ostatnie śmieci. Pozdrawiam

 


post-14597-0-77173700-1419609465_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj... po pierwsze to ja Ci bana dałem a nie kropka, po drugie zrespiłeś się u nas i ledwo co runda wystartowała a ty miny po całym respie rozłożyłeś... po dostaniu bana zacząłeś wypisywać przeróżne przekleństwa na admina... kropka wszystko widział więc spokojnie ^^ opiekun może demko obejrzeć tam wszystko jest co i jak ^^

Edytowane przez DeathSilence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj chłopie ja ci bana nie dałem  :er: .ale ludzie pisali na u@ ze miny na respie nie znasz regulaminu to cztaj to -------> http://forum.cs-classic.pl/topic/15986-regulamin-serwera-call-of-duty-45001-lvl/

 

Racja napisałeś na admina ze jest Cytuje "downem" za to ban jest od 3 godz do 1 dnia !.

Edytowane przez KropkA12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakim respie wy na tym ss widzicie gdzieś resp? pobiegłem szybciej aby bobów zabić ale to nie był resp ani przejscie. nawet sytuacji nie widzieliscie a odrazu bana. Proszę demko tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, dzisiaj Ci dałem bana wcześniej jeszcze za miny w przejściu i tak samo zacząłeś mnie wyzywać od "skur*****", co ty sobie wyobrażasz ?!

 

Gościu sam szedłem za Tobą i wiem gdzie postawiłeś miny więc nie wmawiaj mi tu już takich głupot... to był resp jeszcze... resp to nie jest mała kropka chce Ci powiedzieć.

Edytowane przez DeathSilence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można wyzywać wulgarnie bo wypowiedz przekształca się automatycznie w cenzurę. Dalej proszę demko a nie z bólu tyłka dałeś mi bana. Ale jak stały gracz stawia mine w budynku to po co banować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak na miniaturce jesteś na respie wiec ban słuszny resp tt kończy się za sianem !. a i dla twej wiadomości admin widzi co jest pod cenzurą.

Edytowane przez KropkA12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga odrzucona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności