Skocz do zawartości

NOWY ZombieExpMod - Reset 27.12.2014r.


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Minęło półtora roku od stworzenia ZombieExpMod i przez cały czas był on prawie taki sam, lecz z dniem jutrzejszym wszystko się zmieni. Serwer został odświeżony, zmienił się, wygląda teraz jak typowy zombie, na którym mam nadzieję fajnie się gra.

Zmiany były zaproponowane głównie przez Dark Z Rises3lu, dzięki nim serwer wygląda tak jak wygląda, bo to tak naprawdę oni podali mi to wszystko i starali się pomóc przy tworzeniu tego. Dziękuję im za pomoc i mam nadzieję, że ta zmiana zmieni ten serwer na jeszcze lepszy.

 

Główne zmiany:

  1. Ważną zmianą jest dodanie na tryb survivor AP za bicie zombie. Od teraz ten tryb będzie przyjemniejszy i chętniej grany przez graczy. 1000 HP = 1 AP
  2. Poprawiono także (mam nadzieję, bo nie było to testowane, ale powinno działać) misje z zabijanie nemesis i survivor
  3. Dodano nowy model człowieka i jego kosy
  4. Mapy zostały przyciemnione
  5. Dodano nowe modele klas zombie oraz poprawiono ich umiejętności
  6. Zaktualizowano mapcycle
  7. Poprawiono także wygląd kosy u Nemezis
  8. Załatano też trochę pluginy i błędy z tym cholernym msg_one
  9. Nowa klasa zombie
  10. Poprawienie modelu Pro VIP 
  11. Osłabienie trybu nemezsis, ap za szybko leci. Usunięto AP z niego
  12. Poprawiono knife Blink na start
  13. Poprawiono Pipe Bomb. Dodaje AP i wskrzesza po zabiciu
  14. Powiększenie ilości slotów do 24+1 
  15. Poprawiono exp z misji

 

 

 

Wygląd zombie

pre_1419628868__f67a725133d4e8dd.png

 

 

Model człowieka

pre_1419628845__images.jpg

 

Kosa człowieka

pre_1419628826__vrtnnks.png

 

 

Kosa Nemezis

pre_1419628885__s2lw9dd.png

 

 

PRO VIP

pre_1419729404__721d3070c7ba002e092654ad

 

 

HeadCrab do stestowania

 

pre_1419729769__headcrab4tx.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od października 2013 roku jestem Graczem tego serwera. Adminem jakoś od 20 grudnia 2013 roku. Dzięki karol za podziękowania i za to że mnie i darka doceniłeś :D

Mam nadzieje że serwer zombie będzie jeszcze lepszy niż do tej pory.

Pozdrawiam 3lu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym resecie na pewno zagram. Najbardziej podobają mi się modele zombie jak i te kosy. Przepiękne

Widzę duży wkład graczy na tym serwerze!

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo jako adminująca tu najdłużej to stwierdzam, że po tych wszystkich miesiącach jest naprawdę świetnie. Jeśli te misje rzeczywiście będą działać to już w ogóle super. Wiele rzeczy było dodawane i na nowo usuwane, ale teraz chyba nie brakuje niczego. Nawet modele mi się zaczęły podobać C:. Choć jest troche narzekań na serwerze to trzeba było w końcu go odświeżyć. Byle tak dalej ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krótkim czasie udało się nam wprowadzić szereg zmian który wyprowadził serwer na prosto, oraz pozwolił mu się rozwinąć, rozgrywka osiągnęła znacznie wyższy poziom niż przedtem, mapy które zostały dodane w większości bazują na współpracy co mnie osobiście zadowala, serwer po restarcie z pewnością będzie przyciągał większą liczbę graczy niż wcześniej, co również mnie zadowala, będąc jednym z tych osób które pomagały w wyprowadzaniu serwera na prosto czuję tylko radość i samozadowolenie, w końcu udało się urozmaicić grę klasą human oraz dodano AP survivor'owi. Po za tym nowe modele wyglądają wspaniale! nadają klimat prawdziwego zombie mod'a, ten serwer jest na swój sposób unikalny, nie to co większość Zombie Mod'ów, że tylko humani mają coś do powiedzenia. Tutaj na naszym serwerze udało się z balansować różnicę pomiędzy klasą human a zombie, cóż tutaj więcej dodać, dobra robota i tyle! 

Pozdrawiam Dark Z Rises an Avoid Archlorder :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak wygląda Pro VIP (tutaj akurat na trybie survivor)

pre_1419729404__721d3070c7ba002e092654ad

 

 

HeadCrab do stestowania

 

pre_1419729769__headcrab4tx.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności