Skocz do zawartości

Skarga whiteangel


OsamaLWG

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: osama


2.Nick admina/gracza który zawinił: angel

3.Admin/Gracz : angel

4.Data i godzina: 22;40


6.Opis sytuacji: Admin o nicku Whiteangel , zbanowal mnie na 1 dzien , za grozby (niby) a to wcale nie jest prawdą. mam dowody jak on naduzywa admina , klnie robi sobie z admina zabawke , powinien dawac przyklad graczom a nie. I jeszcze tlumaczy sie glupio ,ze prawie wszyscy admini klną. screeny wyzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zły hosting screenów się nie zdziwię jak skargę zamkną :)

Po 2 na pewno nie tylko on klnie gdyby miał banować każde za kulturę to nikt by nie grał :)

Po 3 słyszałem, że można przeklinać ale nie można nadużywać przekleństw ani nie kierować ich do poszczególnych osób (ale to tylko słyszałem)

 

Następnym razem jak będziesz pisał skargę wymyśl jakiś porządny powód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny to jakieś 7 dni? Tak?

Bo jeśli tak to White masz jeszcze okres próbny (podanie zaakceptowane 21.12.2014) czyli jeszcze 7 dni nie minęło, czyli powinien stracić posadę admina. A jeśli nie straci to powinien dostać ostrzeżnie. Pisałeś, że dużo adminów klnie, np. Ja nie przeklinałem.

 

Pozdrawiam Fresh

Edytowane przez Fresh.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem , zdaża mi się klnąc taki już jestem. Ale nie nadużywam wulgaryzmów po to , aby obrazić kogoś zwykle napisze to raz na jakiś czas i nie powinno to komuś przeszkadzać.

 

 

 

Co do groźb , mówiłeś że masz ss'y jak klne i czekałeś zapewne na moment , aby wyrzucić mnie z posady. Ja przyjąłem to tak , jakbyś powiedział : Mam ss'y jak klniesz , będą na forum jako skarga. Pomyślałem , że grozisz mi że wylece z posady.

 

Nadużywam admina? Dowody poprosze.

 

 

Prawie wszyscy admini klną: Co do tego nie mam zastrzeżeń , przecież wiadomo , że każdy człowiek kiedyś przeklnął. Źle zrozumiałeś "wszyscy admini klną" nie chodzi mi o to , że klną aby kogoś urazić tylko po to aby było śmieszniej lub rozruszać jakieś tematy.

 

 

 

@Edit: Dałem ci za Groźbe i Za to że mówiłeś co moge a czego nie. Czemu tego nie napisałeś?

Edytowane przez WhiteAngel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś "wszyscy admini klną" nie chodzi mi o to , że klną aby kogoś urazić tylko po to aby było śmieszniej lub rozruszać jakieś tematy.

Więc gdy przeklinasz mam się śmiać czy co (ja tak to rozumiem).

 

Admin ma dawać przykad, tak jak już pisałem (jeśli okres próbny trwa 7 dni) to ty jeszcze jesteś adminem na okresie próbnym, a więc powinieneś stracić admina.

Jeśli już tak bardzo chcesz przeklnąć to przeklinaj naprzykład do swojej mamy (taki przykład) nikt Ci nie każe pisać przekleństwa w cs'ie.

 

Pozdrawiam Fresh

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram Fresha i Osame twierdzę tak samo , jeżeli masz już tego admina na okresie próbnym to nie masz prawa czuć się swobodnie każdy Twój ruch jest ważny dla twojej posady.

ADMIN MA DAWAĆ PRZYKŁAD!!

Rozumiem każdemu się zdarzy ale po co przeklinać i chwalić się tym na czacie? To tylko psuję szacunek innych graczy do Ciebie. Pozdrawiam.

Edytowane przez Miverse
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie WhiteAngel powinien dostać ostrzeżenie ;). Dużo razy gdy gram z nim to nie widzę żeby "klną". Może miał zły dzień i się zdarzyło.. jak wszystkim, nie? ;D.

Jestem za ostrzeżeniem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie WhiteAngel powinien dostać ostrzeżenie ;). Dużo razy gdy gram z nim to nie widzę żeby "klną". Może miał zły dzień i się zdarzyło.. jak wszystkim, nie? ;D.

Jestem za ostrzeżeniem ;) 

Ale jak już chce przeklinać to niech nie klnie na say'u. Tylko na przykład niech do siebie powie to przekleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, jego najczęściej widać na serwerze. Mi też już nie chcę się tak wchodzić jak kiedyś. Sama jestem świadkiem, że czasem mu się przeklnie na y, a my klniemy ale na u@. Jeśli już ma być ta kara to sądzę, że najlepsza opcją będzie odebranie admina, ale tylko na kilka dni. Sama wiem, że bez admina na serwie jest krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioł dostaje ostrzeżenie. Każdemu się czasem coś wymsknie. Ja też nie raz (i to często nieświadomie) napisałem jakiś wulgaryzm. Tak to prawda, że admin powinien być przykładem dla innych, ale nie ma osoby, która z ręką na sercu może powiedzieć, że nigdy nie napisała jakiegoś nie odpowiedniego wyrazu. 

 

Mam nadzieję Anioł, że to się nie będzie powtarzać, bo będę zmuszony zabrać admina. Zamiast przeklinać weź walnij pięścią w ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności