Skocz do zawartości

Komputery - poddziały


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdy już mamy dział komputery to może zaczniemy to jakoś rozbudowywać? Ja wiem że to forum cs'a lecz można by dodać kilka rzeczy między innymi

 

- Problemy i Usterki

- Kupno i Modernizacja

- Poradniki

- Pytania

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, nie wiem czy aż taka rozbudowa jest potrzebna. Jeżeli ktoś ma usterkę komputera to będzie zastanawiał się czy pisać w problemach czy w usterkach. Moim zdaniem dobrze jest tak jak jest, a jedyne co można zrobić to jakiś podpięty temat, w którym ludzie mogliby pytać się o różne rzeczy, nie zaśmiecając forum kolejnymi tematami.

 

EDIT: @Omega Ja tam myślę, że nie każdy posługuje się definicjami z wikipedii :x Ja jeśli miałbym problem z komputerem, powiedzmy: zbyt duże temperatury na karcie graficznej, to napisałbym w problemach, a nie usterce, ponieważ uważam, że nie mogę sobie sam z tym poradzić i potrzebuję pomocy. Chociaż fizycznie jest to usterka :)

Edytowane przez Pride
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, nie wiem czy aż taka rozbudowa jest potrzebna. Jeżeli ktoś ma usterkę komputera to będzie zastanawiał się czy pisać w problemach czy w usterkach. Moim zdaniem dobrze jest tak jak jest, a jedyne co można zrobić to jakiś podpięty temat, w którym ludzie mogliby pytać się o różne rzeczy, nie zaśmiecając forum kolejnymi tematami.

Problem a usterki to dwie różne rzeczy ..

Problem - Problemem potocznie nazywa się sytuację trudną, z której należy znaleźć drogę wyjścia bądź poważną sprawę, która wymaga przemyślenia i zdecydowania się na jakieś jej rozstrzygnięcie. 

 

Usterka - stan niesprawności obiektu uniemożliwiający jego funkcjonowanie, występujący nagle i powodujący jego niewłaściwe działanie lub całkowite unieruchomienie. Stwierdzenie tego stanu na ogół nie wymaga użycia aparatury badawczej. Moment wystąpienia awarii nie jest możliwy do określenia z góry, przeważnie nie sposób przewidzieć również jej zasięgu. Niekiedy można jednak stwierdzić oznaki zapowiadające awarie

 

To dlaczego w innych działach nie mogli podpiąć tematów? Te popinanie to jeden wielki syf jak dla mnie. Lepiej jak są poddziały bo wszystko jest na swym miejscu.

Widzę że nic nie chcecie robic na tym forum ;p

 

Powinno to wyglądać tak: Problemy i Usterki

 

 

@ Widze że macie problemy z usterkami więc '' Pytania i Problemy ''

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, spójrzcie na "Sport". Posiada aż 8 kategorii, choć jest mniej odwiedzane niż np. kuchnia.

 

Bardzo często widzę tematy: Jakie słuchawki kupić? Jaką mysz polecacie

oraz:

Co mam robić? Co to za błąd? itd. itd.

 

Proponuję subfora:

 

- Pytania i problemy

- Kupno i Modernizacja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Gotowe

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności