Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]2 poedjście. BARDZO DOBRA WCZUTA.


Żbiku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:BARDZO DOBRA WCZUTA.
2. Imię:Łukasz.
3. Wiek:19 lat.
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie)Nie
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=BARDZO+DOBRA+WCZUTA&Search=Search.
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:No mam na Imię Łukasz mam 19lat, chodzę do 4 technikum pojazdów samochodowych.:Jestem nastolatkiem, nie jestem typowym gimnazjalistą który nie umie się zachować, znam zasady ortografii , na serwerze jestem co najmniej 2 godz. Pomimo tego, że są admini często nie rozróżniają czita od skilla, często strzelają ss'y aby dać sobie spokój, gram w cs'a 3 lata i na prawdę wiem dużo o tej grze i o poziomach graczy, mam spore doświadczenie i myślę, że nadaje się na to stanowisko. Na serwie gram dosyć dużo i nie spinam. Dużo osób mnie zna i myślę, że nie jestem nie lubianą osobą. Wiem, że można ze mną się pośmiać i pogadać o wszystkim. chciałbym być adminem, ponieważ wejdzie na serwer jakiś gracz który używa cheatów, kampi na respie, jest afk, albo nie wypełnia celów mapy.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):28551 STEAM_0:1:758755   0 00:18   75    0.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:Kiedy mogę to wchodzę. A tak to 1,2,3 godzinki.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:Codziennie.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:3 lata.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak byłem. To jest pestka.

Edytowane przez Żbiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna grasz na serwie, masz te powyżej 25h na serwie, ale na adminów nie narzekamy. Przeważnie zawsze jest 1/2, to niestety na nie jestem, za krótko grasz, a i ta wypowiedź w podaniu

Tylko to mnie rozwaliło

 

 

Pomimo tego, że są admini często nie rozróżniają czita od skilla, często strzelają ss'y aby dać sobie spokój

Dlaczego tak sądzisz? Czy ty byłbyś lepszy na ich miejscu? 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz w własnym podaniu,czyli niestety tak jak pisze james xD(rzadko mówi prawde xD) nie czytasz regulaminu forum.Forum tez jest wazne musisz wiedziec co mozesz a czego nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności