Skocz do zawartości

rewoX - bf2 rezygnacja.


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rewoX

Powód rezygnacji: Serwerowi nie poświęcam zbyt dużo czasu, bo go aż tyle nie mam. Na dobrą sprawę przez ostatnie dni byłem na serwerze tylko gdy ktoś mnie poprosił na steam/gg żebym wbił bo jest czit. Zostałem przyjęty do ubteam, muszę na bieżąco śledzić czy ktoś nie wstawił prośby o ub. Chciałbym również więcej czasu poświęcać FFA bo na tym serwerze zacząłem swoją przygodę z csc i na nin chcę zostać jak najdłużej.

Coś od siebie: Cóż. Przede wszystkim dziękuję sootowi za danie mi szansy. Byłem adminem przez miesiąc i kilka dni, nie było na mnie skarg, mam nadzieję, że dobrze wykonywałem swoją pracę. Ostatnio jest składana masa podań a ja nie chcę 'blokować' miejsca nowym kandydatom. Jeżeli ktoś jest w stanie poświęcić czas na serwer to na pewno będzie lepszym osobą na to stanowisko niż ja.

Ekipa adminów jest bardzo miła, naprawdę fajnie mi się z Wami współpracowało. Jeżeli znajdę czas to zawitam czasem na bf2. Kto wie, może nawet złożę podanie.

Pozdrawiam wszystkich adminów oraz opiekuna tego serwera i życzę Wam żebyście dalej byli taką fajną ekipką. (Shanell wiem, że mnie zabijesz xd)

 

//rezygnacja tylko z admina bf2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rezygnujesz nubie ;c. Pokaram cię za to na mix'ach :D.

 

@James, tu kłóciłbym się, że najlepszego gracza, było tak jak napisał Bez Spiny ^^

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ok

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności