Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Ludzka stonoga"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

 
7323060.3.jpg
 
 
GATUNEK: Horror
      PRODUKCJA: Holandia
 PREMIERA: 2009r
 
 
Film reżyserii Toma Sixa. Na początku zapowiada się jako typowy amerykański horror - dwie przyjaciółki wybierają się
w podróż po Europie, trafiają do Niemiec ale ich samochód ulega uszkodzeniu w środku lasu. Dziewczyny nie myśląc ruszają w poszukiwaniu jakiejkolwiek pomocy. W końcu trafiają do domu Dr. Heitera   Jest on niemieckim chirurgiem, który w przeszłości zajmował się rozdzielaniem bliźniaków syjamskich. Jednakże później wyznaczył on sobie za cel połączenie ze sobą trojga ludzi jednym układem pokarmowym. Wszystko miał przemyślane co do cala. Przybycie dwóch pięknych młodych kobiet było dla niego jak grom z jasnego nieba (szczególnie jeśli brakowało mu tylko dwóch osób do realizacji planu). Jednak czy wszystko pójdzie po jego myśli? Czy bohater dobrze dobrał tą grupę? tego dowiecie się oglądając sami:)
 
Parę słów ode mnie:
Oglądałam film niejednokrotnie i śmiało mogę stwierdzić że jeśli ktoś ma słabe nerwy nie jest w stanie go całego 
obejrzeć. Reżyser podobno po nakręceniu filmu dostawał różne wiadomości z groźbami i z tekstami ze jest chory psychicznie;o
Jakaś cząstka prawdy w tym jest bo nikt o zdrowym umyśle nie nakręcił by tak chorego filmu:) Najlepszym momentem całego filmu moim zdaniem jest fragment kiedy cała grupa jest już połączona i próbują chodzić itp. No ale są gusta i guściki.
Moim skromnym zdaniem nie zalicza się do grupy najstraszniejszych horrorów, jednakże w grupie najobrzydliwszych
zajął by drugie miejsce, zaraz po drugiej części tego filmu ( recenzja 2 części filmu zostanie dodana wkrótce). Ogólnie 
mówiąc film bardzo dobry - oceniam go 8,5/10
 
 
Tutaj podaje link dla osób chętnych oglądnięcia filmu:
 
Miłego oglądania!

 

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie wstęp. Z tego co czytam film chory XD Jednak ja wlasnie mam slabe nerwy i chce spac w nocy! xd

 

 

Ps: 1 recenzja jak dla mnie swietna xd

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna recenzja :)

Co to filmu jest ostro porąbany i moim zdaniem śmieszny. Śmiesznie wygląda ta ludzka stonoga, bardzo słaby makijaż wzorowany na rozcinanie skóry. 

Ciekawi mnie tylko co miał w głowie reżyser podczas kręcenia filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności