Skocz do zawartości

Skarga Na Ivana


JacK SpaRRoW

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: EverLasT

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Ivan
3.Admin/Gracz : Ivan
4.Data i godzina: dziś 21:21
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Brak
6.Opis sytuacji: Czekam na rundę weszedł shikibane i przywitał się i 2 rudny zagrałem i koniec rundy czekam a tu nagle ban że obrazam ostala niech mi powie co napisałem i w jaki sposób go obraziłem.. Nie widziałem żadnego ostrzeżenia z jego strony albo chociaż  kicka żebym kogoś obraził...

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'Obraza gracza'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '217.99.206.37'

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żadnego ostrzeżenia z jego strony albo chociaż kicka żebym kogoś obraził...

Wchodząc na serw akceptujesz jego regulamin, przed zbanowaniem czita też trzeba dawać kicka? albo ostrzeżenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ostal- killed EverLasT with m4a1     

[Czlowiek bez glowy] [OLD SQL] *NIE ZYJE* KILLEREKPL :  /rank

 

McMarco killed -Ostal- with rocket

Wpisz /serwer by wydrukowac sobie w konsoli IP serwerow. Komenda otwiera konsole.

[EXP] Na serwerze dziala EXP O GODZINACH !

Pauulyn. killed ~RODRIGUEZ 3/8 ;) with glock18

[Cichy zabojca] [Mordercy] *NIE ZYJE* WhiTeAnGel :  /resetscore

 

[Zabijaka] [MyFriends] *NIE ZYJE* EverLasT :  /hp

 

[Cichy zabojca] [Mordercy] *NIE ZYJE* WhiTeAnGel :  /me

 

[Czlowiek bez glowy] [OLD SQL] *NIE ZYJE* KILLEREKPL :  /rank

 

COD: Najlepszy gracz w tej rundzie: EverLasT. Otrzymal w nagrode 200 expa

COD: Zdobyl 4 fragi

COD: Ustrzelil 0 hsow

[Komandos] *NIE ZYJE* PanCogito :  /wymiana

 

[Zabijaka] [MyFriends] *NIE ZYJE* EverLasT :  cwel  wie gdzie kazdy kampi  

 

Masz tu wycinek z konsoli , obraziłeś gracza po tym jak cię zabił co wszystko w tym wycinku widać , więc dalej bd udawał że nikogo nie obraziłeś?

 

@edit tez tak jak napisał siwy tak jest , wchodząc akceptujesz regulamin , po za tym na serwie co jakiś czas powtarza się info "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania". I widzę że to nie twoja pierwsza obraza , masz jeszcze 3 bany za kulture więc nie zgrywaj idioty i nie ratuj się regulaminem czy czym kolwiek .

Edytowane przez Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[Zabijaka] [MyFriends] *NIE ZYJE* EverLasT :  cwel  wie gdzie kazdy kampi  
 
Masz tu wycinek z konsoli , obraziłeś gracza po tym jak cię zabił co wszystko w tym wycinku widać , więc dalej bd udawał że nikogo nie obraziłeś?
 
@edit tez tak jak napisał siwy tak jest , wchodząc akceptujesz regulamin , po za tym na serwie co jakiś czas powtarza się info "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

 

 

 

Haaha ziomek za coś takiego ban na 1h ty chyba porządnie  na głowę upadłeś shiki za gorsze wyzwiska obrazy mi bana na 3h nie wlepił a ty za coś takiego to nie jest obraza każdy do każdego powie cwel i to obraza chłopie skąd żeś się na tym serwie znalazł bo takich głupkowatych pomysłów jak ty to chyba nikt nie miał

Edytowane przez JacK SpaRRoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dodawać swoje nędzne 5 groszy odczekaj bana , ciesz się że tylko na 1h dostałeś , miałem prawo ci dać nawet na 1 dzień bo to nie twój pierwszy raz , więc uznaj to jako taryfe ulgową bo między 1h a 1 dniem jest różnica

 

@edit , cwel to dla cb nie obraza ? oki to jak wejdprzestanserwer to będę do cb się odnosił cwel , skoro to dla cb nie obraza więc bd miał prawo tak mówić/pisać.

 

Jack@ skoro jestes takim mądralom to zapewne znasz bardzo dobrze regulamin CODA 350lvl, a w nim jest napisane ze nie mogę dawać bana za przekleństwo pojedyncze tylko za nadużywanie , a między jednym a drugim jest różnica , a za obrazę od razu mogę a nwt muszę dawać bana. I nie nazwyaj mnie ziomkiem bo nimi nie jestesmy więc zwazaj na słowa

Edytowane przez Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaha ziomek za coś takiego ban na 1h ty chyba porządnie  na głowę upadłeś shiki za gorsze wyzwiska obrazy mi bana na 3h nie wlepił a ty za coś takiego to nie jest obraza każdy do każdego powie cwel i to obraza chłopie skąd żeś się na tym serwie znalazł bo takich głupkowatych pomysłów jak ty to chyba nikt nie miał

Nie gram na cod-modzie lecz nie mogłem się powstrzymać.

Chłopcze zastanów się co piszesz.. ''Cwel '' to nie jest obraza? Komu chcesz to wmówić ?

Ciesz się że tylko na 1h..  Skarga słuszna.

 

 

Pierwotnie słowo to oznaczało osobę przecweloną - zgwałconą i wykluczoną z kategorii git-ludzi (grypsujących). Dotyczyło także biernego homoseksualisty (cwel z wolności) oraz więźnia, który nie przestrzegał kodeksu grypsery (m.in. dotykał członka innego więźnia czy sedesu). Oprócz słowa cwel osoba taka jest również określana jako: parówa, ciota, padalec, rura, dupka, ku**wa, druciara, pipka. Cwelom też często nadawane są imiona kobiece[1]

 

 

@JacK SpaRRoW - Zgrywam Cwaniaczka? Chciałem wyrazić swoje zdanie. Padło na Ciebie przyjmij karę na klatę i wejdz na serwer za godzinę. Tylko z kulturą się wypowiadaj. Szanuj innych.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: To zgłaszaj. Ban nałożono słusznie, więc nie wiem czego sie czepiasz.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności